Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nknsxknaknx

Uchodzące powietrze z miejsc intymnych podczas stosunku

Polecane posty

Gość nknsxknaknx

Kobietki,czy też Wam się to zdarza?Jest to bardzo krępujące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfsdfds
We Francji nazywa się te odgłosy motylami miłości czy jakoś tak. Tam znaczą, że seks jest dobry i nikt się nie krępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, kobiecie uchodzi, że uchodzi, facetowi nie uchodzi jak uchodzi. Pada u Ciebie numero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie już więcej niż pół rok nieprzyjemnie zimno. Mieszkamy w innej strefie klimatycznej. To trochę smutne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od pewnego czasu, przymocowuje slomke do mojego penisa wtedy nadmiar powietrza uchodzi tą drogą, moze w waszym wypadku to tez sie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„A u mnie już więcej niż pół rok nieprzyjemnie zimno. Mieszkamy w innej strefie klimatycznej. To trochę smutne, nie?" Nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francuzi gówno podciągną do afrodyzjaku, byle by być na mapie Europy jako mocarstwo. :O Prawda jest taka że jak posuwasz, to nie ma bata napędzisz tam trochę powietrza a tzipa tego nie lubi. :( Pierdy mogą przybierać różne formy, od cichachaczy po spektakularne pełne wirtuozerii serenady. Tak czy siak nie jest to dobre. :( I sygnałem do spróbowania innej pozycji, tak by nie pompować dziewczyny i nie nasłuchiwać jak z tzipy pierdzi, tylko pozwolić na swobodną wymianę powietrza i przyjemności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefvoi
Poprzednia moja przyjaciolka to jeszcze jej dorze nie wsadzilem a juz pierdziala,a jak ja zaczelem dobrze dymac to pierdziala jak syrena przy parowozie spalinowym,a do tego jeszcze piszczala,a zdazylo sie ze i szczala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×