Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saba17

Mam 17 lat, moja mama 69 a tata 73 :-/ Nienawidzę ich za to

Polecane posty

Gość gość
Dziwne to, co piszecie. Czyli jeśli dziecko straci rodziców np. w wypadku samochodowym, to lepiej żeby poszło do sierocińca niż było wychowywane przez dziadków, bo to najgorsze nieszczęście na świecie? :/ Swoich dziadków też się wstydzicie, bo są starzy i nigdy jako dzieci w nimi nie spędzaliście czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby moi rodzice zginęli, to ze swojej rodziny zdecydowanie chciałabym, żeby babcia mnie wychowywała, miałabym też szczęśliwe dzieciństwo. Trzeba być strasznym pustakiem, żeby wiek rodziców był taką niesamowitą zawadą i powodem do rozpaczy, nienawiści... żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj to szybko stracisz rodziców ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka szybko przejmie majątek rodzinny, więc powinna się cieszyć skoro rodziców nienawidzi, większość czeka do pięćdziesiątki na jakikolwiek spadek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Nienawidzisz ich ale? Papu dają tak? I co? Brak odruchów wymiotnych? Jak kasiorke trzeba to co? parzy w łapki? Nie!!! No proszę, coś takiego??? A ryja się darło jak w pieluchy się narżnęło? D**ę umyli, prawda? No to może tak za rok się wyprowadzić i nie czynić sobie nieprzyzwoitości a od dzisiaj papu nie brać z kasiorki zrezygnować i rodzicom zakomunikować to co nam tu wszystkim. Niewątpliwie po takich rewelacjach tatuś dojdzie do w wniosku ze lepiej by było się do zlewu spuścić lub na wyrkiem sobie samoobsługa napisać. I na koniec nienawidzącej życzę podobnych objawów miłości jej własnych w przyszłości dzieci tak jej dopomóż Bóg Amen!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogięło cie na maksa!? Widać że jesteś psychiczna i tylko należy współczuć rodzicom że taką patologie wydali na świat😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimima
a ja wam opowiem historię mojej mamy, najmłodszą siostrę urodziła w wieku 34 lat bardzo przeżywała bo to wstyd tak późno urodzić, nie zdąży jej wychować, osieroci ją itd itd siostra zachorowała i niestety w wieku 36 lat zmarła, osierociła synka 11 letniego nic nie wiadomo, czy młoda matka zdąży wychować swoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZosiaZosiaKKK przesadzilas!bo dostali padaczki w multikinie!nie widze zwiazku z wiekiem!pulsujace swiatlo oraz inne efekty specjalne moga U ZDROWEGO czlowieka wywolac atak padaczki!przykladem jest pewna scena ze ´´Zmierzchu´´po,kzorej kilka osob dostalo ataku padaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prunia moje komentarze lubi czytać no proszę??? Zycie jak życie powiedziała dżdżownica robiąc mostek na szynie i czekając na wykolejenie się parowozu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podła wstrętna obrzydliwa gówniara!!!!!!! jak można pisać takie rzeczy o rodzicach!! zapłacisz kiedyś za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opanujcie sie ludzie
przeciez to prowo, dziecko z I klasy SP by sie zorientowalo :D umiecie liczyc? kobieta urodzila dziecko w wieku 52 lat? moze teraz jakims cudem by sie udalo z uzyciem nowoczesnej medycyny, ale w polowie lat 90.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdzichu, dziewczyna nie prosila sie na swiat, rodzice zdecydowali, ze sie na nim prawo miec takie odczucia. Moim zadaniem nie ma obowiazku kochania najblizszych, tylko dlatego, ze dzieki nim sie urodzilismy. Sprobuj spojrzec na to z innej strony - nie ojca, ktoremu sie wydaje, ze jak zmienial noworodkowi pieluchy, to ten powinien go calowac po rekach do konca swych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.*.rodzice zdecydowali, ze sie na nim pojawi, ma prawo miec takie odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do opanujcie sie ludzie- prowo czy nie, nastepna nawiedzona osoba, ktorej sie wydaje , ze po piecdziesiatce to juz nie mozna zajsc w ciaze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jak mozna pisac takie rzeczy o rodzicach" dla mnie to niepojetne, ze niektorym rodzicom wydaje sie, ze sa kochani BEZWARUNKOWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdzichu fajny gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revolver6342
miedzy 19.53 a 59 moje komentarze Coz fajnego jet w Zdzichu ? Wulgarnosc ? Poczucie humoru ? Temu panu raczej brakuje empatii... Rodzice daja, utrzymuja, to dziecko ma byc dluzne cale swoje zycie. Na stare lat obowiazkowo podac przyslowiowa herbate. Jacy by nie byli rodzice, ma obowiazek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdzichu ma rację, bo dziewczyna nie napisała że ma złych rodziców i dlatego ich nienawidzi, tylko starych a to różnica nie napisała że np: ją źle traktują, są skąpi a mają kasę itd itd dlaczego zakładacie że rodzice się zdecydowali, może po prostu wpadli, lekarz mówi kobiecie że już nie będzie miała dzieci i sobie wreszcie folgują a tu pyk niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojego meza matka urodzila po 40 z hakiem powiem tyle tylko ze polotem nie grzeszy,rozni sie znacznie umyslem od swojego rodzenstwa. ale wtedy nie uzywali gumek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja teściowa urodziła najmłodsze dziecko mając 41 lat , moja mama 34, dzieci te są bardzo zdolne , studiowały, mają ciekawą pracę nasze mamy miały więcej cierpliwości do tych późniejszych dzieci niż do nas starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie mamusia urodzila majac 33 lata bylam jedynaczka przez cale zycie byla dla mnie i moich dzieci wsparciem .opoka. zmarla w wieku 83 lat 8 lat temu,piszac to mam lzy w oczach.wyrzuty sumienia ze nie potrafilam sie nalezycie odwdzieczyc.ty tez tego doswiadczysz zapewniam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak możesz mówić,że nienawidzisz swoich rodziców ? Przecież to oni cię wychowali.Dobrze,że zdecydowali się mieć dziecko...Powinnaś być wdzięczna,w innym przypadku ciebie by teraz nie było.Nie wiem..być może wolałabyś,żebyś się nie urodziła i nie musiałabyś ich nienawidzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest tak. małżeństwa odkladają macierzynstwo zeby dojsc chociaz do sredniej krajowej zeby potem gófniarzom kupować smartfony czy inne badziewia technologiczne i ogólnie zapewnić byt. Aby to osiągnąć niestety lata mijają i późno dzieci powołują na świat. A potem niestety starzy rodzice i dziecko, ale tak juz jest w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toniya

teraz 52-latki wyglądają jak 40-latki, a menopauza jest pomiędzy 46 a 56, więc jest 1 -3 % prawdopodobieństwa ciąży w tym czasie. A to już zależy od kobiety i mężczyzny jakie mają geny. Znam 60 latka wyglądającego jak 45 latek i cudną 51 latkę z wyglądem na 38 max, a oczami jak 20-tka, tylko oni są nowocześni , wysportowani i młodzi duchem, a wiadomo, oczy to zwierciadło duszy. Ten facet przy rówieśnikach wygląda jak ich syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×