Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

jest jedna rzecz , bez której kobieta nie umie funkcjonować

Polecane posty

pomarańczka roznegliżowała się, dla potwierdzenia tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczka roznegliżowała się, dla potwierdzenia tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczka roznegliżowała się, dla potwierdzenia tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczka roznegliżowała się, dla potwierdzenia tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piję herbatkę z piołunu
Uświadom sobie, że nie każda lubi przyjmować rolę służalczej pannicy w związku :O 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piję herbatkę z piołunu
Uświadom sobie, że nie każda lubi przyjmować rolę służalczej pannicy w związku :O 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piję herbatkę z piołunu
Uświadom sobie, że nie każda baba pragnie przyjmować rolę grzecznej i służalczej pannicy 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to co powinna w takim razie robić kobieta żebyś był zadowolony? :) pewnie ma bez przerwy o Tobie myśleć, nie narzekać i nic nie chcieć i jeszcze dogadzać na wszystkie sposoby :p tego pewnie byś chciał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję herbatkę z piołunu Uświadom sobie, że nie każda lubi przyjmować rolę służalczej pannicy w związku nikt takiej nie chce - mamy XXI wiek i niektóre kobiety znają swoje role :classic_cool: Kinga ogólnie jestem zadowolony z kobiet - oczywiście są straszliwie powtarzające się irytujące cechy , ale gdy czasem widzę i słyszę facetów, to potrafią być gorsi od was - ale narzekanie pozostawiam wam , bo to lubicie w nadmiarze - a nienarzekająca baba , to tylko dalekie marzenia ściętej już głowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzekacie, bo w waszych chorych umysłach macie jakieś obrazy wykreowane przez filmy, seriale itd idealnego chłopa, które nijak maja się do rzeczywistości. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga bo widzisz - nawet jak nie dostarczamy , to i tak się znajdzie :classic_cool: siła_spokoju bo każda ma platoński wzór idealny - a faceci będąc ludźmi , mu nie dorównują , a one tego nie mogą pojąć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revolver siła_spokoju bo każda ma platoński wzór idealny - a faceci będąc ludźmi , mu nie dorównują , a one tego nie mogą pojąć 123456 mylisz się. każdego pieska można nauczyć robić kupkę na spacerze, a nie w domu. ;) one muszą się sparzyć parę razy, dostać kopa w dupę i wtedy zaczynają doceniać tych normalnych, a nie tych idealnych. ale to kwestia doświadczenia życiowego/związkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura , kobiety mają bardzo zbliżone pojęcie męskiego ideału - niemal każda ma bardzo zbliżone wymagania jesli chodzi o charakter, a to pokrywa się z ideałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie nie jestem każdy.. myślałem, że mi poprawisz humor. ;) mam rozumieć, że jeśli kobiety mają jakiś tam podobny wzór ideału, to i ja powinienem mieć swój wzór kobiety idealnej, bardzo podobny do Twojego wzoru i miliardów innych facetów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s.pod pewnymi względami, pewne cechy będą się pokrywały , ale oczywiście nie dla ludzi "specjalnie wyjątkowych" :classic_cool: no cóż , Ty jesteś zbyt wyjątkowy , by mieć podobne cechy , a Twoja partnerka będzie jeszcze bardziej wyjątkowa i pewnie odbiegała będzie od kobiet :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to jest samo w sobie podejrzane jeśli zbyt długo nei dostarczacie powodów :) to znaczy ze się staracie...a to może oznaczać wyrzuty sumienia...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta nie umie funkcjonować bez mamony, kasy, szmalu, sałaty, kapuchy, siana, piniyndzy... etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo lubie :)
nie sadze Mysle, ze kazdy czlowiek bez wzgledu na plec lubi odrobine sympatii. A juz cudnie jest kiedy jest jakakolwiek zbieznosc pogladow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KingaStefankaFanka najwidoczniej ukrywamy jakieś diabelstwa, co dla czarownicy jest polem do działania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadze Mysle, ze kazdy czlowiek bez wzgledu na plec lubi odrobine sympatii. A juz cudnie jest kiedy jest jakakolwiek zbieznosc pogladow. wiesz , czasami to nawet kobieta i facet się zgodzą :classic_cool: w końcu musi przyjść odprężenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście, moja partnerka będzie szczęśliwa tym będzie odbiegac od innych kobiet tylko nie uszczęśliwiaj tej partnerki za bardzo , bo staniesz się bardzo nieszczęśliwy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem stary, rozwiedziony prawie i nie mam zamiaru już nikogo uszczęliwiać. Oprócz swoich dzieci i siebie. Ave Satana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga zgadza się , bo nas trzeba traktować , jak skarb - a nie tylko dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×