Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sonia sonita

jakie buty na lato dla 11 miesięcznego dziecka?

Polecane posty

Gość sonia sonita

Moje dziecko jeszcze nie chodzi,ale w okresie letnim pewnie zacznie. Nie wiem jakie buty powinnam mu kupić. Czy skórzane z usztywniana piętą,a może z materiału lub piankowe. Cena nie gra roli,chcę żeby miał wygodne buty,ułatwiające mu stawianie pierwszych kroków. Czy ktoras z doświadczonych mam mogłaby mi doradzić? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskidom
ja naprawdę szczerze polece ci buty z deichmana elefanten i z ccc, albo junior kids, albo lasocki. ja bardzo duzą wagę przywiązuje do butów i tylko buty z tych sklepoow pasowały mojej córci. oczywiscie musza być skórzane, jak np. bierzesz sandałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia sonita
ehh,nikt nie pomoże=[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia sonita
skórzane z wyprofilowaną wkładką? A z materiału znajdę z taką wkladka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala xxx
Kazde dobre buty maja wyprofilowana wkładke dobre sa buty bartek najlepiej z usztywniona pietka .Na lato dla dziewczynki to kup sandałki i zwróc uwage na to ze jak sa skórzane by były miekkie w srodku i gładkie , bo nie kazde takie sa .Tak zebys mogła je załozyc na goła stópke bo raczej skarpetka i 30 C to bedzie jej za goraca nawet z odkrytymi nózkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocny Miś
dla chłopc CZY DZIEWCZYNKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia sonita
muszę kupić i dla dziewczynki i dla chłopca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia sonita
Nie chcę,żeby wcisnęli mi jakiś kit. Skórzane buty na lato mnie przerażają:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia sonita
A Nike sunprotect wyprofilowane nie nadają się.moja koleżanka zachwala je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariowsska
Na mivo.pl macie też bardzo duzy wybór fajnych bucikow, takze spokojnie znajdziecie tam również coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma prawie 14 miesiecy, dobrze chodzi, ale tak kupilam mu sandalki z takim czesciowo zakrytymi palcami, w sklepie bartek, bo chcialam by mial skorzane buciki, jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja prawie dwulatkę Nike sunray protect obtarły z boku jak załozyłam na goła stope, a w sklepie kobiety tez zachwalaly. Ale ogolnie buty fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze buty z nike w porobnianiu do butow np z bartka to w ogole niebo a ziemia. mnnike robi sportowe buty ale bez certyfikatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze buty z nike w porobnianiu do butow np z bartka to w ogole niebo a ziemia. mnnike robi sportowe buty ale bez certyfikatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz obie te firmy maja buty innego przeznaczenia, bartek to obuwie typowo dla dzieci i pod tym katem testowane, natomiast nike to obuwie sportowe i chyba raczej dla starszych dzieci i doroslych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie.. w nike kazdy moze dostac buty a w bartku tylko dzieci.. choc sa tam i naprawde duze rozmiary.. przeciez dziewczynki w wieku 13 lat nie kupuja juz tam butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Liszki
Mój synek jak miał 10 miesięcy miał długość stopy 12 cm. Mając roczek buty Gucie rozmiar 22 (13 cm stopa). Kolejne buty 14 miesięcy rozmiar 23 (stopa 14 cm ) a następne mając 16 miesięcy rozmiar 24 ( stopa 14,5 cm). Obecnie ma 18 miesięcy i planuję kupić rozmiar 25 kolejne Gucie (stopa 15 cm). Zimowe buty kupiłam we wrześniu jak miał 15 miesięcy (Bartki rozmiar 25) o dwa numery większe od letnich. Zima jest długa a Tomusiowi co 2 miesiące kupuję o rozmiar większe Buty. Tomuś jest dużym chłopcem jak miał roczek ważył 12 kg i miał 80 cm. Mój mąż ma 48 rozmiar buta i 195 cm. Dzieci jak dorosną mają o 2 numery większe stopy niż rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co ta wyliczanka w każdym możliwym temacie, żałosny tr000lu??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Aga

U małych dzieci bardzo ważne jest żeby zapobiec wszelkim zniekształceniom stóp, które najczęściej są właśnie wynikiem nieodpowiednio dobranych butów. Kiedy u mojej córki pojawiły się pierwsze objawy deformacji stóp, zaczęłam jej kupować obuwie ortopedyczne Memo. Polecam wszystkim mamom, które chcą zadbać o zdrowe stopy swoich dzieci! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey moim skromnym zdaniem modele memo powstały właśnie z myślą o najmłodszych. Buciki idealnie nadają się do stawiania pierwszych kroków i oczywiście nauki chodzenia . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×