Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam od meza alimenty

Alimenty meza na zone- prosze o pomoc

Polecane posty

Gość mam od meza alimenty
a czy ja do meza dzwonie bo chce sexu? czy ja z nim w ogole umawiam sie na sex? Macie ludzie wyobraznie. Wymyslacie sobie takie bzdury, ze az ciezko to sie czyta. Predzej bym wstapila do AA niz z bylym mezem poszla do lozka. A teraz wybaczcie, ale temat jak dla mnie zamkniety nie bede, wiec wam odpisywac, bo i tak sobie wymyslacie po swojemu jakies szczegoly z mojego zycie. Droga wolna- tworzcie dalej te smieszne historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie jak wyżej
sprawdź sobei stan cywilny w dodowdzie, albo akt małżeństwa - którego już nie ma nie jesteś już żadną żoną i nie masz męża, więc nie pisz bzdur, jak chcesz się poradzic ludzi to pisz prawdę a nie wymyślasz jakies nieistniejące małżeństwo żona to żona, jedna, obecna, a byłych może byc całe mnóstwo, I wszystkie będą tylko EX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam od meza alimenty
pisalam roznie takze byly maz i eks. To moja sprawa jak go bede nazywala, jak bede miala taki kaprys to bede nazywag go mezem, ojcem albo i bratem. Masz z tym jakis problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie zwykły facet
laleczko po 1 sama napisałaś że jak ci się zachce to zadzwonisz po exa a po 2 gwarantuję ci że facet przy zdrowych zmysłach nie poleciałby za tobą na ulicy,takie jak ty mają specyficzny zapach,czytaj pachnie ku.....em,delikatnie mówiąc,naprawdę przyda ci się ta kasa z alimentów,bo aby kogoś mieć musisz mu zapłacić.A swoją drogą jak na osobę zamożną to dziwię ci się że zamiast iśc do radcy i zapytać to wypisujesz na kafe.Taka z ciebie dama jak z pokrzywy bukiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie zwykły facet
już wyobrażam sobie to dbanie o związek,kochanie bzykniemy sie???/stówka i jestem twoja,tylko pozazdrościć heheheh.Twoje wypowiedzi świadczą jak dbałaś.Nigdy na żadną z moich ex nie powiedziałbym że skamle za mną jak kundel,aha no i służba,świadczy o uczuciu ale do kasy biedny ten facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damę można poznac po stylu
pustak nawet jak będzie krzyczał, że jest damą to będzie pustakiem, pewnych rzeczy się nie ukryje :D :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie zwykły facet
NO CIĄGNIE BO JAK NAPISAŁA ZMARNOWAŁ JEJ 5 LAT ŻYCIA,skoro wszyscy mu zazdrościli takiej żony,dbająca,kochająca,żucająca pracę aby być razem ,to gdzie wady??chodzący ideał.Jak dla mnie góra lodowa,zarozumiała,niska samoocena,potrzebująca przewodnika w życiu.Jaka kobieta na pstryknięcie palcami zuca pracę?/bo mąż sobie życzy??tylko taka co się rozwiedzie,doi alimenty i buja z fagasami.Twój mąż to nie biedak ale szczęściarz,w końcu ma święty spokój,nawet za cenę alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvj
bkjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam od meza alimenty
taki sobie zwykły facet biedactwo:( nie zrozumiales zartu albo inaczej: za powaznie bierzesz wpisy ludzi na tym forum. Nie, nie napisalam nigdzie, ze dzwonie do meza bo chce seksu. To twoja wyobraznia, jakas kobieta musiala cie bardzo skrzywdzic. I nie martw sie o moje zycie erotyczne, mam ogromne powodzenie, ale to przeciez nie twoja sprawa czy z kims sypiam czy nie. Za seks nikomu tez placic nie musze- pisales z autopsji? Nie bede tu pisac jak dbalam o zwiazek i dlaczego to sie skonczylo. A skonczylo z winy meza i on o tym doskonale wie. Wiem, ze zzera cie straszna ciekawosc bym napisala cos wiecej badz ze to on nie chce miec ze mna nic wspolnego. Ale cie rozczaruje, moj byly maz jest mi bardzo oddany, a ty zas nie powinienes sie az tak jarac cudzym zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam od meza alimenty
