Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justyna25noi

Problem z byłym...

Polecane posty

Gość justyna25noi

Mój były zdradził mnie, odeszłam od niego. Poznałam obecnego narzeczonego i w lipcu bierzemy ślub-jesteśmy razem 3 lata. A Z byłym było tak że on chciał żebym nie pracowała, zrezygnowała ze studiów i rodziła mu dzieci, ale ja tego nie chciałam chce pracować, realizować się i nie chce na razie dzieci. Mój narzeczony to rozumie, ale były nie rozumiał. Jest mi dużo lepiej z moim narzeczonym wreszcie czuje, że żyje, że ktoś mnie kocha i co najważniejsze szanuje mnie i moje decyzję. Ale mam problem z byłym- dzwoni do mnie(zmieniłam nr i nie pomogło), na siłę przyjeżdża do mojego rodzinnego miasta, moi rodzice utrzymują kontakt z jego mamą, ojciec nie żyje i on po pretekstem że z mamą musiał przyjechać, bo coś tam wpada na imieniny mojego taty, mojej mamy. Ostatnio mało się nie pobili z moim narzeczonym o mnie. Rozmawiałam z nim żeby przestał, ale nic nie dało. Proszę Was pomóżcie co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna25noi
Mam a byłego serdecznie dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozamiatane
No jak widać coś jest coś na rzeczy. Narzeczony a niby nie narzeczony. Były a jakby nie były. To ty tak z dwoma na raz ? Uważaj, przy najbliższej okazji to ty oberwiesz od obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×