Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentnawakacjach

Studenci co robicie w czasie wakacji?

Polecane posty

Gość studentnawakacjach

hej hej.. mam ptanie co robicie w okresie wakacji.. pracujecie, odpoczywanie za granicą, w polsce ?? Sama jestem studentką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgfdhrthrth
Ja nie robię nic. Siedzę na dupie i wykańczam mieszkanie w rodzinnej miejscowości, które kupili mi rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tool is cool
nic nie robię, siedzę i się użalam nad sobą, bo ani faceta, ani znajomych, wielkie zero przez trzy miesiące. ale teraz postanowiłam iść na siłownię i zacząć biegać, zawsze coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co takiego cięzkiego studiujesz, że aż musisz całe wakacje odpoczywać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegeee
zbieram ogórki/pomidory/kwiaty w Holandii w tym roku jadę 4 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja studiuje w krakowie... i ostatnio słyszałam o programie gOfflineAmbassador. to dla ludzi którzy np jadą za granice na wakacje na 3 dni na tydzień miesiąc.. w sumie bez różnicy NO i zadaniem tego ambasadora ma być szerzenie wiedzy o gOffline w tym kraju w którym jest się na wakacjach i pozyskiwanie nowych kontaktów (firm, osób prywatnych) zainteresowanych współpracą. AAAaa no i przed wyjazdem bierze się udział w profesjonalnym szkoleniu z zakresu PR i marketingu. Co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiggg
ja zawsze pracuje :) i to dość ciężko, w zeszłe wakacje po 12 godz, ale kasa zawsze się przyda, nie będe od rodziców brać cały czas. chociaż miałam zbyt mało czasu na odpoczynek, ale cóż... życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde bo w sumie jak się studiuje to fajnie mieć jakieś doświadczenie.. u nas na uczelni to cały czas klepia do głów że dyplom to nie wszytsko, a zbierania ogórków do CV nie wpiszemy. Tylko za co tu żyć niby nie? Ale tak np.. pracuje się w fabryce ubrań w londynie a tu takie doświadczenie dodatkowo po pracy to spoko sprawa.. dwa w jednym. jak to mówią dwie pieczenie na jednym ruszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokłądnie katigg.. swoja kasa to BAJKA.. ciężka ale zawsze swoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnna
ja stawiam na zagraniczne wycieczki, co roku gdzies jezdze , w tamtym roku byla chorwacja i maroko , w tym hmmmm... moze zea ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo mi marzy się Chorwacja samochodem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadna prawość
pierwsze slysze o tym gOfflineAmbassador. jak wygladaja warunki wyjazdu? kto placi za dojazd, jak zakwaterowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londynianka23
pewnie zdaję poprawki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aplikować mozna za pośrednictwem strony http://goffline.com/ambasador.html koszty wyjazdu samemu się finansuje.. chodzi raczej o to że w trakcie swoich wakacji..( np. wyjeżdżasz na tydzień do Rzymu czy Pragi itp) robisz coś ponad to. Czyli np z poznanymi osobami rozmawiasz o goffline, tak żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o tej firmie . Każdy, kto weźmie udział w programie gOfflineAmbassador może zdobyć cenne nagrody w postaci płatnego stażu, nagród od partnerów goffline.. ja juz aplikowałam.. :D zobaczymy jak mi pójdzie. i tak wybieram się na wakacje więc nic nie stracę a moge zyskać staż i kasę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×