Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kółokokololkio

SAŁATKA ŚLEDZIOWA

Polecane posty

Gość kółokokololkio

JAK ROBICIE ? CO DO NIEJ DAJECIE ? PROSZE O SUGESTIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo lubię
i robię tak : gotowane,pokrojone ziemniaki, śledż pokrojony, cebulka pokrojona i ogórek kiszony pokrojony w proporcjach odpowiadających mojemu smakowi _ oczywiście majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilowylin
Ziemniaki w grubą kostkę, śledzie podobnie, czerwona cebula w piórka, korniszony (dość drobno pokrojone) albo kapary, dużo koperku, pieprz, winegret (ocet winny, musztarda - my lubimy "ziarnistą" i sporo - olej rzepakowy). Albo śledź, czerwona fasola, winne jabłko, por i też winegret, ale tu już lżejszy, mniej musztardowy albo sos jogurtowy (jogurt grecki, ze 2 łyżki dobrego majonezu, sól, pieprz, do smak troszkę cukru i ewentualnie soli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o sałatkę śledziową, to ja najbardziej lubię tę z selerem i gruszką ;) Wiem, dość dziwne połączenie, ale smakuje wybornie. Gdybyście chciały wypróbować to tutaj jest przepis: http://apetycznie.pl/rybki/salatka-sledziowa-z-selerem-naciowym-i-gruszka/ Ja jedynie radziłabym dodać ciut mniej majonezu niż w przepisu, ale jak, kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najbardziej lubię śledzie w oleju :) Trochę cebulki, sól, pieprz i olej rzepakowy (najlepszy pod względem składu tłuszczowego) i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×