Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mroowka85

tatuaz a ciaza

Polecane posty

hej dziewczyny w lutym tego roku poronilam w 12 tyg ciazy... teraz 20 maja chce isc zrobic sobie tatuaz na nadgarstku i w czerwcu planuje kolejna ciaze... chcialam zapytac czy jak zrobie w maju ten tatuaz czy to nie bedzie mialo wplywy na malenstwo po miesiacu? chodzi mi o te tusze itd... jesli ma to jakis wplyw to zrezygnujez tatuaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambarryla147
planowac to ty sobie mozesz przejazdzke na rowerze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusz niebedzie miec zadnego wplywu. Tusz bedzie przeciez pod skora nie w krwiobiegu. Mozesz smialo sie dziarac :) a co takiego sobie chcesz wytatuowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem moge rowniez planowac przejazdzke na rowerze :) ale planuje zajsc w ciaze w najbliszym czasie. zadalam pytanie i nie potrzebuje glupich odpowiedzi a szczerych odnoszacych sie dopytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghgfdf
A niby jaki wpływ? Co innego gdybyś robiła w trakcie ciąży. Tatuaż goi się 28 dni. A po za tym, skąd wiesz, że od razu zajdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambarryla147
no ostatnio ci sie nie udalo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskakarolcia
sam tatuaz nie powinien zaszkodzic, ale bierz po uwage, ze mozesz np zalapac zoltaczke czy inna infekcje. Na nadgarstku tatuaz goi sie dluzej, czesciej wymaga korekty no i boli wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahajka
optiumum92 wez dorosnij najpierw dziecko a potem sie bierz za dzieci. bo masz 20lat tyle jeszcze przed Toba a Ty sie juz w pieluchy ladujesz! pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamamusienka
Mamusia z tatuazem na nadgarstku..ale czad! To sie dziecko bedzie wstydzic...:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowa
matko swieta jacy polacy sa zjebani tylko komus dokopac zmieszac z blotem a co was obchodzi jej ciaza??? ludzie to jest jej zycie jej cialo i jej kasa ktora pojdzie na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahajka twierdzisz z pseudonimu ze mam 20 lat? moze bys sie najpierw zapytala... bo nie mam 20 lat :) to ze jest optimum92 nic nieznaczy po prostu taka nazwa :) pytam o rade a nie co o tym myslicie... ktos nam napisal ze ostatnio mi nie wyszlo, fakt bo nie probowalam ze musi byc ale corka wktora mam wyszla za pierwszym... matko jestescie ograniczeni co niektorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, nie przejmuj się ja jestem cała w tatuazach i moje dziecko mnie uwielbia!!!! Nie to jak wygladasz swuadczy o tym jakue podejscie do Ciebie ma dziecko! Ludzie co w tej polsce jest? Uczmy tolerancju i nie interesujmy sie kazdym po kolei!!! Nie sluchaj zacofanych ludzi, którzy samu nie daja rady z wychowaniem dzieci bo ucza je nietolerancji. Polsko wiocha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusiamamusienka a Ty ile masz lat ze takimi tekstami sypiesz? A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkk
Dnia 30.04.2013 o 16:16, Gość bambarryla147 napisał:

no ostatnio ci sie nie udalo.....

jak moza takie komentarze dawac. nie wierze... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×