Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mjikooooi

Pobiłam się dzisiaj z mężem!!!!

Polecane posty

Gość mjikooooi

Obok stały dzieci, mąż upuścił mój ulubiony kubek z kopciuszkiem i rozbił. Nie wytrzymałam i uderzyłam go z pieści, on mnie popchnął a ja go dalej po pysku, w końcu uderzył mnie w twarz. Nie wytrzymałam i powiedziałam chcesz się bić i kopniaki go po nogach a on dał mi 2 razy w twarz. Mamy dwoje dzieci - syna i córkę. Przyszła do naszego pokoju teściowa i zabrała dzieci do siebie. Gorzej jest to że dzieci powiedziały jej jak było.. I ona nam grozi opieką społeczną i odebraniem praw rodzicielskich. Ja poszłam do swoich rodziców a mąż nie wiem gdzie bo wyrzuciła i mnie i męża z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chore............
Jesteście nienormalni... Powinni wam odebrac dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemozliwaaaa
Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfrlhdehdwk
Gratuluję ! Nie wiem tylko czy prowo czy patologii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama prawdziwa damaaa
patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 878weee
Jesteście nienormalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemozliwaaaa
Nudzi się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagazowanaaa
ja pierdole o kubek się pobić kurwa masakra! jesteście upośledzeni umysłowo, współczuję tylko tym biednym dzieciom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i poszło tylko o głupi kubek?
ok, Twój ulubiony, ale to tylko kubek... Nie wierzę, że o taką bzdurę można się pobić, chyba, że ten kubek to był ten ostatni gwóźdź, który zaważył na incydencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjikooooi
Byłam zdenerwowana bo to mój ulubiony kubek a mój mąż lubi w tym kubku pić swoją kawe. Poza tym nie chodzi tylko o kubek ale mąż ma np. pretensje że pije jego ulubioną kawe i podjadam jego ulubione słodycze. Poza tym mąż schował mi mój ulubiony koc pod którym lubię spać, więc z wściekłości wziełam mu jego ulubione spodnie i wyrzuciłam przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemozliwaaaa
Niesamowita historia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a świstak siedzi i zawija...:)
Ta i teraz stukasz z netu u starych żeby się pochwalić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a świstak siedzi i zawija...:)
Tylko uważaj bo jak korzystasz z ulubionego komputera tatusia to ci łomot sprawi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up siup cup
Nic nie widzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjikooooi
kiedyś jak mieliśmy się kochać, chciał wykorzystać moje podniecenie i ekstazę przed samą penetracją i powiedział szybko: "kochanie, pamiętasz swój ulubiony jasiek z pocahontas? niestety ubrudziłem go sokiem wiśniowym:(" mi od razu przeszło podniecenie, kop w krocze, a on mnie ugryzł w pierś z całej siły:O więc wtedy też się kłócimy. i to było też na oczach dziecka, które wszystko widziało i opowiedziało babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
ale kochana co w związku z tym? potrzebujesz jakiejś porady,masz jakieś pytania? bo tylko opisałaś sytuacje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubek z Kopciuszkiem...
no nie mogę ,prawie się popłakałam ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjikooooi
nie chcę, żeby odebrali nam dziecko:( jesteśmy normalną, kochającą się rodziną, tylko się kłócimy o drobiazgi:( to wszystko wina dziecka-skarżypyty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
ale nadal niewiem co w zwiazku z tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjikooooi
jak nie wiesz, i nie umiesz poradzić, to po co piszesz?!!!!!!?!?!?!?!?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzyc w to?
hahahaha.nie bardzo w to wierze ale jesli to prawdziwa historia to dobrze twoja tesciowa zrobila. co by sie stalo jakby dziecko zjadlo wasze ulubione slodycze albo cos ulubionego wzielo? tez biciem ?? patologia.. jaki przyklad dla dzieci?? takie bzdury zalatwia sie rozmowa a nie sila.... jakby cos powazniejszego sie stalo to chyba zabilibyscie sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaplanować ciężko ale
Ja czytam i nie dośmiechu mi że mało kto zauważył że to prowo. Ludzie, co się z wami dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzyc w to?
coo??? wina dziecka??? to co wy sie kochacie przy dzieciach?? chyba tak skoro wszystko widzialo... nie no to chyba prowokacja bo zadna normalna matka tak sie nie zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i tak delikatnie sie z nim obeszlas. Jakby moj maz stlukl moj kubek z tygryskiem to skonczylby w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEPRAWDOPODOBNE A JEDNAK xD k***a kobieto mi się wydaje, że jesteś jakąś małolatą, która nie ma przyjaciół i którą każdy ma w dupie, więc próbujesz zabłysnąć tutaj i zwrócić na sb uwagę. . . bez sensu. . . już mogłaś się wysilić trochę i lepsze to prowo tutaj zaprezentować. . . :] szczęścia życzę. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredytowa
kiepska historyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×