Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o o tym myslicie?

DOM CZY DUZE MIESZKANIE?

Polecane posty

Gość gość
A jak wyglada kwestia lokalizacji i dojazdow do pracy? My zrezygnowalismy z domu ze wzgledu na dojazdy do pracy 1,5h w jedna strone :( kupujemy mieszkanie z duzym tarasem. Druga sprawa to dowozenie dziecka; póki male to tylko przedszkole, szkoła ale dla nastolatka to już bedzie więzienie, gdy nie bedzie mogl spotkać sie ze znajomymi ze szkoly (mowie ocxywiscie o domu pod miastem i naszym przypadku). Jesli mozecie kupic dom w miescie, w ktoeym pracujecie to nawet bym sie nie zastanawiala i id razu brala dom,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom dom dom i jeszcze raz dom! Ostatnio kupiłam sobie taki przenośny basen . Do tego materac, dobra książka i drink. Błogość... reszta jest nieważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.5 h dojazdu do pracy? to b.duzo. a ja obawiam się i gryze bo u mnie bedzie 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wiele wygodniej i mniej kłopotu jest z kupnem mieszkania. Poza tym mieszkania są usytuowane w miastach i nie ma co się martwić o dojazdy. Ja ze swojej strony polecam Apartamenty Zdrowie w Łodzi. Mieszkania te są położone na skraju dużego parku i dobrze skomunikowane z centrum miasta. Nic tylko mieszkać <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli myślisz o dzieciach i żyjesz miastem, to zdecydowanie mieszkanie. Dom jest dla wieśniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zależy, bo jak macie miec wszędzie daleko..to lepiej mieszkanie, my z mezem zdecydowaliśmy się na dom...budowa trwała dłuuugo ale się opłacało...dobra lokalizacja, szkoła blisko...chcieliśmy tak troszke na odludziu ale stosunkowo blisko wszędzie..i ładna okolica...duzo spraw do ogarnięcia, ale mamy to za sobą...tylko za mały garaż, dobudujemy jeszcze 1 bo mąż ma warsztat rowerowy i nie mamy gdzie auta trzymac :) rozeznaje się ktoś moze czy beton posadzkowy http://betonnadom.pl/produkty/fibron-fl będzie ok pod garaż właśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotre Ek
Duże mieszkanie, zdecydowanie... do tego w dobrej lokalizacji i z udogodnieniami , jak np, winda, czy hala garazowa. Ja za chwilę będe mieć mieszkanie przy 3 maja w Płocku, - w apartamentowcu budowanym przez Omegę i już się cieszę, bo sa solidni, budują estetycznie i z dobrych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam duże mieszkanie 4 pokoje w Warszawie na Grójeckiej 216. Mam małe dzieci więc dla mnie najważniejszą sprawą były szkoła, przedszkole i dużo zieleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo polecam duze mieszkanie, zwlaszcza w jakiejs przyjemnej okolicy! ja tak zrobilam. mam mieszkanie na osiedlu http://osiedlebotanika.pl/ - swietna opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Petuniowa
Zdecydowanie duże mieszkanie :) Takie jak np. w Łodzi w Apartamentach Zdrowie. Można tutaj kupić nawet dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ponad 100 metrów. Oczywiście są też mniejsze mieszkania, ale wszystkie są bardzo przestronne i mają balkony/tarasy. Co ważniejsze, budynek jest w ładnej, zielonej okolicy, więc jest klimatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×