ciekawe dlaczego ten szczeciarz wedlug ciebie ciagle chce bym wrocila? Hmm... pomyslmy... Moze nie jest szczesliwy beze mnie, a ty nic nie wiesz o naszym zyciu wiec nie mozesz nic napisac na ten temat. Wszystko to smieszny cudaku wyssales sobie z palca. Smutne w sumie, ze tak sie fascynujesz zyciem kogos z forum. P.S. Moj adwokat jest na urlopie, poza tym nie zawracalabym mu taka duperela jak to pytanie. Od tego jest forum i tacy smieszni ludzie jak ty, ktorzy polkna wedke i beda sie z wywieszonym jezyczkiem podniecac jednym pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam od meza alimenty
***(...)nie zawracalabym mu glowy taka duperela jak to pytanie. Od tego jest forum i tacy smieszni ludzie jak ty, ktorzy polkna haczyk(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
duperela...a jednak strach ze odbiora pieniadze ktore sie "naleza".... bo tak... bo ksiezniczka ma kaprys ^^ ojjj straszne straszne... padlo tu porownacnie do gory lodowej... faktycznie jakos najblizsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie zwykły facet
PROPONUJĘ ZOBACZYĆ WPIS,,,jak bede potrzebowala kominiarza to zadzwonie po eks meza, ,,,TO TWOJE SŁOWA WIĘC DARUJ SOBIE,jest takie stare powiedzonko,,krowa co dużo ryczy mało mleka daje,,odnośnie ciebie to za bardzo się chwalisz aby miało to rację bytu,większośc z nas tu się wypowiadających ,ma w głębokim poważaniu twoje życie ,,piszemy z nudów bo to nie poradnia ,skoro prosisz o radę to uznaj słowa krytyki.Za bardzo się tłumaczysz starając się udowodnić wszem i wobec że jesteśmy w błędzie.Zrozum,twój wygląd i twoja postawa,mówią same za siebie.przydałoby się więcej pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam od meza alimenty
ktos kto mnie nie zna moze mnie porownywac do czego tylko chce. Ja sie tym nie przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam od meza alimenty
taki sobie zwykły facet czlowieku to bylo pisane w formie zartu (tak tez odbieralam wpis twojego poprzednika ktory owym kominiarzem chcial byc), tak z ta sluzba rowniez, ale nie zalapales:) Jakiej ja tu rady oczekiwalam? Oswiec mnie prosze. Ja zadalam pytanie, na to pytanie jest tylko jedna odpowiedz, a nie zadne krytyki czy pochlebstwa. Za bardzo wlazles w moje zycie w takim razie, bo sie nim niezdrowo interesujes, wymyslasz jakies niestworzene bzdury. I wybacz, ale skad wiesz jak wygladam? Kolejne zmyslonko? Rzeczywiscie wcale sie nie jarasz moim zyciem poza tym, ze przypisujesz mi i mojemu eks uczucia jakie sa nam obce, poza tym, ze wymyslasz jakies rzeczy odnosnie naszego zwiazku i poza tym, ze wyobrazasz sobie jak wygladam. Poza tym to faktycznie moje zycia i ja jestesmy ci obojetne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbnhikj
hjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam od meza alimenty
a teraz przeprosze cale to towarzystwo jakos dziwnie przyglupie (chyba jedna i ta sama osoba tylko pisze) i udam sie z eks mezem na kolacje. I dla wiadomosci tych co lubia wymyslac: nie bedzie seksu, ale lubie dawac nadzieje. Dzieki temu mozna zyskac wiecej niz dzieki dawaniu dupci, ale pewnie o tym nie wiecie. Rada byla za darmo:) Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste wyjście
nie odpisuj dalas sie wkręcic w dyskusję,udowadniasz ze nie jestes wielblądem,kazde twoje slowo to prowokacja do dyskusji,po co opisujesz co robisz i tak dalej,olac to,tu wszyscy tylko plują jadem chcesz porady to napisz do przyjaciolki a nie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaciłem
Czy już wiemy, proszę państwa, co reprezentują sobą kobiety, które biorą pieniądze od byłego męża w formie alimentów? A najbardziej zainteresowanej wyjaśnie (jako bonus) dlaczego napisałem że lepiej alimenty płacić niż je otrzymywać: Jest kilka powodów, ale ten powinie cie zainteresować: Alimenty kiedyś się kończą. Pewnie zauważyłaś że w temacie alimentów jestem obcykany jak zegarek ladacznicy - więc możesz mi wierzyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnbmnjnj
jgjhnjn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvmnb
