Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fajna mama

uk- ktos czeka na rozwiazanie?

Polecane posty

Gość ciezarowka31
mama trojaczkow juz za pozno dostalam ja dwa tygodnie temu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Oj ja mam malo czasu na kafe ale co dzien zagladam:-D Mi nie proponowali takiej szczepionki, tylko przeciw grypie dostalam nic wiecej... A jesli chodzi o kilogramy to mam 20na plusie:-( porazka ale nie objadam sie a samo tak idzie... choc juz nie tyje po porodzie ostro biore sie za siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie bo postow moich nie ma... pisalam ze zagladam tu ale nie zaczesto... Mi takiej szczepionki nie proponowali jedyna jaka dostalam to przeciw grypie. Jesli chodzi o kilogramy to mam 20na plusie choc sie nie objadam a samo idzie choc juz nie tyje... po porodzie ostro biore sie za siebie... Ciezarowko wyprawka juz gotowa? Wozek kupiony czy czekasz jeszcze troszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trojaczkow :)
No trudno,nie placze sie nad rozlanym mlekiem ;) Miejmy nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze.Ja nie wyrazilam zgody i zadne ich argumenty by mnie do szczepienia bedac w ciazy nie przekonaly. Ja jestem w 22tc w sumie juz niebawem w 23 i mam 9kg na plusie :( W ogole to mam dzisiaj jakis gorszy dzien,zle sie czuje,maluchy daja mi w kosc,nie wiem jak ja dotrwam do tego 36tc.Boje sie,ze porod moze nastapic szybciej a w zwiazku z tym cos sie dzieciom stanie,mowie Wam jak czesto mam takie mysli.Za duzo chyba czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31
fajna mama wozki mam dwa po starszej corci ma dwa latka i dwa msce. ubranek tylko troszke dokupilam w sumie wszystko mam lozeczko drewniene rozowe z ikei po starszej corci:)a i mam jeszcze koszyk mojzesza mala spala w nim prawie pol roczku poloznaa polecila.Takze za duzo nie musialam kupowaac bo mam prawie wszystko po Kornelce ja dzis zaczynm 33 tydzien tez juz 12 na plusie ale co tam damy rade wiem jk sie szybko chudnie karmiac piersia w pierszeej ciazy przybylo mi 25 kg i juz po dwoch mscach sladu nie bylo to chyba w wiekszosci woda byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trojaczkow :)
Eee to Ty masz luzik z wyprawka :) A ja musze wsio kupowac i to potrojnie,lozeczko narazie tylko jedno bedzie,polozna mowi,ze na poczatek wystarczy,dzieci beda ukladane w poprzek i to ponoc lepiej dla nich,bo beda czuly siebie wzajemnie przez co poczuja sie pewniej,potem bede musiala dokupic jeszcze dwa.Kupie tez te kosze wlasnie,ale one beda staly na dole w salonie,zebym miala maluchy caly czas na oku.Najgorszy problem czuje, ze bede miala z wozkiem,ogladalam juz sporo takich dla trojaczkow i zaden mi sie nie podoba :( Puki co mam tylko troche ubranek,butelek i pieluch.Jestem zielona w tym wszystkim,nie mam pojecia ile czego kupowac eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezarowko to mamy podobnie moja starsza corka w lipcu konczy 3latka i teraz rez spodziewam sie corki ale wyprawke kupowalam bo tamte rzeczy sprzedalam tylko ubranka najlepsze zostawilam ale teraz duzo rzeczy urzywanych kupilam choc bardzo fajnych... Mamo trojaczkow tobie nie zazdroszcze wyprawki tez bym miala metlik w glowie ile czego... no i ciezko mi sobie wyobrazic trzech lokatorow w brzuchu no ale natura tak nas stworzyla ze dasz rade! A czas szybko leci wiec nim sie obejrzysz a maluchy beda z toba:-) Mi ta ciaza bardzo szybko mija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a powiedzccie mi czy pijecie kawe w ciazy???????? ja pije rano jedna lyzeczke rozpuszczalnej z mlekiem nie moge bez niej sie obejsc......ale boje sie zeby przedwczesnego porodu nie wywolac bo czytalam,ze to moze miec wplyw:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cala ciaze pije jedna kawe rozpuszczalna tez taka z lyzeczki i porod pewnie znowu po terminie bedzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×