Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile lat powinny miec

W jakim wieku wasze dzieci powinny isc na swoje?

Polecane posty

Gość ile lat powinny miec

Drogie mamy, ile lat powinny miec wasze dzieci, aby isc na swoje, wyprowadzic sie z waszego mieszkania?a moze ile mialy lat dzieci ,tyczy sie tych mam starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najstarsza córka po maturze definitywnie zapowiedziała ,że wyjezdza z naszego kraju i tam zacznie życie (czyli za 2 lata) ,syn oznajmil,ze planuje sie wyprowadzic w wieku 24-26 lat, a mlodsze narazie są na takim etapie ,ze 100 lat będą znami mieszkac-tak sie zarzekają :) Osobiscie do wyprowadzki daje wolna ręke, nie bede w to ingerować w jakim wieku tego dokonają i czy w ogóle-kto tam wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że to chyba nie o wiek chodzi tylko o to, jak temu dziecku się życie poukłada. Jeśli będzie chciało studiować, kształcić się, dopiero później rodzina, to niech mieszka ile chce, ale jak już założy rodzinę, no to trzeba wtedy myśleć o tym "swoim"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemozliwaaaa
Pytanie do mam, ale odpowie corka. Ja mam 22 lata. I mieszkam od ponad roku sama. Pracuje, studiuje. I sobie radzę. I wiem ze zawsze na rodzicow moge liczyć. I to była moja decyzja.:) a rodzice uszanowali i wspieraja. A tak poza tym. To juz powinien być taki wiek gdzie powinniśmy sami sobie radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieli 36 i 31 lat
Moj syn mial 36 lat kiedy sie wyprowadzil, drugi 31 ,ale kazdy pracowal od skonczeniu studiow i dokladai sie do oplat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pójdą na swoje jak beda
wreszcie to swoje miały i będą mialy gdzie iść. Licze że ktoreś zostanie w domu, reszcie postaramy się jakoś pomóc z tym startem niestety wszystkim mieszkań nie kupię ale postaram się dorzucić do rat kredytu, ewentualnie może nam się uda dom tak rozbudować żeby 2 mogla tu spokojnie zamieszkać, albo sprzedać i wymienić na jakieś mniejsze mieszkania. Zobaczymy bo to odległa przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaona*
Wtedy kiedy będzie na to gotowy i będzie miał warunki by się wyprowadzić. Wiek tu nie ma nic do rzeczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tylko pójdzie do pracy
Chcę żeby syn się wyprowadził jak tylko zacznie pracować. Tyle że nie do końca na swoje- mamy dla niego mieszkanie,obecnie je wynajmujemy. A potem będzie dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno kiedy jest dojrzałe psychicznie i ma dochody. Bo niby jak się utrzyma bez pracy ? Zanim moje dziecko się wyprowadzi to jeszcze sporo czasu minie.Ja w każdym razie wyprowadziłam się dzień przed ślubem (miałam prawie 21 lat) , brat ma 21 lat i mieszka z mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 30 ma czas
daje czas do 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eh....:P
Najstarsze corki 23 i 22 juz z nami nie mieszkaja ta mlodsza juz od dwoch lat jest na swoim,studiuje i pracuje,ta starsza od roku mieszka w akademiku bo studiuje w innym miescie,a gdy skonczy studia to juz do gniazda rodzinnego nie wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest taka sytuacja na tyle komfortowa, ze corka ma do kogo wyjechac,zna perekt jezyk wymagany w tamtym kraju,i to jest niebywałe ułatwienie ,w porownaniu do innych kiedy na ślepo jadą,nie znając nikogo Troche żal mi jest,że za 2 lata tak sie rozdzielimy,i kontakt jedynie mobilny nam zostanie,lecz z drugiej strony jesli okazja jest trzeba z niej korzystac.Syn nie zdecydowal sie na wylot odrazu po szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam 28 lat kiedy
ja mialam 28 lat kiedy wyprowadzilam sie do chlopaka mieszkania(do tesciow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po skonczeniu studiow
po skonczeniu studiow kazdy powinien sie usamodzielic Ja skonczylam w 78 roku studia i jakos potrafilam sie usaodzielnic tylko dzisiaj mlodziez ma z tym klopoty bo im sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe w 78 roku
skonczyła studia . Dziś kobieto inaczej sie żyje, pracy nie ma ,ciężko o kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lnhnhgfhghggh
ja cchcialabym pomoc na stracie moje corce. ja zadnej pomocy nie mialam. i wiem jak jest ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polienka
Ja skoncze 22 lata w tym roku, ale nie moge wytrzymac z moja mama, przezywam meczarnie kazdego dnia. Obgaduje mnie do wszystkich, pomiata mna i ciagle mowi, ze mam sie wyniesc, musze w koncu spelnic jej marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgvk jb tyg. J a
A ja sie wyprowadzilam mając skończone liceum czyli 19 lat. Wyjechałem za granice, i od 7 lat zapierdalac na siebie i swoje dogodne życie. Nie chciałam iść na studia. Bo nie lubię sie uczyć, wole zarabiać i kształcić sie w inny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wswqd
Mam 20 lat i jestem (a raczej byłam) na pierwszym roku studiów, mieszkam z rodzicami. Myślę, że nadszedł już czas, by się wyprowadzić. Szukam pracy, chcę zamieszkać z chłopakiem albo z koleżanką w wynajętym pokoju. Wadzi mi mieszkanie z rodzicami, brak prywatności i świadomość, że nie zarabiam. Chcę być już samodzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgvk jb tyg. J a
A moje dzieci pójdą wtedy kiedy bedą gotowe. Nie wiem kiedy, bo są jeszcze malutcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu jaaa
Ja mam lat 21. Od roku mieszkam z narzeczonym u Jego rodziców. Fakt że oboje pracujemy i spokojnie moglibysmy cos sobie wynajac ale odkladamy na zycie i slub wiec nikt nie widzi problemu by na razie zostac z rodzinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×