Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karina 2023

Jaki inhalatr nebulizator??? Proszę pomóżcie..

Polecane posty

Gość Karina 2023

mam zalecenia od lekarza aby robić dziecku inhalacje, zalecił zakup inhalatora/nebulizatora, jest duży wybór a ja kompletnie nie wiem na co zwrócić uwagę, jakiś polecicie moze proszę bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nebulizator firmy omron kupiony w sklepie medycznym. Jest to firma która specjalizuje się w nebulizatorach, ciśnieniomierzach i innych akcesoriach medycznych. Jestem bardzo zadowolona. Prosty w obsłudze i konserwacji, ma maseczkę małą i dużą i ustnik wziewny. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina 2023
ambaje dziekuje za pomoc, pewnie trzasnę głupie pytanie ale jaka jest różnica pomiędzy tymi bo mam wrażenie że lekarze wymiennie używają tych nazw. raz się pyta czy mam inhalator, drugi czy nebulizator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co to chyba są słowa równoznaczne. Tylko nebulizator to bardziej okreslenie medyczne chyba. Nie każdy pacjent skojarzy nebulizator a inhalator już prędzej. Inhalatorami nazywają też takie małe jednorazowe leki w aerozolu co się psika do buzi a nebulizator to takie urządzenie i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina 2023
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie nie wyobrażam życia bez nebulizatora bo podajesz dziecku lek który bespośrednio się wchłania do oskrzeli czy płuc omijając wątrobę. Czasami jak syn zaczyna mieć katar to robię mu sama inhalację z soli fizjologicznej dla nawilżenia nosa i obywa się bez wizyt u lekarza. Sama jak już mały jest chory mocniej to wchodząc do lekarza zaczynam od informacji że mam w domu nebulizator i że leki może mi takie przepisać do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina 2023
ok :-) tak podejrzewalam wlasnie. fakt, inhalator to kojarzylam ale jak spytali o nebulizator to nie mialam pojecia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina 2023
ambaje ja mam ogomny problem ze zdrowiem synka niestety kaszle i kaszle i nie wiadomo skąd :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało jest inhalatorów dla dzieci które jeszcze roczku nie skończyły. Ja znalazłam tylko Baby Sanity i ten zamawiałam. Fajnie się sprawuje, nie ma dużego hałasu i poza tym, że syn może tutaj z inhalacji korzystać to też jest to urządzenie do inhalowania osób dorosłych, więc całkiem uniwersalne. Leki różne tutaj się wlewa, oczywiście muszą być przeznaczone do metody wziewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podpowiem ten sam inhalator który myśmy kupili czyli Familino. Warto sobie go poszukać w sieci. Wysoka jakość kompresora, duża moc ale jednocześnie cicha praca bez przegrzewania się. A nie ukrywam że korzystamy z inhalacji regularnie, prawie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki
Dnia 6.02.2017 o 15:01, Gość gość napisał:

Mało jest inhalatorów dla dzieci które jeszcze roczku nie skończyły. Ja znalazłam tylko Baby Sanity i ten zamawiałam. Fajnie się sprawuje, nie ma dużego hałasu i poza tym, że syn może tutaj z inhalacji korzystać to też jest to urządzenie do inhalowania osób dorosłych, więc całkiem uniwersalne. Leki różne tutaj się wlewa, oczywiście muszą być przeznaczone do metody wziewnej.

Ogólnie nie miałem inhalatora dla dziecka od Sanity, ale ogólnie ze sprzętu tej marki korzystałem i mogę polecić, urządzenia są na dobrym poziomie, myślę że będziecie z nich zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Ja kupowałam inhalator dla dziecka od Sanity ze względu na polecenie/zachętę lekarki, która podkreślała, że przy inhalacjach dziecku zdecydowanie łatwiej będzie przetrwać przeziębienia i rzeczywiście sprzęt bardzo dobrze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×