Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pchełka GD

DJ na wesele, co sądzicie? Kogo polecacie (Trójmiasto)?

Polecane posty

Gość Ula_Ula
Potwierdzam to co pisał (albo pisała? ;) gość parę postów wyżej - tylko Dj Marcin M. To co robił z nami na weselu to się w głowie nie mieści! Jednego tylko żałuję, - nie posłuchałam Marcina jak radził nam żeby zdecydować się też na film z wesela. Dziś trochę szkoda, że nie możemy tego zobaczyć raz jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tamtym roku byłam na weselu na którym zamiast zespołu był właśnie DJ który dodatkowo wcielił się w role wodzireja. Bylo całkiem sympatycznie, z tego co pamiętam był to Dj Pepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta0293
Mogę z czystym sumieniem polecić DJ czy też wraz z Wodzirejem na każdą imprezę. Panowie wiedzą co robią, nie ma ściemy, wszystko konkretnie dogadane i zrealizowane ! Nie znajdziecie nikogo lepszego w takiej cenie. Sprawdźcie http://naglosnienie-24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A łyżka na to niemożliwe :) Zero informacji na stronie, zero prawdziwych zdjęć, a ceny faktycznie atrakcyjne. Tylko kto i co przyjedzie na imprezę, to tego się nie dowiesz... Jaki mają sprzęt? Co z Zaiksem? Oprócz tego, że postanowili "otworzyć" swój biznes, to niewiele wiadomo... Ja bym nie ryzykowała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkadiusz123
Obiecaliśmy sobie po weselu, że będziemy polecać naszego Wodzireja wszędzie - więc korzystając z okazji polecamy Dj Marcina M (widzę że ktoś już pisał wyżej:) Polecamy wszystkim, którzy chcą przeżyć razem z nim swoje wesele a nie tylko zapłacić komuś za puszczamoe muzyki! Jego wczorajszy wpis to o naszym weselu, a jak go czytamy to aż się robi ciepłooooo :) https://www.facebook.com/WodzirejMarcin/ Pozdrawiamy wszystkich przyszłych nowożeńcó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zapoznać się z ofertą DJ Sebastiana Pączkowskiego www.dj-sebastian.pl/ Rewelacyjny DJ, który rozkręci każdą imprezę weselną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra była bardzo zadowolona z wyboru dj Roberta z tej agencji - http://playdjs.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie z trójmiasta, ale z Poznania, świetna zabawa do białego rana, http://thomasound.com.pl/ tutaj zerknij, można sie dogadać we wszystkich sprawach, bardzo miła atmosfera, łatwy kontakt i pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi922
DJ będzie najlepszą opcją jeśli chodzi o wesele. Polecam kogoś z tej strony http://playdjs.pl miałam przyjemność być na dwóch lub trzech imprezach obsługiwanych przez nich na wszystkich bawiłam się świetnie, a jedną z nich było właśnie wesele. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamenka2
Popieram koleżanke wyżej, zdecydowanie najlepszym pomyslem bedzie wybór Dj z playdjs.pl - sama tez tam wybierałam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek_GD
Jeżeli ktoś woli prawdziwe - zaznaczam PRAWDZIWE - instrumenty to weźmie zapewne zespół. Wiadomo mają oni ograniczony repertuar i nie zagrają utworów, których nie mają przygotowanych od tak z kapelusza. DJ i Wodzirej na wesele nie są z kolei ograniczani repertuarem, jednak trzeba znaleźć odpowiednie osoby. Najlepiej z polecenia. Osobiście widziałem już parę imprez duetu Impreza na 102 i mogę ich szczerze polecić. Panowie są pełni pomysłów i żadna impreza nie wyglądała podobnie do poprzedniej. Podobno to oni wymyślili konkurs z Expresem do kawy i z tego co wiem to już z niego zrezygnowali bo stał się tak popularny, że nie ma sensu już go robić. W trakcie imprezy naklikali mnóstwo zdjęć, które goście dostali za pomocą linka do chmury w trakcie trwania wesele. Szczerze ich polecam. www.imprezana102.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

PPHU DOMSON najlepszy dj godny polecania super zabawa goście bawili się do białego rana z nim zabawa nigdy się nie kończy! Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Osobiście mogę polecić phu domson super muzyka posiada super sprzęt który faje fajna atmosferę do zabawy takiego typu jak lasery światła super zabawa ha również na innych imprezach okolicznościowych. Ja przy nim bawiłem się świetnie i super prowadzi zabawę polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie idealnym wyborem okazał się Adam Krajewski z AKMusic. Grał szeroki przekrój różnych gatunków muzycznych, wszyscy dobrze się bawili, wplatał w zabawę także swoje świetne kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×