Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent ślubny

Prezent ślubny

Polecane posty

Gość prezent ślubny

W październiku wybieram się na wesele i zastanawiam się co kupić. Nie chce niczego wymyślnego, ani dziwacznego - zależy mi na czymś praktycznym i żeby był to prezent dla dwojga. Zastanawiam się nad tabletem - co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent na ślub czy wesele
I czy młodzi prosili o prezenty ? Z tego co wiem to jeśli ktoś nie prosi o prezenty i nie proponuje listy prezentów to znaczy że woli pieniądze. To taka moja sugestia. Wierszyki stały się niemodne i teraz lepiej zapytać młodych co sobie życzą. Osobiście nie chciałabym tableta. Mój narzeczony pewnia tak bo coś ciągle mówi o tym jednak uważam że to nie ejst potrzebne i gdybyśmy to dostali byłby to prezenty tylko dla niego a ja byłabym zła bo walczę cały czas z tym żeby nie kupował niepotrzebnych gadżetów które tylko zbierają kurz i i tak lądują potem w szafce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khfrtyuiol
bez sensu wolałabym kupić cos co będzie pamiątką na całe lata ewentualne jakimś fajnym praktycznym prezentem dla dwojga. ale i tak sądzę ,że najlepiej dać pieniądze a prezent jedynie jako dodatek -pamiątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent ślubny
Nie dali żadnej listy z prezentami. Do domu nic nie chcą, bo ostatnio robili parapetówkę i mają już wszystko. Alkohol odpada. Pomyślałam o tablecie bo według mnie to praktyczny prezent - jest wygodniejszy i poręczniejszy niż laptop. A żeby był to oryginalny prezent to może wygrawerować jakiś tekst na nim? Chyba można tak zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może być i taka suma
A nie lepiej dać pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjgjh
tablet to bezsensowny prezent. teraz daje sie pieniadze przynajmniej wydadza na co beda chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent ślubny
Wiem, że wyda się to wszystkim dziwne (może nawet głupie), ale nigdy nie daję pieniędzy - taką mam zasadę. Zawsze staram się coś wykombinować i w tym przypadku pomyślałam o tablecie, bo jest to jedna z niewielu rzeczy, której jeszcze nie mają ;) Ale widzę, że ten pomysł nie ma zwolenników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdkshfsjfhjfhjksdfhdfd
a skąd taka zasada? To co np. zawsze kupowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj bo może młodzi
wolą pieniądze a ty na siłę będziesz starała się podtrzymać swoją zasadę. Bez sensu. Nie chciałabym dostać ani laptopa ani tabletu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionaona
ja też nie chciałabym żeby ktoś mi kupował taki sprzęt, bo wolałabym ipada a nie jakiegoś podrzędnego tableta, a wątpię, że ktoś da prezent za 1500zł. A jak ma kupić coś, co mi się nie podoba, to wolę pieniądze - kupię sobie co będę chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent ślubny
Mama we mnie zaszczepiła tę zasadę i tak jakoś zostało. Raz właśnie kupiłam tablet bo państwo młodzi akurat taki prezent sobie zażyczyli i pomyślałam, że teraz też tak zrobię, tylko jak da radę to wygraweruję coś. A innym no to standardowo coś do mieszkania kupowałam. No cóż, zastanowię się nad tym jeszcze, ale chętnie wysłucham dalszych opinii na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup coś do domu - pościel, ręczniki, może talerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent ślubny
Ciesze się, że reklamujesz swoje produkty, ale gdybyś przeczytał całą naszą rozmowę to byś wiedział, że rzeczy do domu odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wy mi chyba nie powiecie, ze wolelibyscie dostac jakies gowniane talerze, albo posciel niz tableta? Moim zdaniem autorko pomysl jest fajny:) skoro jeszcze nie maja to czemu nie:] to, ze Ty dajesz prezenty a nie pieniadze to tez mile, moim zdaniem, bo starszasz sie wlozyc jakis wysilek w prezent a nie jak reszta do bankomatu koperta i koniec. Ty zainteresowalas sie co para mloda ma, a czego nie. I tak wszyscy inni zapewne dadza pieniadze wiec ten tablet mysle bedzie mila odmiana i ja osobiscie bym sie cieszyla z takiego prezentu:) a te wszystkie Panie, ktorym zalezy tylko na prezentach w postaci kopertowej mam rade- jak dostaniecie w prezencie tableta mozecie go sprzedac! a komplet talerzy? raczej nieee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent ślubny
