Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -okokoklol-

tez to lubicie?

Polecane posty

Gość -okokoklol-

Wczoraj w nocy był u mnie mój ukochany. całą noc się kochaliśmy, dosłownie całą. Marzyło mi się zawsze, że podczas seksu oralnego facet łapie mnie za głowę i sam porusza penisem, po prostu rżnie mnie ustami. Wczoraj bawilismy sie w pozycji 6 na 9. on nagle obrócił nas i to on był nade mną. Liząc moja cipkę, wkładał i wyciągał penisa z moich ust. Prawie się zakrztusiłam. Było cudownie, tez tak lubicie? czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NISSIA16 ^^
My też tak robimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnna
dziewczyno szanuj siebie. co z Ciebie za laska, która pozwala sie tak traktować! paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -okokoklol-
eh to dobrze, że są takie kobiety które też tak "robią" i to " lubią" bo już bym się zaczeła przejmować komentarzem p. zwinnej...:) uwielbiam tez mocne klapsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka23
No pewnie,a cóż w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty_32_xxx
Uwielbiam take suczki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -okokoklol-
dziwnego, no wlasnie nic dziwnego. ale generalnie często nawet faceci " z szacunku" do partnerki nie poruszają penisem w ustach.....ze to takie przedmiotowe traktowanie i zwierzece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka23
Ty masz jakieś wypaczone pojecie szacunku ,bez urazy ...co w tym dziwnego,że porusza nim w ustach ?:D Ty nie ruszasz biodrami przy minetce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NISSIA16 ^^
Przeciez wiadomo, że każdego faceta to jara :) ja pozwalałam tylko tak mojemu chłopakowi, a nie innym, więc nie wiem czemu niektórzy mówią, że to nie jest 'szanowanie siebie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -okokoklol-
źle się wyraziłam, JA WŁASNIE tak nie uważam. ale NIEJEDNOKROTNIE w rozmowie z koleżankami coś w tym stylu usłyszałam, mało tego, kiedyś początkowo to ja zachęcałam do tego mojego mezczyzne, bo ona myslał, że mi to przeszkadza, a nie chciał mnie urazić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnna
a ja w zyciu bym sie na takie coś nie zgodziłam, wg mnie to jest chore. Facet który wkłada penisa do ust, jak dziwce. tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka23
zwinna Ty chyba młoda jesteś;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwinnna
dlaczego od razu młoda. Lubie seks, ale nie wyobrazam sobie czegos takiego, tak samo jak bicia, klapsów i jakis chamskich tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -okokoklol-
ja uwielbiam być zdominowana przez mojego Mena:) marzy mi się czasami dwóch w łożku. Jeden mnie bierze od tył, a drugiemu lizę penisa. Jestem wtedy totalnie zalezna od nich...... ale OCZYWIŚCIE nie mam zamiaru tego nigdy zrealizować. w rzeczywistości bym chyba zwymiotowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka23
A dla mnie jest chore nie robić facetowi dobrze loda:classic_cool: i wcale nie czuję się przez to jak dziwka,lubię to;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×