Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość listopadowa_panna_młoda

Urozmaicenie niewielkiego przyjęcia weselnego

Polecane posty

ja np nie lubie tzw atrakcji weselnych. ok, toleruje je i znosze, ale wole tradycje:) coz jestem staromodna i dobrze mi z tym:) ale mysle ze chetniej ide na normalne wesele bez zbednych atrakcji...chociaz jezeli masz zgrana rodzinke badz przyjaciol i w dodatku wesolą to fajnym pomyslem jest karaoke:P wiem nudA ALE MI SIE to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzenie ..
U ciebie obiad o 17, a dalej jak te posiłki rozplanujesz? O 17, o 20? i 23? W sumie na dobrą sprawę powinno starczyć, ale na odchodne coś powinno być czyli koło 24-1 w nocy. Przy 4 posiłkach zrobiłabym tak 17 obiad, deser, o 20 kolacja, 22 kolejna. I między 24, a 1 kolejna ostatnia. ile płacisz za talerzyk przy tych 3 daniach? ja mam 6 dań, 16 przystawek, napoje, owoce, ciasta i płacę 170 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Moim zdaniem 3 ciepłe posiłki + deser + tort na 8 godzin w zupełności wystarczą. Tylko zimna płyta musi być w miare konkretna, no i stale wymieniana, a nie walnięte wszystko na początku i leży prrzez 8 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.x.h
pokaz barmański i te slajdy to straszna wiocha. 3dania starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa_panna_młoda
3 ciepłe dania, 0,5 l picia na osobę, kawa, herbata, sernik, deser lodowy, szarlotka i 5 rodzajów zimnych przystawek na stołach - 105 zł. Za owoce płacę oddzielnie. Dzieci do 8 lat 50% tej kwoty. No właśnie skłaniam się ku tym 4 daniom, bo nie chcę żeby goście wychodzili i mówili, że było za mało jedzenia... Nie wiem jeszcze jaki będzie koszt dodania jednego dania, zadzwonię jutro do lokalu. Gdybym miała 4 dania, to wydania byłyby o 17, 19, 21 i ok 24. To byłoby idealne, ale ta zmiana zapewne porządnie podniesie koszty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa_panna_młoda
Dlaczego pokaz barmański to wiocha? Mi się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.x.h
chcesz żeby Twoi goście przez 8h siedzieli i ogladali slajdy z twojego życia +podziwiali wyczyny barmanów. strasznie jesteś samolubna i mało goscinna. w ogóle olalas sprawę muxyki I dopiero pod namową dziewczyn tu w ogóle wzielas pomysł pod uwagę. według mnie powinnaś uwzglednic preferencje gości. ludzie nie ida na wesela posiedziec. ludzie ida się wybawic. często wesela bywają jedyna forma wyjscia czy rozrywki dla starszych. to wtedy maja okazję potańczyć. a takie fikolki barmanów to sobie w mam talent obejrzą. dla mnie to strata kasy. wilalabym zainwestować w muzyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadowa_panna_młoda
Przecież weszłam na to forum nie, żeby opowiedzieć Wam o moim cudownym pomyśle tylko, żeby zapytać się jakie byłyby reakcje potencjalnych gości. Nie rozumiem sensu tego wywodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele 20142014
no to własnie dziewczyny Ci piszą o reakcji gości. Braku dobrej muzyki nic nie zastąpi. Nawet super ekskluzywne jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćweselny
Ludzie! Przeczytajcie wszystkie wypowiedzi listopadowej_panny_młodej a potem komentujcie! Przecież napisała, ze będzie DJ a teraz pyta się o jedzenie!! No litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e ty ludziu
śledzę ten wątek i listopadowa napisała, że narzeczony na dj powiedział nie i koniec. Na poprzedniej stronie pyta czy to puszczanie samodzielne muzy to aby na pewno taki zły pomysł. "Ludziu" czytaj ze zrozumieniem no litości:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FabrykaZabawy
Ja od siebie proponuje na przyjęciach takie atrakcje jak: - Candy bary - fontanny czekoladowe - fontanny alkoholowe lub koktajlowe - fotobudka - pokazy taneczne połączone z nauką tańca - fajnie też sprawdzają się iluzjoniści, szczudlarze, pokazy sztucznych ogni czy mini koncerty :) Część z tych usług można zobaczyć u nas na www.facebook.com/FabrykaZabawy - może akurat któraś z usług stanie się inspiracją dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) na tyle gości to zamiast barmanów lepsza jest fontanna alkoholowa, wiecie jakie to fajne:):):) widziałam już to na weselu, naprawdę fajna rzecz, a barmani to są wszędzie, pomyślcie nad tym wszyscy poważnie wejdźcie sobie na linka http://www.sumowisko.pl/fontanny Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatatatat
polecam Ksiege wpisów, po kilku głebszych goscie luzuja i wpisuja niesamaowite rzeczy, taka pamiatka to niezła frajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatatatat
jesli chodzi o slajdy tez genialny pomysł ale raczej w wersji wesołej, widziałam razz bardzo sentymentalną i goscie sie zgasili i zasmucilli na jakąś dobra godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_82
Listopadowa Panno Młoda, o ile jeszcze śledzisz ten wątek, chciałam Ci tylko napisać, że jestem z Tobą! Przeczytałam wszystkie komentarze i szczerze powiedziawszy jestem mocno zdziwiona i zniesmaczona negatywnym tonem wypowiedzi. My z narzeczonym nie przepadamy za weselami, oczepiny są dla nas żenujące, nie bawimy się dobrze przy 'jesteś szalona' itd ipe. To jest nasz ślub i nasze przyjęcie dlatego chcemy zaprosić gości do takiego klimatu, który nam pasuje. Po ślubie będziemy mieli wynajętą całą restaurację na około 60 gości. Jest elegancka, klimatyczna i serwują w niej pyszne jedzenie. Od 17 do 21 będą zaserwowane 2 duże dania, 3 przekąski, deser i tort weselny. W tle będzie muzyka z ustalonej wcześniej playlisty. Nie będzie DJa, barmanów ani, chociaż to wielu osobom wydaje się kontrowersyjne - wódki. Będzie za to wino, księga gości, do której goście będą mogli oprócz podpisów również wklejać swoje zdjęcia robione na miejscu polaroidem. Po torcie zaprosimy gości do innej części restauracji na kameralny koncert - jeśli ktoś będzie miał ochotę potańczyć to bardzo proszę ale niestety nie będzie za dużo miejsca. Planujemy zakończyć zabawę tak max. o 23.00. W zasadzie weszłam na to forum w poszukiwaniu ciekawych propozycji na urozmaicenie takiego przyjęcia weselnego, ale tak się zbulwersowałam że musiałam o tym wszystkim napisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaRogis
ja też jestem zażenowana tonem wypowiedzi, nie rozumiem po co komentować, jak chce się tylko wylać jad ! ja też lubię umiar i uważam, że wesele, ślub i ogólnie cała to wydarzenie jest intymne i rodzinne, nie muszę mieć 700 osób, tylko grono najbliższych. my jednak robimy fajerwerki, tak na zakończenie P:) no i mamy tę firmę jakby ktoś potrzebował http://www.fajerwerkigorzow.pl/. kameralny pokaz zrobui,y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasija526
Według mnie najlepszym urozmaiceniem takie wesela jest dobry zespół. Świetna zabawa weselna i naprawdę nie potrzeba nic więcej. Osobom z okolic Warszawy mogę polecić zespół NotoGramy - są najlepsi w tym, co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×