Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Castiel2012

Moja była żona wychodzi za Turka

Polecane posty

Gość Castiel2012

Jak uchronić dziecko ?? Dziewczynka jest nastoletnia a Pan przyjeżdżający do jej matki obdarowuje ja tak samo prezentami jak swoją "wybrankę " .Ogromnie imponuje to mojej córce i wszelkie tłumaczenia i prośby aby uważała na siebie ignoruje... Nadmienię,że narzeczony poznany został przez internet ,obecnie mieszka w Polsce.Liczę na to ,że jako kobiety kierujące się uczuciami i emocjami ... poradzicie mi jak nie stracić dziecka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrttytytyty
przeciez sam ją kopnąles w tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlykotek
Jaki problem Turek bedzie posuwal i corke i matke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Castiel2012
oczekiwałem poważnych odpowiedzi ... mlykotek - to jednak jest poważny problem- nie interesuje mnie co robi była zona ...w mieście w którym mieszkamy doskonale ja znają np ze spotkań z chłopcami 20 letnimi MARTWIE się o córkę ... czy to tak trudno zrozumieć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skasowałeś mój post
Przed czym chcesz chronić córkę? Przed prezentami turka? Czy - jak okazuje się - przed 20-latkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okaszda
A czym się martwisz? Myślisz, że Turek o niczym nie marzy jak o wyruchaniu twojej córeczki? Bez ślubu z jej matką może to zrobić. O co ci chodzi? Odwal się od byłej i daj jej spokojnie ułożyć sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Castiel2012
Martwię się ,że może wywieźć córę za granicę ... naprawdę tak trudno zrozumieć... wiele jest dziwnych historii o cudzoziemcach tej narodowości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to co???
a co zona nie ma prawa ulozyc sobie zycia za granica? Zreszta mozesz wystapic w sadzie aby dzieciak zostal z toba. Odwal sie od bylej i tyle bo zazdrosc ci ciolku uszami sie wylewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to co???
a co zona nie ma prawa ulozyc sobie zycia za granica? Zreszta mozesz wystapic w sadzie aby dzieciak zostal z toba. Odwal sie od bylej i tyle bo zazdrosc ci ciolku uszami sie wylewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna popkins
Wreszcie sie twoim byłym kobietom poprawiło po takim mężu jak ty, to znowu kombinujesz jak im uprzykrzyć życie, opamiętaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spodziewalam sie innych komentarzy autorze.Masz pecha bo interesuje cie dziecko.Pecha tez masz jak olejesz i pozwolisz wyjechac do Turcji.Nie wazne co zrobisz,jest zle w oczach bab,bo ciezko tu mowic o kobietach. Rozumiem ze nastolatce imponuja prezenty i traktowanie jak doroslej.Nie wiem jakie masz uklady z byla,na ile sie dogadujecie lub nie. Wazne jest zebys uzyskal w corce przyjaciolke i zablokowal jej paszport.Przez sad.W turcji jest inna kultura,jak i gdzie pojdze twoje dziecko do szkoly?? Mamusia niech jedzie bo ma PRAWO ukladac sobie zycie.A ty wiekszy od tego PRAWA masz obowiazek chronic wlasne dziecko. Ps Prawo bab jest takie ze one maja prwo do ukladania sobie zycia,ty juznie posiadasz tego przywileju.One moga wyjezdzac,gdy to robisz tzn ze opuszczasz dziecko.Nie daj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka.b
Przede wszystkim to może ona wcale nie chce nigdzie wyjeżdżać,po drugie od pana który przychodzi do męża wcale droga nie musi być krótka.Ja natomiast mam wrażenie że bardziej ci przeszkadza że pan robi córce prezenty.Sam zrób córce takie same to nie będzie się miała czym zachwycać.Dziewczyny w tym wieku mają to do siebie.A zablokować paszport chłopie pójdzie do sądu i zgodę na wyjazd uzyska albo poczeka do pełnoletności i nie będziesz miał wiele do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka.b
Kochanko jakoś wielu facetów zostawia dzieci w kraju i ma wszystko w dupie układają sobie życie nie patrząc na to że kontakt z dziećmi tracą.Były mąż nie może być powodem do pozostania w kraju jeśli chce się wyjechać a w sprawie kontaktów niech się dogadają jeżeli oni w ogóle chcą wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pgvjogijviiffv
