Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość deretinka

czy dywan shaggy sprawdzi sie w pokoju dziecka?

Polecane posty

Gość deretinka

ktos taki ma? jak go prac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dywany shaggy sa super!!! byleby nie były w kolorze jasny krem ;P Jak je prać? Na pewno nie szamponami typu vanish bez spłukiwania... szczególnie jak dywan jest jasny, bo preparat zostaje we włóknach i brud do niego się potem szybciej lepi. Na kolorowych/ ciemniejszych tego nie widać, ale ogólnie do mnie nie przemawia pranie preparatem i nie spłukanie tego. Najlepiej sprawdza się pranie w pralni lub na wskroś karcherem ;P Dobrze jest je często trzepać. Zalecane jest co 2 tygodnie, ale ja od dłuższego czasu trzepię raz na miesiąc i też jest git. Odkurza się je super!!! Runo pięknie wstaje i dywan wygląda zawsze jak nowy ;) Dodam jeszcze od siebie, że nie trzeba kupowac super drogiego dywanu shaggy. Na allegro da się kupić b. tanio i naprawdę sa dobre. Ja mam taki 2 lata. Postanowilismy kupić tani na próbę jak się będzie sprawdzał i jestem mega zadowolona- nie mam potrzeby zamieniania go na droższy- każdy i tak mówi, ze pewnie był drogi (mamy duzy rozmiar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatopwjw
zależy jakiego dziecka, u małego nie bardzo, my mamy i małej ciężko się na nim układa klocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deretinka
2 latka ma córka a jaką długosc polecacie -macie? koelzanka u której widzialam go na zywo miala 5 cm i mówi ze pierze vanishem w plynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie dywany shaggy - https://dywanwdomu.pl/ W tym budżecie niczego lepszego nie znajdziecie, tym bardziej że takie dywany naprawdę do pokoju dziecięcego pasują idealnie. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na ścianie wisi dywan z kolekcji Amazon od producenta Dywanopol. Konsultant mi powiedział w ich sklepie, że dywany z tej serii wzbudzają u nich największe zainteresowanie. W sumie się nie dziwię, bo fajnie wygląda i łatwy w pielęgnacji. Na dywanie masz geometryczny wzór z kolorami szarym, czerwonym, błękitnym, czarnym. Pasuje dosłownie do wszystkiego i od razu rzuca się w oczy. Odsyłam do www.sklep.dywanopol.pl/26-kolekcje-dywanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorenacanals
Niestety nie koniecznie, ciężko będzie go doprać gdy dziecko je zabrudzi sokiem czy wodą z farbkami, o wiele lepsze będą dywany z możliwością prania w pralce, dostępne są takie na stronie Lorena Canals. Z pewnością znajdzie się jakiś, który urozmaici wnętrze. http://lorenacanals.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te dywany są obrzydliwe. Aż strach pomyśleć, co tam się kłębi po roku używania. Może to i się pierze, ale na pewno niezbyt dokładnie. To tak jakby psa na sucho kapać. Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, też jakoś z tymi dywanami nie czuję się pewnie, chociaż mam 3 i to duże. Oddaję do pralni 2 razy w roku. Już pralnia przewyzszyla koszt dywanów, ale to jedyne rozwiązanie żeby dywan był czysty. Niedługo się przeprowadzam i kupię gładkie, małe dywaniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duży wybór dywanów ma sklep na https://7kd.pl/. Ja bym ich podpowiadała. Rózne formaty, różne kolory i aplikacje. Sama kupowałam stąd chociażby dywan do pokoju córeczki i bardzo jej się podoba. Poza tym jest miękki, ciepły, łatwy w czyszczeniu, nawet plamy się wyjątkowo dobrze z niego usuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaa

Jak szukałam dywanu to mieszkania to bardzo mi się spodobały wszelkie włochacze. Żaden inny dywan nie daje tyle ciepła wnętrzom itp. Kupiłam i sobie chwalę. Jak dobrze dobrać taki dość specyficzny dywan podpowiadają na blogu 7kd.pl/smartblog/89_wlochacz.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę sobie sprawdzić kolekcje Kamel na 7KD 7kd.pl/180-kamel. Kupowałam od nich i mogę polecić bo można je czyścić na mokro i co najwazniejsze są antypoślizgowe.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×