Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinia.d.83

Fotograf na ślub Kraków

Polecane posty

Gość kinia.d.83

Czy ktos może polecić dobrego fotografa na ślub w krakowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senja
Witam. Zapraszam: www.fotografiaslubna.4ormat.com Proszę o kontakt: ssenjaa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raflezja
Ja mogę polecić państwa Iwaszko - niezwykle mi się podobały zdjęcia, jakie zrobili moim przyjaciołom. Chyba najładniejsze jakie widziałam, spośród moich znajomych (a wydają się aktualnie na potęgę wszyscy wkoło :P). Aczkolwiek to wszystko kwestia gustu. I budżetu :p Bo Iwaszko tani nie są z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocztówka z nikąd
senja photo - mega dramat, iwaszko jakoś mnie nie powaliło, takie se i przekombinowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocztówka z nikąd
senja photo - mega dramat, iwaszko jakoś mnie nie powaliło, takie se i przekombinowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r.z
Jak z Krakowa to tylko Adam Trzcionka. Zapewne to będzie dramat dla nie których...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vikhtor
Trzcionka jak najbardziej, jeśli kogoś stać :) Dobrzy są też panowie z lmfoto. Ale faktycznie zaraz pojawi się tu ktoś z przaśnym gustem i napisze, że te zdjęcia to dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaMisztal
U mnie był Mariusz Duda mariuszduda.pl i to był dobry wybór. Zdjęcia piękne a cena konkurencyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana

Łukasz Ostrowski!!!Najlepszy fotograf! Profesjonalny, rzetelny i mega kreatywny! Podsunął nam świetny pomysł na sesje zdjęciową w górach. Wspomnienia super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×