Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tvybuinimo,buobobio

co to znaczy: wyszalałam się i mogę wychodzić za mąż?

Polecane posty

Gość tvybuinimo,buobobio

nie rozumiem tego stwierdzenia. czasami dziewczyny w wieku 20 lat piszą, że się wyszalały i chcą wychodzić za mąż. jak rozumiem, człowiek może szaleć przez kilka lat, a od 20-tki wzwyż już tylko gary, pieluchy i pranie męża skarpetek? jesteście zajebiście nudni, skoro twierdzicie, że wyszaleliście się w wieku 23-24 lat. za cholerę tego nie pojmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 2
To jest proste. Wiekszosc dziewczyn wie ze faceci raczej wola zenic sie z taka co "sie juz wyszalala" aby uniknac pozniejszych zdrad. W zwiazku z tym dziewczyny , ktore chca znalezc meza mowia tak o sobie aby stac sie bardziej atrakcyjna kandydatka na zone w oczach takiego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaj ze zrozumieniem....to znaczy ze sa na huntingu czyli szukaja kogos na dluzszy zwiazek , nie oznacza to wcale ze mozesz jej zaufac. To jest typowy tekst na podniesienie swojej wiarygodnosci i ze latwej laski staje sie teraz ta ktora sie ceni...aczkolwiek i ciebie kobiety maja taka maniera ze zawsze wymieniaja na lepszy model wiec nie czuj sie niezagrozony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tvybuinimo,buobobio
a mi się wydaje, że niektóre mówią tak, bo tak czują. jak młoda dziewczyna, która jeszcze nic w życiu nie widziała, może powiedziec, że się wyszalała? Skąd ten pęd do ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większość
kretynów zapewne tak, mądrzejszy dobrze wię, że lepiej wziać dziewicę niż qrwę, bo i tak nic nie daje pewnosci, co będzie w przyszłości, a lepiej całować dziewicę niż śmietnikowego lachociąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większość
a w ogóle, to jak bardziej można cenić tą, która pruła sie ze wszystkimi, od tej, która umiała sie szanować? ja osobiście znacznie wyżej cenię porządne dziewuchy. to tak jakby narkoman powiedział - brałem, ale już nie będę, dlatego jestem lepszy od tych, co nigdy nie brali. Przecież to bzdura :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tvybuinimo,buobobio
eee? a co to było? rozumiem, że poprzez wyszalenie rozumiecie jedynie dawanie dupy? gratuluję monotonnego i nudnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie chciał takiej co si
e już wyszalała bo to oznacza, że chcę wiązać się ze szmatą puszczalską/kurwą/dziwką bo kobiety pod słowem "wyszalałam się" widzą puszczanie się z każdym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większość
autorka jest nudna i monotonna i chyba takie życie prowadzi , bo twierdzi, że nie można sie wyszaleć przez 20 lat. Można, aż uszami będzie wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie chcial
puszczalskiej, ktora szalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vibunoimnnnnnnnnnnn
jak można wyszaleć się w wieku dwudziestu lat? naprawdę wam się tak spieszy do niańczenia bachorów i gotowania mężowi obiadków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrdyrdyrdyrd
jeśli szalenie ma oznaczać puszczanie się na dyskotekach,to mnie to nigdy nie kręciło,bo łącze seks z miłością ;) porównanie do narkomana bardzo trafne :) ja nie rozumiem dlaczego szaleć = pić,puszczać wg ludzi dla mnie szaleć to zwiedzać świat,bawić się ( i nie mam na myśli upijania) i uważam siebie za osobę szaloną.Nie rozumiem,dlaczego związek miałby wykluczać wspólne szaleństwo? Przecież nie trzeba od razu rodzić dzieci.Dziwni jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×