Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudia77777777

jakie wino na wesele?

Polecane posty

Gość klaudia77777777

temat wałkowany setki razy, ale nie znalazłam na forum satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. szukam dobrego czerwonego wina w rozsądnej cenie na moje wesele. Nie chcę Carlo Rossi - nie smakuje mi. Może coś polecicie? Wesele jest na 140 osób dorosłych , ile butelek mam kupić? Dziękuję za odpwoiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beretta880
Na moim weselu będzie 120 osób i kupujemy 50 butelek wina ( poprawiny). Stoczyłam prawdziwą batalię o to, by na weselu nie bylo CR. W końcu wybraliśmy dobre czerwoen wino Tamaya Merlot . Tu kupisz je juz za ok. 35 zł http://www.sklep-wina.pl/59,tamaya-merlot.html .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrym czerwonym winem jest Alain Jaume Reserve Grand Veneur. Cena za butelkę to koło 40- 50 zł. Bardzo dobrze sprawdza się na weselach, wiem, bo na moim weselu Goscie sobie bardzo chwalili to wino. Dostępne jest bodajże w Domie Wina, więc kup sobie jedną butelkę i spróbuj jak smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na swoje wesele kupiłam RÓŻOWE carlo rossi bo takie sama bardzo lubię i zawsze piję. czerwone CR mi nie smakuje. wzięłam je z myślą że jak na weselu nie pójdzie bo to róznie bywa z piceim wina przez gości to przynajmniej ja je potem z chęcią i smakiem wypiję. poza tym uważam że to dobry wybór bo większośc kobiet które znam pije własnie to wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×