Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość olllaaaaaa

Na przekór-wątek NIEdietowy dla otyłych kobiet...

Polecane posty

Gość gość
za to koło palacza albo osoby, która nie zna czegoś takiego, jak dezodorant bardzo miło jest siedzieć ;) ja jestem grubasem, nie sapię i nie pocę się nadmiernie autobusem nie jeżdżę, bo mam swój samochód co do wyglądu - pewnie racja, chociaż widziałam tysiące osób, które wyglądają strasznie, a nie są wcale otyłe nie znosić kogoś tylko dlatego, że jest gruby - trzeba mieć wyjątkowo niski IQ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem chuda, a nieraz to zauwazylam ze od chudych tez jedzie potem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sie nie poce ale naprwade nie ma okreslen czy gruby zcy chudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn nie narzekam na grubych , zreszta kazdy mzoe kiedys taki byc nawet w pozniejszych latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otóż,,,,,,, ja bedac zgrabna szczupla widzac otyla osobe tez myslalam jak można się dopuscic do takiego stanu,, nie obrazalam nigdy tylko w duchu tak myslala,.coz mimo ciagluch diet odchudzan dziś waze ponad sto, tak ze każdego to może spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie ja jestem po 50 jestem chuda , ale ciagle uwazam co jem a jak nie to jak przytyje pare kilo to zaraz zrzucam , nigdy nie byłam gruba ale nie mam nic do takich osob znam takie i sa bardzo miłe ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam nawracające guzy nadnerczy, miałam już kilka operacji i naświetlania, ale ciągle odrastają, powodują nadmierne wydzielanie kortyzolu, przez który potwornie tyję jestem na diecie bez przerwy, stale pod opieką dietetyka, ale to i tak nie pomaga, gdy choroba się pogłębia nie jestem leniwa ani się nie objadam, a mimo to stale spotykam się z agresywną krytyką zupełnie obcych ludzi na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxan
Po pierwsze mala prosba! Wypelniajcie pole "pseudonim" bedzie nam łatwiej, bo ja już się gubie co kto pisze. Ja z pelnym zadowoleniem musze przyznac ze wyszlam juz z otylosci, teraz walcze z nadwagą. Najwiecej bo az 105 kilo wazylam kilka lat temu, teraz 86! i z tygodnia na tydzien coraz mniej. Nie glodze sie [bo nie jedzenie tez nie pomaga, organizm poprzez niedostarczanie pokarmu gromadzi zapasy tluszczu i w efekcie zamiast chudnąc - tyjemy] cale zycie bylam gruba, odkad pamietam. Podstawowka, gimnazjum, wiecznie jakies wyzwiska i niemile komentarze, wiadomo jak to u dzieci. Technikum jakos przetrwalam, teraz jestem za granicą tutaj ludzie sa tacy dziwni, mega wyzwoleni i w ogole. I dopiero tutaj spotkalam sie z milymi komentarzami na moj widok. Glownie u starszych mezczyzn [po 30stce] a mam 22 dodam. W koncu poznalam mojego chlopaka, ktory ma 26 lat i kocha mnie jaką jestem. Zaczęlam moja diete ktora wcale nie jest dieta tylko ze wzgledu na niego, bo slychalam od dziewczyn ze jak my wygladamy etc. On jak szkielet na ktorego naciagneta zostala skora, wazy moze z 50 kilo, ma niedobor wszystkic mozliwych skladnikow w orgnanizmie i grozi mu smierc... Wzial sie za siebie, zaczyna jesc jak czlowiek, bardzo tego pilnuje. Przez to cierpie ja, bo sie nie spotykamy i jest mega ciezko. \glownie dlatego sie za siebie wzielam. Jak juz pisalam wczesniej w byciu grubym najlepsze jest gubienie kilogramow, ale ludzie okraglejsi zazwyczaj maja wieksze p[oczucie humoru i inne osoby do takich ciagną. Poza zazdrosnikami oczywiscie i ludzmi oceniajacymi wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na studiach miałam koleżankę, która była wybitnie inteligentna, miała genialne poczucie humoru, była ciepła i miła niestety prawie wcale nie wychodziła z domu, poza uczelnią tylko do sklepu, z nikim się nie spotykała opowiadała mi, jak przez całe liceum gnębiono ją w związku z jej nadwagą, a wcale nie była taka gruba! i po tym został jej jakiś uraz, bała się pokazywać ludziom, bała się nowych znajomości po studiach zaczęła pracować w domu przez internet, chyba nadal to robi straszna szkoda, bo to wyjatkowa dziewczyna, a przez głupie komentarze psychika jej siadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxan
no wlasnie. ludzie tacy sa niestety.kazdemu satysfakcje przynosi widok innej osoby cierpiacej. a slowa ranią najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka psychologii
