Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

salatkaOwocowa

dekoracja kosciola

Polecane posty

jaka cena samej dekoracji przez dekoratorke? mysle nad udekorowaniem kosciola przez moja rodzine a nie przez jakas firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my za same krzesła płacimy 100zł - i to po znajomości kościół jako taki nam odpadł bo akurat sezon komunijny i proboszcz nie kazał stroić bo będzie ustrojenie piękne z komunii koleżanka w zeszłym roku za strojenie małego kościółka dała 800zł. ale ani ona, ani ja nie widziałam aż tylu kwiatów czy ozdób żeby były warte 800zł więc chyba same krzesła plus ołtarz wystarczą bo reszta i tak ginie w całości pomieszczeń kościelnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie i ja mysle nad krzeslami i oltarzem. mam juz jakis pomysl na to. ale wolalabym sie wczesniej dowiedziec jak bylo u innych. wiec slucham...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kościół można samemu tanio udekorować np. tealightami i płatkami róż http://allegro.pl/dekoracja-kosciola-tanio-tealighty-platki-roz-i3228367721.html do tego można dokupić takie kokardy http://allegro.pl/satyna-kokardy-dekoracja-kosciola-kokarda-i3203468841.html żeby nie wyszło za drogo (może być co 2 czy 3 ławka), pokrowce na krzesełka, klęczniki można wypożyczyć na allegro, albo kupić spory kawałek jasnego materiału i ładnie upiąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukać w pobliżu miejsca zamieszkania hurtowni kwiatów i kupić kilka paczek, wyjdzie na pewno dużo taniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może być i taka suma
my płacimy 720zł (kwiaty przy ołtarzu i tabernakulum, krzesła, dywan, dekoracja przy ławkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 417
Ja dekoruję kościoły benzyną i ogniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurdgj
Skromne sluby to jeszcze sa? Bez tej calej wsiurskiej pompy?! Dekoracji sracji, kiecek mega, sztucznosci! Tfu kuzwa!! I tak wszystkie wygladacie tak samo czyli tragicznie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My będziemy mieli naprawdę prześliczną dekoracje a więc tak krzesła dla pary młodej i świadkow beda udekorowane na biało a z tyłu malutka przypieka rozyczka ecru kleczniki rozniez na biało złoczone ze soba obok miejsca gdzie bedzie siedziała para młoda beda kwiaty z ecru roz i białe lilie w stojakach owiniete białym atłasem na ołtarzu bedzie wielki bukiet tez z ecru roz i białych lilii oraz po bokach na ołtarzu rowniez na stojakach owiniete w biały atłas kwiaty ławki beda udekorowane tez białym atłasem kazda z osobna przy wejsciu do koscioła beda rowniez po bokach po 3 kwiaty na stojakach owiniete w biały atłas te same co na ołtarzu oraz wielka brama owinieta rowniez białym atłasem z małymi ecru rozami do tego dywan rowniez bedzie w kolorze białym na cała szerokosc od ławki do ławki za to przed kosciołem tez bedzie brama i kwiaty na stojakach owiniete białym atłasem takze przepięknie to bedzie wygladało a ze dekoracja bedzie przed kosciołem to kadzy bedzie wiedział ze odbywa sie slub ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola1973R
Dekoracja kościoła to bardzo ważna rzecz - chyba nie wszyscy zdają sobie sprawę, że trzeba włożyć w nią naprawdę sporo pracy i odpowiednich komponentów, żeby wyglądała dobrze. Większość ludzi jednak idzie na ilość i wybiera najtańszych dekoratorów, a niestety "tanio" nigdy nie będzie znaczyć "dobrze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cebula staniała 26
Przygotowania do ślubu były dla nas bardzo stresujące. Najbardziej stresowała nas konieczność załatwienia tak wielu spraw. Nie mieliśmy głowy do dekoracji. Postanowiliśmy niektóre zadania przekażemy osobom bardziej doświadczonym , był to bardzo dobry wybór. Magia, nie wiedziałam, że dekoracje mogą tak cudnie wyglądać, świece, kwiaty stroiki- marzenie My i cała nasza rodzina polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/dekoracje-weselne-sal-kosciolow-torun/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×