Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka sobie girl

Mój chłopak jest prawiczkiem.

Polecane posty

Mam pewien problem, bo około 3 miesięcy temu poznałam fajnego chłopaka, niestety wyszło na jaw , że on nigdy nie uprawiał seksu. Ma 21 lat, a ja 23. Boje się, że się rozstaniemy po naszym pierwszym wspólnym razie. On może ze wstydu mnie zostawić. Młodzi chłopcy przecież często za szybko konczą. Miałam kiedyś partnera w wieku 22 lat i sex byl nieudan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BógHonorOjczyzna
Wam to na tym forum z nieróbstwa to się w dupach poprzewracało.Jakie to ma znaczenie czy ktoś jest czy nie jest prawiczkiem,dziewicą skoro się dogadujecie na innych płaszczyznach? Człowiek się musi uczyć i nabierać wprawy we wszystkim,nikt od 1 razu nie był w czymś od razu świetny.A skoro robisz problem z tak prozaicznej rzeczy to raczej świadczy,że jesteś osobą mało inteligentną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja problemu nie robię, ale mój chłopak jakoś niepewnie się zachowuje. I proszę bez wyzwisk, bo dyskutowac chyba jeszcze w tym kraju da się kulturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak komuś mój temat nie odpowiada albo go drażni to proszę nie zabierac głosu i nie denerwować mnie i siebie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BógHonorOjczyzna
Zachowujesz się pewnie na głębokiej wodzie nie umiejąc pływać? No właśnie także niech ta metafora będzie ci odpowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 lata to raczej facet już a
a nie chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kobiety są wściekłe
chyba mają trudne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojacie
ja bym nie chciala faceta prawika, niestety teraz mnostwo takich prawiczkow i ciezko znalezc doswiadczonego w te klocki. szybkie spuszczanie sie nie jest fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość New Drum
Nalej sobie oleju do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×