Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość margaretka888

ginekolog warszawa

Polecane posty

Gość margaretka888

dziewczyny polećcie proszę dobrego lekarza ginekologa w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka z oz
ja Ci polecam dr Jacka Antoniaka, super facet i świetny lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka888
dzięki ale wolałabym jednak iść do kobiety niż do mężczyzny, jakoś krępuję się przed mężczyzną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka z oz
rozumiem, też kiedyś wstydziłam się przed lekarzem mężczyzną ale sytuacja sprawiła, że musiałam iść do lekarza płci przeciwnej i nie było tak źle, w końcu to lekarz i już nie jedno widział ;) ale z kobiet mogę Ci polecić dr Annę Winnicką-Kubów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka888
może kiedyś się przekonam do mężczyzny ginekologa ale na razie wolę kobiety :) bardzo dziękuję za panią dr czy ktoś może u niej był albo może polecić inną PANIĄ ginekolog? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga nie ma tu nic do rzeczy
dr Urszula Sterna-Butrym z Lux Medu na Jana Pawła 78 (przy arkadii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona8282
ja mogę Ci polecić dr Elbe-Rysińską, u Winnickiej byłam raz jak dr Elbe była na urlopie-bardzo fajna babka :) o Antoniaku słyszałam, że jest dobry ale też wolę kobiety od mężczyzn lekarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinKa4
ja od lat chodzę do dr Bonarek-Sztaby w przychodni Prosen, cudowna kobieta, rzeczowa, ale też ma dużo empatii i takiego ludzkiego podejścia. Bardzo fajna babeczka! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole coca cole
polecam dr Roberta Gardockiego, leczę się u niego od kilku lat i nie mam problemów zdrowotnych w tej dziedzinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam doktora Jacka Antoniaka, jest bardzo miły i konkretny, nie ma się co obawiać, że to mężczyżna ;) ja do niego chodzę do centermedu i mam taką kartę pacjenta z którą mam 10% zniżki na ich usługi i do tego zniżki u różnych partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecam dr Elbe-Rysińska, świetna kobieta i bardzo kompetentny lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam doktor Ruczkę, pracuje w centrum zdrowia ursynów na indirhi gandhi. Zalety: - nie traktuje mnie jak malotatke -nie naciaga na badania - wyniki mozna odwbrac telefonicznie - skrupulatna i rzetelna - wykonuje zawsze badanie piersi - jest w miare punktualna - mila i na prawde czujesz sie u niej luzno :)) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć na temat dr Winnickiej-Kubów? jestem do niej umówiona na wizytę i nie wiem czego się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Winnicka jest dobrym lekarzem także niczego się nie obawiaj, krzywdy Ci nie zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedź, to jest moja pierwsza wizyta u ginekologa więc trochę się stresuję a tą lekarkę poleciła mi siostra bo do niej chodzi ale wiesz jak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam u Winnickiej i było spoko, fajna babka, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dr Roberta Gardockiego, bardzo miły i sympatyczny lekarz, spokojny i wyrozumiały, odpowiada na wszystkie pytania (a uwierzcie, że zawsze mam ich dużo :) ) i wszystko tłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Winnicka-bardzo profesjonalna lekarka, świetnie się z nią rozmawia, zawsze jest dla mnie miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Gardocki-świetny lekarz, bardzo dobrze leczy, nie raz wyleczył mnie z infekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od lat leczę się u doktor Elbe-Rysińskiej, poleciłam ją też siostrze i przyjaciółce i są zadowolone nie mniej jak ja. Bardzo sympatyczna lekarka, dobrze leczy, nie odkłada niczego w czasie tylko od razu interweniuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sympatyczna to ona nie jest. Krzyczała na mnie podczas pobierania cytologii i komentowała jakie to straszne jak pacjentka nie współpracuje. Poza tym zignorowała moje zaburzenia hormonalne mówiąc tylko, żebym szybko postarała się o dziecko, zamiast wysłać mnie na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonia_ikea
ja też polecam dr Gardockiego, byłam i potwierdzam wiele pozytywnych opinii, które słyszałam o nim od koleżanek a także przeczytałam na forach internetowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pana Jerzego Zwolińskiego. Normalnie najlepszy lekarz jak dla mnie. Pracuje w przychodni na Madalinskiego. A z kobiet: Agnieszka Konca. Chociaz duzo lepsi mezczyzni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może któraś z Was ma jakieś doświadczenie jeśli chodzi o dr Anettę Karwacką? Z tego co wiem przyjmuje w InviMedzie i Gyn-Care. Byłabym wdzięczna za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa mama agi
bardzo polecam dr Gardockiego, dzięki niemu po 2 latach tułania się od lekarza do lekarza zaszłam w ciążę i urodziłam zdrową córeczkę. pan doktor jako jedyny zajął się mną kompleksowo, przeszliśmy wszystko razem od samego początku i udało się!! polecam z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a gdzie przyjmuje dr Gardocki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa mama agi
z tego co wiem to dr Gardocki przyjmuje na Mochnackiego 10 i Waryńskiego 10a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertttta
W centrum medycznym Vita Medica ul Kłopotowskiego 22 jest dobry oddział ginekologiczny, przyjmuje tam lekarz prowadzący już 3ci miesiąc moją ciążę, jestem zadowolona z jego opieki i mogę polecić to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzannnnna
Ja polecam bardzo i zawsze i wszystkim doktora Marka Kilijańczyka. Za profesjonalizm, odpowiednie podejście do pacjenta i nieustającą chęć odpowiedzi na każde moje pytanie. Szczególnie to ostatnie czasami nie jest łatwe, bo pytań mam zawsze bardzo dużo :) Nie wiem, czy doktor jest w jakimś rankingu lekarzy - typu znanylekarz, czy inne podobne - ale jak mi wskażecie go tam to od razu wystawię mu laurkę. Bo jak żaden inny ginekolog w Warszawie on na to zasługuje. Jednym słowem: polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×