Witam, jestem studentką psychologii i piszę pracę magisterską dotyczącą tego jak widzą siebie kobiety otyłe. Jeżeli masz 25-35 lat, twoje BMI przekracza 30 i możesz spotkać się ze mną w Krakowie- napisz do mnie. Drogie Panie nie obawiajcie się, wszystko o co będę was prosić to po prostu rozmowa ze mną. Myślę, że całkiem przyjemna, luźna, przy kawce:) Spotkamy się dwukrotnie na kilka godzin. Chętne Pani proszę o kontakt mailowy: martaa1990@wp.pl Nie ukrywam, że będzie to dla mnie ogromna pomoc, bez was moja praca magisterska nie powstanie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentko psychologii
spotkanie będzie dla większości tu zapewne trudne, bo nie każdy jest krakowa, a tu pisze cała polska :) może ankietę zamieść? na pewno będzie odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxan
zamieść ankietę, ja chętnie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja198dwa
Witam drogie panie. Po co narzekać, rozczulać się nad sobą, brać udział w ankietach dla otyłych czy w ogóle tracić życie na myślenie głównie o swojej wadze?. Pytam jeszcze raz po co? Jestem mężczyznom który patrze na wasz problem obiektywnie. Kocham sport i naukę. Co za tym idzie , kocham życie. Pewnie trudno mi będzie zdobyć wasze zaufanie ale jestem bardziej niż pewny że większości z was jestem w stanie pomóc. Jeśli jestem tu niemile widziany, proszę powiedzcie mi o tym a zniknę z tego forum , a wraz zemną pomoc dla tych z was co marzą być szczuplejsze. Nie jestem cudotwórcą , tylko wiem jak pomóc tym co chcą skupić się w życiu na życiu a nie na brzuchu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxan
z czym do nas przychodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja198dwa
koniec-nadwagi.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Pisze prace magisterska o otyłości ,jestem na 5 roku fizjoterapii na AWF i szukam ludzi z nadwaga bądź otyłych ,którzy podjeliby sie dowolnego wysiłku fizycznego oraz (lecz nie koniecznie) diety w celu utraty wagi w ciągu 1miesiąca ... Ja jako koordynator tej pracy badawczej monitorowałabym zmiany masy ciała ( tkanki tłuszczowej oraz masy mięsniowej),obwodów itp ;)) (uczestnicy zostaną anonimowi). Konieczne byłoby spotkanie w celu zmierzenia i zważenia i po miesiacu aby zobaczyc rezultaty. pozdrawiam i prosze o kontakt osoby zainteresowane ( z okolic Tychów ,Katowic), z gory bardzo dziękuję za pomoc Ewa Czchura moj mail to ewa1910@o2.pl lub kontakt na fb ; Eva Cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_magra
Kochani, ja swoje CHLO przeszłam 7 lat temu w Warszawie. Aktualnie jestem już po operacji plastycznej brzucha, ramion i biustu, dzięki pomocy dr Wiesława Pesty, który jest ordynatorem Oddziału Chirurgii Ogólnej i Małoinwazyjnej, Kierownikiem Ośrodka Chirurgicznego Leczenia Otyłości i Chirurgii Metabolicznej w Łęcznej. dr n. med. Wiesław Pesta przyjmuje prywatnie (płatna pierwsza konsultacja do CHLO) w: Warszawa, OBER CLINIC Lublin, ŻAGIEL MED tutaj wykonuje operacje na NFZ ŁĘCZNA / k. Lublina Po utracie wagi możecie zrobić w Łęcznej operacje plastyczne (brzuch, ramiona, biust, uda) na oddziale rekonstrukcji w Łęcznej (na NFZ). Żeby zapisać się w kolejkę na operację plastyczną (terminy nie są długie), należy zarejestrować się w poradni chirurgii plastycznej: Rejestracja główna: 81 752 62 00 lek. Magdalena Bugaj dr n. med. Ryszard Mądry dr n. med. Sergiej Antonov poniedziałek – 12:00 – 14:30 środa – 12:00 - 14:30 czwartek – 12:00 – 14:30 lub skonsultować prywatnie z dr'em Ryszardem Mądrym w Żagiel Med w Lublinie. Szpital jest nowy, na oddziale są małe dwuosobowe sale z łazienkami, personel bardzo miły i profesjonalny. Mnie podczas operacji plastycznych prowadzili dr Sergiej Antonov i dr Ryszard Mądry - fantastyczni, mili, oddani lekarze. Polecam z całego serca, jako wdzięczna pacjentka za nowe życie... Spieszcie się i zapisujcie zanim wprowadzone zostaną jakieś zmiany administracyjne i np będzie trzeba płacić za zabiegi plastyczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam również jestem kobietą z kształtami odkryłam Naturalny Suplement Diety Ketony Malin który odmienił moje życie , nie dość że nie mam już takiego parcia na jedzenie bo Ketony malin hamuje apetyt to zredukowałam swoją tkankę tłuszczową. Jestem po pełnej 4miesięcznej kuracji która naprawdę pomogła mi zrzucić nie zbędne kilogramy. Może koszt Suplementu nie jest mały , ale obsługa bardzo miła i dostawa szybka ! Naprawdę gorąco polecam wszystkim panią które