hlin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki zwykly facet.Pieknie skopales jej zad.Nie chaialo mi sie tu pisac,ale dla ciebie naucze sie swojego podpisu nogami ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet to szczesciarz
ze juz jest bylym.. i pewnie utrzymujesz z nim dobre relacje by sie nie migal od alimentow oddana mu suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam od meza alimenty
wcale nie utrzymuje z nim dobrych relacji by sie od alimentow nie migal, bo ma je zasadzone i tyle. A wczoraj sie mi oswiadczyl:D Bylam w ogromnym szoku, przysiegal, ze teraz bedzie inaczej, ze bedzie poswiecal mi wiecej uwagi. Powiedzialam, ze sie zastanowie. Zaden z niego szczesciarz skoro zaraz po rozwodzie biega za mna i sie oswiadcza. Nikt tu tez mi niczego nie skopal swoimi wymyslami, bajki tworzycie dzieci i myslicie, ze wymyslajac cos rozgryzliscie czyjes zycie. Blad. Nie macie wlasnego dlatego tworzycie takie bzdury w pustych glowkach na temat cudzego. Uciekam na zakupy, milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie zwykły facet
Witaj autorko,jak sądzę jednak ciekawość zwyciężyła.Musiałaś zajrzeć.Pamiętaj,tylko winny się tłumaczy.Za bardzo chcesz udowodnić że nie mamy racji.Popieram wypowiedz że jesteś miła dla kasy.Sama napisałaś że dajesz nadzieję dla zysków.Eh żal mi ciebie,życie skopie ci ten tyłeczek.Jesteś wyrachowaną,zepsutą osobą.Zapewne wychowałaś się w jakiejś dziurze zabitej dechami,poleciałaś na faceta z kasą i doisz go jak krowę.Nie masz szacunku dla samej siebie więc nie licz ze inni będą cię szanować,nawet tu na forum.Pozdrawiam i czekam na twoje wpisy o mnie.Przecież jestem płytkim skrzywdzonym facetem.Popisz się elokwencją i spróbuj obrazić mnie w sposób bardziej wyrafinowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co Was tak naprawde boli ?
Placi byly maz autorce alimenty zgodnie z prawem .W czym rzecz ? Macie swoje szczescia ,nikt wam nie przeszkadza zyc pelnia zycia .Kazdy ma prawo do szczescia .Autorka tez ,a nie tylko jej bYŁY maz .Proste .Pilnujcie wlasnej kasy ,nie cudzej .A ze oni chca wrocic to nie dziwota .Trudno znalezs taka ,ktora o kasie nie mysli ;) Ja taka bezinteresowna bylam cale zycie .Honor ,godnosc ? A kto mi da teraz na serek topiony ? Godnoscia i honorem nie nakarmisz dzieci ,ani siebie .Idz do pracy ,bo czeka ,juz .Tia zarabiam na to zeby dzieci utrzymac . A gdzie w tym wsystkim jestem ja ? Tez chce byc szczesliwa .Nie z nim . Dlaczego zostawia nowa Rodzine i robi 300 km ,zeby spotkac sie ze stara Rodzina i widziec tylko prrzez dziesies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacilem
"Zaden z niego szczesciarz skoro zaraz po rozwodzie biega za mna i sie oswiadcza." Biedny, żałosny dupek. Nie umie docenić swojego szczęścia. Nadal nie potrafi zrozumieć czego sie pozbył. Czy ja już nie pisałem że tylko srajdki będą się za tobą uganiać? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie zwykły facet
placilem-zgadzam się z Tobą,swoją drogą zauważ że te bezinteresowne kobiety chcą być takie niezależne,samodzielne a jak co do czego to zyją na cudzy koszt nie masz wrażenia że sa jak pijawki???chciały równouprawnienia proszę bardzo.Osobiście uważam że jak facet jest dupkiem i draniem ,nie szanuje poniewiera,bije i wykańcza psychicznie to ok,należy mu się.Jednak były mąż jest byłym bo nie był super,płaci alimenty,skoro był niedobry,to jakim motywem kieruje się autorka wodząc go za nos?jako mąz zły a jako były mąż płacący kasę już dobry?tak dobry bo skamle za nią jak pies,oświadcza się o ile to jest prawda,cel ma widoczny,jak ona się zgodzi to kasa się skończy.Miłość pachnie szambem i palcem nie wskażę od kogo bardziej zalatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
nie no ja naprawde wciaz mam nadzieje ze ze strony autorki to tylko prowokacja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×