Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laandrynkowa mija

Co zonaci mysla o swoich kochankach i ani slowa o moderatorach:-)

Polecane posty

Gość tak sobie tlumacz
bosa bosa- fajnie tu napisala . Ja mam takie pytanmie do kochanek , ktore znaja , widzialy zony swoich kochankow. Czy wszystkie sie od nich roznicie wizualnie i charakternie? Pytam , bo wlasnie juz kilka razy slyszalam ,ze ci faceci na kochanki wybieraja przeciwienstwo zony , szczegolnioe z wygladu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tlumacz
sorry za literowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze ci faceci na kochanki wybieraja przeciwienstwo zony , szczegolnioe z wygladu xxx w koncu o odmianę chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jak jest w istocie, mogę jedynie przypuszczać. Ale zdaje mi się, że facectów najbardziej inetersuje nie dobieranie odcienia blondu, czy piersi 80C a zapowiedź porządnego seksualnego wymęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat można na twarz "Playboya" położyć:classic_cool: z jakąś Pamelą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PomS
Dokładnie SM;u, dokładnie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, nie pisze o popadaniu w żadną ze skrajności. Chociaż niektórzy mawiają, że "torba z MConalda na głowę i za Ojczyznę" :D Tak, z pewnością dobrze byłoby nie zamykać oczu, ale i uszu, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mówiłam że instrumentalnie myslą:O:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzeta z głupim gadaniem facet moze sobie szybko poradzic 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet po najlepszym seksie nie zniosłabym pokemonowych opowieści rodem z gimnazjum :O Po czymś podobnym całe napięcie seksualne poszłoby się jebać. I w zasadzie tylko ono, bo mnie byłoby już do wspomnianej czynności daleko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzeta bo kkobiety kochają uszami ;) męzczyzni potrafią w jakis cudowny sposób wyłaczyc nasłuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
->V34: Na twarz można też położyć cycki. Rozpoczynam niniejszym ogólnokrajową akcję "W cyckach Ci do twarzy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, Vii, że ja zaprzęgam do roboty więcej zmysłów ;) Smak, zapach, słuch, dotyk, wzrok... cholera, chyba wszystkie :D Acz z różnym natężeniem:classic_cool: Smak... Mrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz wysoka piekna zone
to co robisz na forum? po co swirujesz do fal? i po co ci kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS kiedys na kafeterii był słynny slogan "okład z młodych piersi" :classic_cool: Musisz poczekać do wakacji :D🖐️ Wzeta a w smaku co preferujesz?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okład z młodych piersi to nie tylko na cafee modny .... ale sądziłem że to lekarstwo na wszelkie dolegliwości raczej dla Panów w moim wieku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz wysoka piekna zone
Ogarnij sie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> WZorrowa: W takim razie proponuję żel nawilżający z chili. Ponoć znacznie poprawia ukrwienie. Ciekaw jestem jak zadziała jak spróbować z drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tlumacz
S_M niekoniecznie brzydka . Masz wysoka brunetke , szuklasz blondynki ? Masz niska blondynke wybierasz wysoka ruda. Swoja droga slynny Arnold majac piekna szczupla zone zdradzil ja z niezbyt atrakcyjna gosposia ;-).Przyklady mozna mnozyc. Seksualne wymeczenie , nie wazne z kim ? To chyba dla tych co maja typowy zwierzecy pociag , bez udzialu rozumu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS, z drugiej strony, znaczy - jak się sprawdzi w roli błyszczyka do ust? :classic_cool: Zapewne zadziała jak środek powiększający. No no... mam plan :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie tlumacz--> a ci co mają ładniejsze kochanki sa usprawiedliwieni?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie tłumacz - wszystko specjalnie tak spłycasz? Tak, jak wspomniałam wcześniej, nie piszemy o skrajnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baltimora
uwierz, że ja nie czekam z utęsknieniem na jego wiadomość i chwilę czasu. Nie jestem od niego uzależniona w żaden sposób. W każdej chwili możemy zerwać nasz kontakt jeśli tylko będzie taka potrzeba. Ja mam swoje życie, układam je po swojemu-bez niego. On jest dodatkiem, urozmaiceniem od czasu do czasu. Więc nie wmawiaj mi że cokolwiek tracę (młodość, czas itp) bo tak nie jest. Znam żonę kochanka, nie przepadamy za sobą. Ona jest chorobliwie zazdrosną i zakompleksioną kobietą. Z charakteru i wyglądu bardzo się różnimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tlumacz
zaden zdradzacz czy zdradzaczka nie jest usprawiedliwiony . A propo do zdradzajacych , czy nie czujecie sie jak szmaty i nie macie wyrzutow sumienia ? Bez urazy . Wydaje mi sie ,ze jak ktos ma jakies morale to po jednorazowej lub nawet kilkukrotnej zdrdzie z ta sama osoba musi czuc sie sciera. Mysle o przypadkach kiedy w malzenstwach jest ok , zarowno w sferze seksu jak i codziennego funkcjonowania. Ot , normalne kochajace sie malzenstwo i zdrda ,zeby zobaczyc jak to jest lub jakies tam zauroczenie sie w kims innym i chwilowe zacmienie umyslu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×