naprawdę chcą schudnąć a nie tylko gadają... www.ketonymalin.pl 22 300 19 79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jestem studentką V roku pedagogiki, właśnie piszę pracę magisterską dotyczącą wykluczenia społecznego osób otyłych. Zwracam się do Was z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety, ma ona charakter anonimowy i posłuży jedynie w celach badawczych. Proszę o udział w ankiecie jedynie osoby otyłe . Pozdrawiam http://www.ankietka.pl/ankieta/139724/wykluczenie-spoleczne-osob-otylych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Otylosc jest choroba jezeli chcesz sie jej pozbyc,to zadzwon domnie lub wysli smsem swoj numer to ja o oddzwonie tel.667203501 Znam produkty ktore nietylko pomoga ci schudnac,ale rowniez lecza takie choroby jak rak,cukszyca miazdzyca,normuja cisnienie i wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojdietetyk
Chetnie pomoge ulozyc skuteczna diete :) ! Napisz, naprawde warto! twoj.dietetyk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmirena
Ja ćwiczę według wskazań trenera,mam ustalony swój profil fitness i dietę według swojej wagi,,trzeba tylko zapisać się do programu i opłacić pakiet abonamentowy fitness .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLina
to i ja się wypowiem ;) ale chciałam zwrócić uwagę na kwestię zdrowotną. moje nadkilogramy sprawiły, że zaczęłam mieć problemy z kręgosłupem... lekarz skierował mnie do CLO w Krakowie, na Garncarskiej 4 (ale mają też placówki w innym mieście) i faktycznie mi pomogli, kręgosłup mam odciążony i jest już znacznie lepiej ;) więc jeśli ktoś ma podobna sytuację - to nie zwlekajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwólcie, że wypowiem się w temacie NIEdietowym nieco inaczej. Dlaczego z tym walczyć, dołować się, katować dietami???!!! Uważam, że należy się zdrowo odżywiać, uprawiać w miarę regularnie sporty, a resztę pozostawić naturze. Jedni będą nieco bardziej okrągli inni przeciwnie i ludzie, dziewczyny - zaakceptujcie siebie - jesteście fajne czy to bardziej przy kości czy mniej!!! Czy ktoś wytyka Oprah Winfrey, że jest otyła? Albo Aretha Franklin albo Dan Aykroyd albo Doug Heffernan? No ale oni są gwiazdami! I co z tego! A może właśnie samemu stać się gwiazdą a jeszcze przy tym zarobić? Podam niezły przykład jak to zrobić: Agencja Model No Model (www.modelnomodel.com) w najbliższą sobotę robi WIELKI CASTING do reklam i filmów właśnie dla PUSZYSTYCH!!! a niezależnie od tego castingu non stop szukają osób przy kości do pracy przy filmach, reklamach! Popatrzcie na waszych idoli i olejcie ich. Stańcie się idolami sami dla siebie. Olejcie hardkorowe diety, i katowanie się... wystarczy trochę rozsądku i akceptacja siebie. Niby łatwo mówić ale łatwiej jest żyć z uśmiechem na twarzy i przejść się kilka razy na spacer albo jogging niż męczyć się strasznymi dietami, a potem tylko czekać na efekt jojo, totalnie bez sensu! Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgabi
Hej jestem otyłą żoną i matką.Od kad pamietam bylam zawsze wieksza nie przez jedzenie tylko przez pomylke lekarzy jako male dziecko uznano ze mam luszczyce i bylam fsszerowana lekami sterydowymi okazalo sie po ponad roku czasu ze to atopowe zapalenie skory natomiast w okresie dorastania mialam problemy z miesiaczkami przez okolo 8 miesiecy mialam nonstop okres poczym musialam byc leczona hormonami. Potem udalo mi sie z 95 kg spasc do 76 potem okolo 4 lat pozniej zaszlam w ciaze. Prztylam prawie 20kg z czego spadlo mi tylko 9kg nie majac okazjii na cwiczenia i czasu przytylam duzo wiecej. Teraz powiem szczerze patrzac na siebie i na swoje cialo zrobilabym wszystko by odciac to co zwisa itd.... Jestem naprawde atrakcyjna laska ale teraz tylko na buzi.... Wiem ze najwyzszy czas juz zadbac o siebie i zaczac zyc. Bo puki co narazam tylko sie na smierc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 32
Witam. Wygóglowałem Wasz wątek i chciałem powiedzieć tylko jedno. Jeśli chcecie się odchudzać dla zdrowia - proszę bardzo. Ale jeśli dla urody - nie róbcie tego. Wy kobiety 100+. Jesteście kwintesencją piękna i kobiecości. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Fedorowicz
A ja Was dziewczyny zapraszam na pomiar tkanki w Zyrardowie bądź w Warszawie. Sama po badaniu i odpowiedniej diecie schudłam dziesięć kilo w 5 miesięcy!! Zapraszam serdecznie 790362689

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×