Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

jest jedna rzecz , bez której kobieta nie umie funkcjonować

Polecane posty

Gość kjbjbj
and the other way round!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie , to skupienie się na facecie , w pojęciu szerokim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fik ty już jesteś niemal martwa - martwica mózgu bez faceta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm no nie wiem, wydaje mi się że nie mogę się z Tobą zgodzić :) jakoś mam wiele innych zainteresowań i mogę nie skupiać się na facecie przez dłuższy czas, wkurzam się nawet jeśli jestem zajęta np. swoim hobby, a on się domaga uwagi :o gorzej jak dziecko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wk**rw, tylko raczej emocje towarzyszące procesowi relacji damsko-męskich. kobiety to takie emocjonalne istotki. zabawne to nawet. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rev63ver
wkurw jest niezbędny - można wtedy wyładować swoje ukryte emocje i facet dowiaduje się z drugiej strony , czego się od niego oczekuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co sie denerowac w ogole?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pomarańczowo mi się wpisało a Kinga nie wie , że facet pozostający w cieniu - jest potencjalną ofiarą jej wyładowań - wystarczy , że Kinga pomyśli , co by było , gdyby nie było jej cienia :classic_cool: fik nie ja jeden ...:classic_cool: siła spokoju wkurw jest dla nich niezbędny do rozwoju emocjonalnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR jak to po co??? nie pisz , ze nie masz podniesione ciśnienia , gdy jesteś na nie gotowa , a facet daje Ci do tego powody , nawet gdy powodów nie ma...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfvdsgvfddf
Kobieta musi się wk**ić na faceta bo inaczej go zostawi z braku emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak tam wam podniesiemy ciśnienie to przynajmniej wiecie, że żyjecie, a tak, wasze życie było by takie nudne i jałowe, nieprawdaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piję herbatkę z piołunu
To naturalne, skoro z zachowaniami samców nierozerwalnie łączy się to, że powodują one wkurwienie bab - taki niekończący się ciąg... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błękitna czerń no jasne - nie ma to jak poczucie wartości przez wkurwianie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta musi się wk**ić na faceta bo inaczej go zostawi z braku emocji. ale jak się przeleją emocje , to skończy się pustym bakiem i też zapali mu kopa :P tak źle i tak niedobrze z tymi babami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję herbatkę z piołunu no tak , bo my nawet wkurwiamy , jak o tym nie wiemy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? kobiety , podajcie mi piwo , bbo mi siem kce zimnego browara :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piję herbatkę z piołunu
Znajdź sobie babę do usługiwania, śmierdzący leniu :classic_cool: Tylko mecze i nowe doopy wam we łbach 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhjk
Mój facet nie daje mi powodów do wkurzania sie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdź sobie babę do usługiwania, śmierdzący leniu Tylko mecze i nowe doopy wam we łbach kotku dopiero usiałem po kilku dniach , a Ty do mnie leniu??? :classic_cool: masz szlabana na łóżko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet nie daje mi powodów do wkurzania sie ;D no weź bądź kobietą i pomyśl trochę , to znajdziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racjonalistka123 no wiem , to taka chęć wyżycia się na niczemu winnych typach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×