W końcu jakaś pochlebna opinia o moim pomyśle, dziękuję ;) I też sobie pomyślałam, że jak im się nie spodoba to mogą sprzedać (ale w takim wypadku nie mogę nic wygrawerować ;)) Mimo wszystko uważam, że to przydatny gadżet. W sumie pomysł wziął się od tego, że sama niedawno dostałam tablet, z którego jestem bardzo zadowolona i jeśli stanie na tablecie to na pewno kupię im tej samej firmy, przynajmniej sprawdzony :) To dosyć bliscy znajomi i planuję wydać 500 zł, max 600 zł, a firma Kruger&Matz oferuje fajnej jakości tablety właśnie w tych cenach. Ale czekam na dalsze pochlebne i te mniej opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wiesz, że chcieli by coś takiego to kup :) ja osobiście raczej bym nie używała, a narzeczony woli tradycyjnego laptopa, więc u nas raczej prezent byłby nie trafiony. Bardziej ucieszyłabym się np. z weekendu w spa dla dwóch osób niż z takiego gadżeciku, chociaż nie wiem czy nie jest to zbyt droga sprawa... Ale to miłe, że próbujesz trafić w gusta młodych :) kasę w kopertę każy głupi potrafi wsadzić, a kupić dobry prezent już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że tablet to dobry prezent- nowoczesny, praktyczny i przydatny. sam mam tableta i nie wyobrażam sobie bez niego mojego codzienngo dnia. Kup jeszcze jakieś dobre wino lub kwiaty i baw się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam twoich znajomych, więc nie wiem co by chcieli dostać. Moim zdaniem tablet to dobry prezent dla dziecka, mój syn ma tablet i nie uważam żeby była to jakaś super zabawka dla osoby dorosłej, ale może się mylę, zależy co kto lubi :) Ja niedawno kuzynce na ślub kupiłam Lotusgrill - bardzo fajny gadżet dla młodych ludzi, byliśmy już u nich na grillu i widziałam, że są bardzo zadowoleni z mojego prezentu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tablet to bardzo fajny i przydatny sprzęt. Nie jest on jednak dobrym pomysłem na prezent ślubny. Zwłaszcza, że jest to gadżet dosyć osobisty- tak jak kalendarz książkowy czy notatnik. Ręczniki, pościel, jakiś sprzęt kuchenny typu mikser, blender, sokowirówka czy gofrownica chyba sprawdzą się lepiej. A jako dodatek, zamiast kwiatów polecam coś co znalazłam niedawno szukając prezentu dla brata - koszulki z indywidualnym nadrukiem : http://allegro.pl/show_item.php?item=3250656547 dla par. Śmiesznie i oryginalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tablet? czemu nie , a może jakiś fajny aparat fotograficzny, który uweiczni ich szczęśliwe chwile w małżeństwie? do tego jakieś fajne, eleganckei wino i kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym polecała szkatułkę z inicjałami i datą ślubu. I to najlepiej mega oryginalną szkatułkę ze strusiego jajka. Możesz tam włożyć jeszcze pare złotych czy jakiś inny mały gadżet. Zostanie na zawsze i mogą z niej korzystać oboje. Do tego sama możesz zaprojektować taką szkatułkę na www.studioannam.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenecja8923
nie wydaje mi się, że tablet jest dobrym prezentem. ja bym wolała dostać ekspres do kawy albo coś praktcyznego do domu. ale ile osób tyle gustów. najlepiej jednak sprawdzą się pieniądze, które Para Młoda spożytkuje wedle własnych potrzeb. do tego warto dorzucić dobre wino. na sklep-wina.pl mają nawet zestawy upominkowe. Taki prezent sprawdza się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee tam...tablet to się teraz kupuje dzieciakom na komunię, a nie na ślub :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia76
polecam sklep precjoza.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerda89
Pieniądze swoją drogą: ) Para Młoda wykrozysta je jak chce i wedle uznania. Natomiast często życzą sobie także wino, książki i inne rzeczy. Kwiaty już odeszły w zapomnienie bo są nietrwałe. Ja często daję coś do domu praktycznego i nie kosztującego majątku: zestaw kubków, ręczniki czy świece. Siostrze dałam ładną półeczkę na wino: https://www.pienknie.pl/kolekcja/produkty/polka-na-wino-i-2-kieliszki . : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×