Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OTO MOJE WYKSZTAŁCENIE

MAM ŚWIETNE WYKSZTAŁCENIE I NIE MOGĘ ZNALEŹĆ PRACY

Polecane posty

Gość OTO MOJE WYKSZTAŁCENIE

MOJE CV WYKSZTAŁCENIE: 2010-2012 Prywatne studia magisterskie: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna 2006-2010 Prywatne studia licencjackie: Kulturoznawstwo 2003-2006 Prywatne Liceum w Krakowie DOŚWIADCZENIE: -01.06-30.09.2012-Praca na produkcji UMIEJĘTNOŚCI: -Komputer MS OFFICE, WORD, EXCEL CECHY OSOBOWE: -Asertywna -Kreatywna -Uczciwa -Inteligentna -Przedsiębiorcza -Sprytna -Ambitny -Ładna ZAINTERESOWANIA: -Telenowele -Piosenki -Szybkie samochody -Biżuteria -Kosmetyki -Moda -TELEFONIA KOMÓRKOWA Wymagania: 2800 na ręke, wprowadzanie danych do komputera praca od 9-17 żebym miała jeszcze czas na chodzenie po sklepach z ciuchami i na wyjście do kawiarni z koleżankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pewnością dyskwalifikuje
Cię robienie licencjata w 4 lata. Głąb i tyleee!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pewnością dyskwalifikuje
rada na przyszłość: lepiej zapoznać się z systemem kształcenia+koniecznie dodać do zainteresowań napakowanych chłopców oraz literaturę wyższych lotów (np. Coelho). Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyz
Kulturoznastwo i to licencjat to ma byc swietne wyksztalcenie?? Nie zartuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest prowokacja
i TO WAS dyskfalifikuje że nie potraficie rozpoznac :D laska wymaga 2800 na ręke a pracowałóa dotychczas na produkcji :D to nie może byc prawda :D hahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym cię nie zatrudniła
ze względu na to -Sprytna ZAINTERESOWANIA: -Telenowele -Piosenki -Szybkie samochody -Biżuteria -Kosmetyki -Moda -TELEFONIA KOMÓRKOWA zainteresowania typowego pustaka , oraz pisząc o sobie sprytna odpychasz ludzi nikt nie lubi je...ch cwaniaków , nikt nie zatrudni kogoś takiego po co mu kłopoty , pustka w głowie i cwaniactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzeczywiscie świetne wykształc
enie.. I Ty chcesz 2800 netto. Prosze Cie. Ja mam o wiele lepsze wykształcenie, pracuje jako UWAGA - referent ds. finansowych i zarabiałam 1250zł netto.. Ostatnio dostałam podwyżkę 250 zł i będę zarabiała 1500 zł.. Powolutku, ale do celu. A Ty od razu takie wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejca89798
Ona sobie jaja przecież robi, ale... Dlaczego robienie licencjata 4 lata dyskwalifikuje? Sama musiałam na studiach wziąć roczną dziekankę z powodów zdrowotnych - miałam wypadek i leżałam w szpitalu. Ludzie wyjeżdżają, mają problemy rodzinne, itp i wiele osób bierze dziekanki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowania świetne ale
spryt to nie oznacza nic dobrego i te zainteresowania telenowele jak pracodawca spyta jaką ostatnią telke obejrzałaś to co powiesz? ja bym na to miejsce wpisała np. sztuka Szybkie samochody? nie lepiej było wpisać motoryzacja Kosmetyki i moda? typowe dla głupiej blondynki? piosenki??to bym połączyła ze sztuką? biżuteria? pracodawca może bać się że coś ukradniesz i też mu ze złota albo srebra. Zresztą ja bym ci dała tylko dwa zainteresowania z tego wszystkiego sztuka i motoryzacja.... chyba że tobie chodzi by znaleźć sponsora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×