Jak córka ma poniżej 15 lat to postrasz Turka co grozi za obcowanie i tyle. możesz sądownie zablokować wyjazd na stale córy z PL. Możesz sądownie zarządać przyznania sobie praw rodzicielskich z powodów 'demoralizacji matki' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżibutti
załóż nowy temat, tylko tam przedstaw się jako kobieta, której były mąż spotyka się z Ukrainką to od razu dostaniesz rad bez liku ;) na turka tutaj nie wolno powiedzieć złego słowa - takie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvhg67
Niestety przedmówczyni ma rację . Tu sporo lasek ma śniadych za fetysz i wręcz śni by sie taki przykleił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hulajnoga z jednym kołem
Castiel2012 - mówisz że tłumaczysz córce i prosisz. A czy ty masz u córki jakiś autorytet? Podziwia cię za coś? Pomagasz jej w lekcjach? Zrobiłeś karmnik, który wygrał konkurs? Masz rower na baterie? Hulajnoge z jednym kołem? Cokolwiek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij sie nia interesowac to jej nie stracisz. Mam wrazenie ze poprostu zlosc przez Ciebie przemawia. Co z tego ze ja obdarowywuje prezentami? Ja corce mojego narzeczonego tez cos czasami kupie i co jej matka ma sie obawiac ze ja do Polski wywieziemy? Jestes jej ojcem i jezeli zasluzyles sobie na jej milosc to zadne prezenty tego nie zepsuja. A obecnemu partnerowi Twojej bylej sie nie dziwie ze jej takze jakies prezenty kupuje, wolalbys zeby mial Twoje dziecko, za przeproszeniem, w dupie? Niektorym niedogodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Castiel2012
Może zacznę inaczej... Żona odchodząc ode mnie "podzieliła się " dziećmi ze względów oczywistych..Było by jej za trudno robić karierę itp... Zostałem sam z synem a co tydzień od piątku do niedzieli przebywała u mnie córka. Po Roku poznałem kobietę , po dwóch się pobraliśmy .Nic w kontaktach z dziećmi się nie zmieniło.. na weekend przychodziła córka , zabierałem ja na wakacje itp.. Tak było przez 6 lat.Byliśmy zgodni z moja obecną żona ,że lepsze to niż, córka ma co weekend poznawać innych wujków. A na dodatek być nie przypilnowana ponieważ jej mamy i tak z soboty na niedziele najczęściej nie było. Syn założył swoje własne życie i wyprowadził się . Córka została z mamą i oczywiście płaca na nią teraz alimenty. Wiadomo ,że w tym wieku -16 lat , już nie jest atrakcja dla niej przebywać z nami..ma koleżanki,kolegów.. Tak więc dziękuję osobom które mnie zrozumieli ,za podpowiedzi. Moje dzieci wiele przeżyły... Córka była zmuszona wprowadzić się do przyjaciela żony ,kiedy ten jeszcze mieszkał ze swoja poprzednią żona i córkami. Czy dalej nie mam się czym martwić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relatywna doopa
Castiel, generalnie na wszelkich muslimow nalezy uwazac, bo oni w miare, powtarzam, w miare poprawnie sie zachowuja na naszych terenach czyli cywilizowanych. Natomiast jak wyjada do siebie to burka na glowe dla baby i zamknieta w domu. mam nadzieje ze Twoja byla nie jest na tyle glupia ze bierze pod uwage wyjazd tam na stale. Chociaz oczywiscie on moze jej mowic ze zabiera ja na wakacje, w koncu w Turcji jest pieknie. Takze uwazaj. A prezentami sie nie przejmuj, to taki element ich kultury. Kazdy ciapaty tak robi, wtedy blondyna szybciej wskoczy mu do lozka. No tak jest niestety. Mozesz zrobic cos takiego, ze jak zona zechce wyjechac niby tam ukladac zycie, rozmawiaj z nimi ze corka do tego czasu zostanie w PL az zona "sie urzadzi" i dopiero pozniej do nich dolaczy. Bedziecie mogli sprawdzac jak sie jej tam uklada i jak turek ja traktuje. A moze w miedzyczasie cos wyjdzie i np. zonka szybko wroci, innymi slowy mowiac spierdoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozbyj sie ciapatego jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 234(^^^)
Castriel a powiedz co ona w turasie zobaczyła =kasę? bo z opisu wynika że macie po ok 40 lat . Jeżeli Turek też albo i starszy to biorąc pod uwagę że oni szybko i brzydko sie starzeją jest juz pewnie brzuchatym łysawym dziadem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek35_
Moja wyszła za murzyna i co miałem zrobić? zabronić jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babki wychodzą za czarnowłosych opalonych przystojniaków a potem detektywi mają co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×