Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia z nikąd

W jakim sklepie kupić strój kąpielowy w nietypowym rozmiarze?

Polecane posty

Gość kasia z nikąd

Hej mam pytanie jak w temacie. Mam dziwny rozmiar stanika - 70GG. Do tego majtki 38-40. Nigdzie nie mogę znaleźć stroju kąpielowego :( W grę wchodzą jedynie sklepy internetowe, ale ja bym wolała przymierzyć, a nie płacić 200zł w ciemno. Marzy mi się strój 2-częściowy, albo taki klasyczny, albo tankini, ale gdzie ja mam to u diabła kupić? Znacie jakieś sklepy w których są takie stroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrr
w 2cześciowych i tak kupuje się oddzielnie górę i dół, więc jaki problem? Sprawdź Esotiq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchna pucheria
Jeśli jesteś grubsza, to polecam Ullę Popken http://www.ullapopken.pl/ a jeśli zbyt wysoka/niska, to nie wiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bealiss
To nie jest żaden nietypowy rozmiar tylko normalny :) A kupując przez internet przecież mierzysz: w domu, jak przyjdzie paczka (najlepiej zamawiać 2-3 sąsiednie rozmiary do porównania, niepasujące odesłać). I wtedy masz wybór. Na Bravissimo 16 modeli bikini i 7 tankini, na Figleaves 60 bikini, 3 tankini. Poza tym jeszcze jest polski Comexim, powinnaś się łapać na ich 70K (są 3-4 bikini w tym rozmiarze). "byłam jestem będę", nie rób sobie jaj, dziewczyna chce porządny i dobrze dobrany kostium a nie takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafiarka1
Spróbuj na Allesie, moja koleżanka tam kupowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alles to rozciągliwe szmaty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L/S
Hej. mam podobne problemy,,,jakiś gość zarzucił mi, że wymyślam problemy aby zareklamować sklep----gówno prawda....jestem zwykłym użytkownikiem forum i znalazłam coś dla siebie i swojej teściowej (4xl) w sklepie Ekskluzywna.pl Sprawdź proszę bo warto i wcale nie trzeba wydawać 200zł.....i to wcale nie jest żadna j****a reklama- po prostu ludzka życzliwość pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne stroje na duże cyce i na wypukłą ci/puchę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dk98
Ja kupuję przez internet staniki , stroję kąpielowe czy majtki .. Jestem taka że nie lubię chodzić po sklepach wiec kiedyś jak szukałam stroju kąpielowego to trafiłam na taką fajną strone internetową gdzie bieliznę kupuję do dzisiaj :) to jest już zaufana strona każdemu ją polecam i każdy chwali :) Bielizna ma gwarancje 2 lata w razie jakby się coś działo , choć mi nigdy jeszcze się nie przytrafiło żeby było coś nie tak :) Przesyłka do max 3 dni wiec naprawdę polecam :) Macie tu link do tej strony :) http://www.ekubas.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiapaczuu
A co powiecie o sklepie https://modimoda.pl/? Z tego co widzę mają w swojej ofercie fajne stroje kapielowe z wysokim stanem w dobrej cenie, a ja wlasnie od paru dni czegos takiego szukam. Generalnie moje drogie jak sie w ciuchach z wysokim stanem czujecie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bonprix ma fajne stroje kompielowe a jak chcesz stacjonarnie to może Kik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej byłoby kupić osobno, a nie w komplecie i poszukać np. na domodi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×