Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

dziewczyny z warszawy laczmy sie!

Polecane posty

Ja jestem z Warszawy i też ze zdegustowaniem zerkam za okno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma sie z jednej strony ciesze bo mam troche rzeczy do robienia, sprzatanie, nauka, mam czas w koncu zeby zszyc jakies poprote rzeczy bo to nigdy na to nie ma czasu ;) ale majowka to zawsze cieplo, slonce. nawet samemu isc na spacer, posiedziec nad wisla, a tutaj lipa :( A ty dlaczego w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie rzadko wyjeżdżam na majówkę. Jakoś tak mam. To dobre kilka dni na nadrobienie zaległości, identycznych jak Twoje :) I moment, żeby trochę "pomieszkać", bo żyje się ciągle w biegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam jechac w gory ale troche rzeczy sie wydarzylo i jestem na miejscu i dobrze w sumie gorzej bo ejstem sama w wawie, chce mi sie isc na impreze a nie ma za bardzo z kim ;) wczoraj sie odwazylam sama do kina isc i nie bylo tak zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niby sama nie zostałam a i tak trudno kogoś gdziekolwiek wyciągnąć. Mówisz, że nie było tak źle? Ja powoli przymierzam się do pójścia samotnie na koncert, bo nie ma chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo bo jednak ktos tam sie do mnie przyczepil a dwa ze film byl fantastyczny a po to przeciez poszlam ;) ja musze kogos wyciagnac na tance a wiekszosc moich znajomych to ci ktorzy nie tancza. dla mnie bez tanczenia nie ma zycia ;) a co to za koncert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsiurko jedna .
ty nie jestes z warszawy tylko mieszkasz w warszawie ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam iść na Czesław Śpiewa, grają 11 maja w Warszawie. To niepopularne napisać o tym na forum, zaraz znajdą się setki krytyków muzycznych... A tańczyć ja też uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może w niedziele się umówimy w Warszawie , co?:) Jesteś chrześcijanką? Ja mam jeden budynek do odwiedzenia i jakoś niekoniecznie chcę iść sama...Może razem byśmy się wybrały?:) To zbór protestancki. A może jak wolisz to jakieś inne miejsce? w niedziele ma być nawet ładna pogoda:) Jak tam praca, jak układa Ci się w Warszawie?:) Pisałyśmy kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja to bym poszla poszalec na tance w sobote wieczorem ;) w dzien jestem niestety zajeta jutro czeka na mnie mikro, w niedziele planuje zmierzyc sie z calkami i macierzami dzisiaj nawet nie wiem czy jakies kluby sa otwarte i juz jest 20 a ja taka niepomalowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×