Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sophia19

Projektowanie wnętrz - co polecacie?

Polecane posty

Gość Sophia19

Jakie kursy wnętrzarskie polecacie? Czy któraś z Was uczestniczyła w jakimś? Szukam kursu Home Staging w Warszawie. Jak na razie znalazłam jedną szkołę, ale chciałabym porównać oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MsmDesign
Zdecydowanie polecam kurs projektowania wnętrz lub jakąś szkołę, choćby policealną. Do tego dużooo czytania, szperania po necie, gazety branżowe i mnóstwo samodzielnych prób a już za jakiś czas będzie z Ciebie projektant jak się patrzy :) -------- http://www.msmdesign.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś coś słuszal ostatnio o jakich dobrych warsztatach projektowania wnętrz?? Polecicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uczestniczylam w kursie organizowanym przez panią Ewe Romanow ( http://www.ewaromanow.pl/ ). Bylo świetnie, ciekawy, wielu praktycznych rzeczy się dowiedziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Projektant_1
Hej, ja polecam kurs projektowania wnętrz w firmie Creator. Wysoka jakość merytoryczna, różne stopnie kursów, rzetelne podejście i mają całkiem niskie ceny. Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: www.creator.net.pl/kursy/kursy-projektowania-wnetrz Informacje o ich innych kursach można znaleźć tutaj: www.creator.net.pl/kursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli sprzedajecie mieszkanie to home staging mogę polecić. Szczególnie w większych miastach przyśpiesza sprzedaż. Ja korzystałemwww.decorandsell.pl, Iwona Tokarz, 504 278 237

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zapiszesz się na kurs do Akademii Wnętrz. Ewa Romanow-Głowacka? Mają tam świetne kursy projektowania architektury wnętrz i Home Staging. Na pewno będziesz mogła tam rozwinąć swoje zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 3 city podpowiecie kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacperkowa33
Trójmiasto to masz takie wielkie, że pewnie znajdziesz projektantów na pęczki, tylko dzwonić i porównywać oferty - ważna rzecz, bo wtedy łatwiej wybierzesz sobie najlepszą dla siebie. Mogę podrzucić adres do http://aranzacja.net/ - tutaj projektowaniem wnętrz zajmuje się pan Jarominiak - fajne rzeczy robi, taki rzut świeżego spojrzenia na aranżację no i można się bez problemu umówić na spotkanie, a nie tylko internety i onliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczególnie mogę polecić ich http://pskprojekt.pl/ Robili projekt mojej kuchni i wyszło naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksananana
Hmm... O kursach nic nie wiem, ale warto szukać inspiracji na rozmaitych blogach i stronach o tematyce wnętrzarskiej. Sama ostatnio trafiłam np. na fajny artykuł o typowych błędach, jakie popełnia się przy aranżacji: http://perfectspace.pl/10-najczesciej-popelnianych-bledow-przy-aranzacji-wnetrz/ Jak już pójdziesz na kurs, to opisz swoje wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie numerem jeden wśród gdańskich firm świadczących usługi w zakresie aranżacji wnętrz jest Komplementi. Jej ofertę i zrealizowane projekty można obejrzeć pod adresem www.komplementi.pl. Decydując się na usługę masz gwarancję oprócz profesjonalnie wykonanego projektu według wybranego stylu aranżacyjnego również jego wizualizację i kosztorys realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demulgator
ja polecam ekipę z http://www.elements-show.pl/ na pewno się sprawdzą przy aranżacji łazienki każdego rodzaju i rozmiaru! oczywiście warto poczytać sobie wszystko na ich stronie na pewno znajdziesz tam przydatne informację, które Ci pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaczył
O tak ja też z całego serca polecam elements! mam od nich całą łazienkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z projektu od www.elementalstudio.pl pracują tam kreatywni projektanci i zaproponowali naprawdę wiele ciekawych rozwiązań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie miałam pomysłu jak urządzić wnętrze swojego domu. Postanowiłam zgłosić się do studia architektury wnętrz www.studioatre.pl Wykonali świetną pracę i mój dom wygląda teraz świetnie. Każdy zwraca uwagę na wystrój mojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubczak952
Niestety, żadnego kursu nie jestem w stanie Ci polecić. Ja, mówiąc szczerze na aranżowaniu wnętrz zupełnie się nie znam, ale w sumie co się dziwić – w końcu facetem jestem! Wychodzę z założenia, że lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty profesjonalnego biura projektowego, które mogłoby zaaranżować wnętrze za nas i dostosować je do naszych potrzeb. W Warszawie znajduje się świetne biuro projektowe, https://www.bauartstudio.pl/ - jego portfolio urzekło mnie jak żadnej innej firmy! Sami przyznajcie, że robi wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem Lux Interiors, znają się na temacie, mają doświadczenie, nie jest to biuro projektowe założone przez świeżego absolwenta który dopiero się uczy fachu, ale mają kompetentną ekipę, można o każdą rzecz dopytać, wszystko tłumaczą w jasny zrozumiały dla laika sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamajeje
Wykończenie mieszkań pod klucz warszawa powinno być twoim zbawieniem http://deerdesign.pl/programy-pod-klucz/ ta firma wykonuje remonty pod klucz w warszawie od wielu lat, klienci oszczedzają swój czas i pieniądze podczas gdy ta firma wykonuje aranżacje wnętrz pod klucz w Warszawie. Warto zapoznac się z tą usługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka

Cześć! :)

 

Mogę polecić kurs projektowania wnętrz on-line na akademiadobrychwnetrz.pl Znajoma projektantka robiła, i mówiła że bardzo jej sie przydał :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie polacam kursu Akademia Wnętrz Ewa Romanow Głowacka we Wrocławiu. Kurs jest bardzo drogi i nieczego się nie nauczyłam! Zajęcia to jedna wielka ściema! Większośc zajęć odbywa się w różnych miejscach związanych z branżą, galeriach handlowych, gdzie dana firma reklamuje tylko swoje produkty! Przypuszczam (i słyszałam) że te firmy jeszcze dodatkowo płacą Pani Ewie za reklamę! Super sprawa, Pani Ewa nie musi się zbyt wiele napracować. Zajęcia prowadzi ktoś za nią a właścicielka dostaje jeszcze za to kasę! Zajęcia z Home stagingu to jakaś farsa, więcej dowiedziałam się z internetu. Jednym słowem wielka ściema!! Nie polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś się orientuje gdzie mozna zapisać się na taki kurs w dolnosląskim i ile to kosztuje?

Mysle o profesjonalnych kursach, ktore mogą pomóc w "przebranżowieniu" się  a bardzo lubię temat dekoracji i wystrójów wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×