Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salma8686

03.05.2013 zaczynam sie odchudzac z glowa, ktos sie przylaczy?

Polecane posty

Gość Salma8686

Czesc Wam! z waga zaczely problemy w wieku 12 lat, odkad dostalam swoja pierwsza miesiaczke zaczelam przybierac sie na wadze, tylam i chudlam, probowalam rozne diety cud, chudlam rzeczywiscie ale i w szybkim tepie kilogramy wracaly :( kiedy poznalam meza wazylam 64kg przy 160 cm wzrostu, mialam problemy z zajsciem w ciaze wiec zaczelam stosowac rozne leki hormonalne, mialam depresje przez ktora jadlam mnostwo slodyczy ;( na szczescie udalo mi sie zostac mama, i to podwojna, dzisiaj mam 5 miesiecznych slicznych synkow. Ale niestety waze 100 kg, o wiele za duzo niz powinnam, nie moge byc w pelni szczesliwa, wstydze sie wyjsc gdziekolwiek :( od meza uciekam bo wstydze sie swojego ciala!! choc on bardzo mnie kocha i uwaza, ze podobam mu sie taka jaka jestem, ale wiem ze nie chce mi przykrosci zrobic... postanowialm zaczac sie odchudzac z glowa, chce stosowac zdrowa diete, zadne szybkie diety z tych co wczesniej robilam...chcialabym aby ktos sie do mnie przylaczyl, zebym miala kogos kto bedzie mnie wspieral i pocieszal, wiem ze osoby nie otyle nie czuja tego co ja czuje dlatego pisze tutaj na forum, moze znajdzie sie osoba albo osoby z podobnym problemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony tulipan84
witaj, jestes jeszcze na topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabcia89
hej. mam podobny problem i ważę podobnie- jedyna różnica to mój wzrost 170. Już nie wiem jak się odchudzać aby były efekty. Jak masz jakiś pomysł podsuń a będę Ci towarzyszyć w walce ze zbędnymi kg. Ja jestem mamą 2-ki szkrabów 3 latka i rocznego maluszka i nie mam za dużo wolnego czasu jeśli chodzi o ćwiczenia, ale dieta ok. Pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :) dziewczyny tez nie mam aż tak dużo wolnego czasu, ale postaram się pisać zawsze jak tylko będę mogła :) zabcia ja myśle, ze na początek jedzmy czesto i malo, wykluczmy słodycze, napoje gazowane, chipsy, fast foody i podobne swinstwa, proponuje jeść tylko chleb ciemny pelnoziarnisty, chude sery, obiady mogą być pieczone lub gotowane tak jak kto lubi, oczywiście warzyw możemy jeść tyle ile chcemy, owoce z umiarem no i ważne jest pić duzo wody. Powiem Wam, ze ze kiedyś jadłam w ten sposób i naprawdę sporo chudlam, samopoczucie miałam super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś poważnie chce podjąć ta decyzje i chce rozpocząć odchudzanie ze mną to proponuje się zaczernic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvvvv18
jestem na tak! mam zamiar schudnąc to wakacji min 5 kg 165cm-63kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfx popa
Ja tez 5 kg jutro zaczynm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salma gratuluje dzieciaczków :) Masz pewnie sporo roboty i to w dodatku przy dwójce. Spacery pewnie też już nie pomagają ? Bo u mnie wcale aż się dziwię ;/ Mąż na pewno Cię kocha więc jeśli chcesz schudnąć to zrób to tylko i wyłącznie dla siebie. Ale masz rację lepiej powoli a zdrowo a ja chciałabym efektu natychmiastowego no ale zawsze się na tym przejeżdzam dlatego dość czas zmienić nawyki żywieniowe na stałe i schudnąć trwale :) 163 cm, waga 65 kg ( 1 kg na minusie) W planach -10 kg heh marzycielka 1,5 roku po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gintare
dziewczyny czy moge sie dolaczyc?:) fajnie ze jestescie. ja tez od dzis cche racjonalnie dietkowac.. skakalam na skakance i mam zamiar zaczac 6weidera. kolezanka z która dzieli mnie spora odleglosc otworzyla dla nas grupe na fejsie. wstawilysmy zdjecia naszych brzuchów, za 2 tyg pierwsze porownanie... mam nadzieje ze to mnie troche zmotywuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, ze jesteście ze mną dziewczyny :) mamuska dzięki Kochana, duzo pracy przy dwojce maluszkow, czasami bardzo ciezko ale dajemy rade :) pewnie spacery by pomogły gdybym się nie objadala slodyczami, niestety mam ta słabość do słodyczy, ale czas to zmienić, daje sobie ostatnia szanse, jeśli mi się nie uda to już nigdy!!! Ale widzę, ze Ty bardzo mało masz do stracenia, mam nadzieje ze nas nie opuscisz jak osiągniesz swój cel :) Gintare witaj z nami, pisz ile chcesz schudnąć i jaka dietę zamierzasz stosować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Doskonale Cię rozumiem jak to jest masz moje wsparcie ;) 100 kilogramów to faktycznie za dużo, wiem po sobie jak możesz w przybliżeniu wyglądać. Ja już jakiś czas temu około 2 miesięcy postanowiłam się wziąć za siebie. Jak do tej pory już 18 kilogramów mniej ;) Jutro w niedzielę kolejne ważenie ;) A mnie zdrową dietą zaraziła kobieta której opiekuję się dziećmi bo swoich nie mam niestety. I do tego poleciła mi tabletki Forever Slim, można je kupić na allegro a ja dostałam od niej pierwsze opakowanie za darmo na spróbowanie ;) I tak już po 2 miesiącach 18 kilogramów mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gintare
5 kg najmniej...waze 62 a nie tak dawno było 57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. zmieniłam pseudonim z żabcia89 na żabcia80. Z dietą u mnie kiepsko. Synuś ma dziś urodzinki, a wyprawiałam mu w sobotę i było dużo smakołyków, nie podarowałam ich sobie- no niestety jestem łakomczuszkiem. I pomyśleć, że jak poznałam męża słodkie mogło dla mnie nie istnieć, a on kupował codziennie coś do kawy bo wypada. Na domiar złego miałam dwie ciąże na podtrzymaniu, brałam sporo hormonów i niestety odłożyło mi się co nieco. Jednak obiecuję, że od jutra już nie jem żadnych słodyczy i myślę o 1-3 dniach głodówki tak dla oczyszczenia-jak wytrzymam, a później mało żarcia i bez kolacji. Zobaczymy jaki efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×