Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość e fved vrevt y

Dzwina sytuacja z facetem.

Polecane posty

Gość e fved vrevt y

Zacznę od tego, że poznałam X dwa miesiące temu na imprezie u wspólnych znajomych. Przegadaliśmy całą noc, ale do niczego więcej nie doszło. Następnego dnia on wyjechał (mieszka za granicą). Zaczął się kontakt - telefony, maile, skype - tak ok raz na 2 dni, czyli w mojej opini często, bo z większością znajomych mam rzadszy kontakt. Było dużo podtekstów, choć oficjalnie relacja "koleżeńska". Rozmawialiśmy o spotkaniu, jakiś czas temu zapytał mnie, czy pasuje mi termin spotkania na majówce (czyli teraz), odpisałam, że tak, bo nie miałam żadnych planów. Napisał mi dokładnie, kiedy przyleci i rezerwował bilet podczas rozmowy ze mną... Jest w PL od 3 dni i... nic. Napisał mi tylko, że doleciał bezpiecznie, ja coś tam odpisałam, no ale czekałam aż zaproponuje konkretne spotkanie, czego nie zrobił. Od dwóch dni nic, a wie dobrze że jestem w mieście dla niego (bo w międzyczasie pojawiła mi się opcja fajnego wyjazdu, ale zostałam, bo się przecież umówiliśmy...) Czuję się dziwnie, bo nigdy nie naciskałam, sam z siebie pytał mnie o spotkanie, mówił, że dostosuje termin spotkanie do mnie. Jeszcze 2 dni przed jego przylotem gadaliśmy o tym gdzie możemy się spotkać... jestem wściekła i rozczarowana, bo o co tu chodzi? Po co się umawiał, pisał? Kumpela uważa, że powinnam napisać mu o co mu chodzi, ale ja mam poczucie że tylko się upokorzę bardziej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mnie to spotkalo
jakis dziwny ten kolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmadrzejsza na swiecie
kiedy wraca za granice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkallsoi
dlaczego, właśnie że napisz co tam u niego czy juz rozmyślił się co do waszego spotkania, przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 4
kkallsoi - dokladnie. Ja bym napisala. Przynajmniej wyjasnisz sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e fved vrevt y
bedzie tu do wtorku. Ech nie wiem, skoro tak mówicie to może napisać? Jestem wściekła na siebie, mam poczucie, że po prostu się mną zabawił i jestem kretynką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzidła
przecież ten facet kogoś ma, mieszka za granicą i co, będzie sobie w Polsce kobiety szukał? Toż to absolutnie bez sensu. Tam mieszka, żyje napewno z jakąś, inaczej nie moze być!!!!!! Pogadali popisali i wszystko. O słodka naiwności !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmadrzejsza na swiecie
a co sadzicie jesl facet mieszka w polsce a ma kogos za granica , rzadko sie widuja a ja chce tego goscia zdobyc. myslicie ze to sie moze udac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety zapamietajcie jedna zasade cokolwiek by sie nie dzialo, jesli facet bedzie chcial sie skontaktowac, to na chuju sie zakreci, ale sie z wami skontaktuje nie odzywa sie to nara chyba nie bedziesz tracic tych dni na ksiecia bo moze on sobie o Tobie przypomni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydytacja odpowiednia
też myślę że ten koles ma kogoś za granicą na bank tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne to.Powinno mu zależeć na spotkaniu jeśli przyleciał specjalnie dla Ciebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e fved vrevt y
Hmmm... myślę o tym, że może kogoś ma. Tylko jeśli tak, to zgodnie z tą logiką tym bardziej powinien teraz mną się zabawić, skoro jest tutaj, a on właśnie jak był daleko to spędzał całe wieczory gadając ze mną zamiast gdzieś z kimś innym... nie zrozumiem nigdy facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byleNajdalej
napisz do niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 4
15:06 [zgłoś do usunięcia] najmadrzejsza na swiecie a co sadzicie jesl facet mieszka w polsce a ma kogos za granica , rzadko sie widuja a ja chce tego goscia zdobyc. myslicie ze to sie moze udac ? ­ Jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 4
Moze ma.... a moze nie ma... a moze jeszcze cos innego. Zadzwon i wyjasnij sytuacje. To lepsze niz gdybanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsssssssssss
wcale nie przyjechał tylko dla ciebie - moim zdaniem umówił się w Polsce z kilkoma laskami w tym samym czasie, żeby sobie wybrać i pewnie ta pierwsza tak mu się spodobała, że ty i reszta już się nie załapiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylas jego back-upem;/ czyli trzymala cie na drugim planie - jakby np. pierwszy nie wypalil;/ skoro wypalil to dla ciebie nie starczylo miejsca czy czasu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e fved vrevt y
Odezwał się, chce się spotkać... teraz nie wiem czy go olać czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co zrobilas
Zależy od kiedy jest w pl i na kiedy sie umawialiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e fved vrevt y
Napisałam, że umawialiśmy się na majówkę, a majówka już się skończyła, a ja nie jestem zabawką... a on na to, że w takim razie inaczej sobie zorganizuje czas i chyba inaczej rozumiemy słowo "majówka"... I tyle :( Chyba nie ma co tego ciągnąć, skoro mu nie zależało żeby mnie spotkać przez kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super to pozęiach
Super mu napisałaś. Miał szanse. Nie walczy o Ciebie. Nic. Jak mówisz tak zrobi. I jemu zależy ???dupa nie facet. Jeszcze pozdrów go środkowym palcem. Nie płaszcz sie już przed nim. Broń boże. Jego strata dziewczyno! Szanuj sie!i swój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowananastolatka
Nie upokorzysz jezeli dobrze to sformulujesz. Napisz cos zeby zrozumial ze czekasz na to spotkanie i jest ono dla Ciebie wazne, ale jednoczesnie pokaz mu ze nie jest pepkiem swiata i wiecznie czekac nie bedziesz. Moze napisz cos w stylu "jak spedzasz czas? To spotkanie, ktore proponowales aktualne? ;)" jezeli nie odp to odpusc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×