Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Takajoszi

Co sądzicie o facecie który .............

Polecane posty

Gość Takajoszi

Witam interesuje mnie wasza opinia o facecie który jeździ starym poobijanym samochodzie który się nie zamyka i nawet szyby nie działają po prostu traktuje samochód jako narzędzie pracy ogólnie dbam o stan silnika zawieszenia i hamulców tak żeby auto było bezpieczne ale nie przejmuje się wyglądem i że tam coś piszczy i nie działa a znajomi mi wytykają że to siara takim jeżdźić że nie wygląda żebym kupił sobie nowsze bo to świadczy o mnie że się boję nowości a ja lubię moje autko mam je 8 lat i codziennie wozi mnie do pracy i nigdy mnie nie zawiodło no i nie zawsze jest czas żeby przy nim grzebać i nie zawsze jest kasa na naprawę pierdółek ale takie słowa mówią ludzie którzy mają fajne fury ale też i fajne kredyty do spłaty ja natomiast czuje się wolny i szczęśliwy a jaka jest wasza opinia ????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam sobie robie
Narzędzie pracy nie koniecznie musi byc w takim opłakanym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takajoszi
No tak ale jak przez pewnien okres mnie nie było stać na naprawy no fakt że niektóre to moje lenistwo ale większość wymaga wkłądu finansowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm powiem Ci tak
Ja mam dwa samochody, jeden ''uzytkowy'' tzn nie dbam zbytnio o niego czy jest piekny ladny, wypacynkowany, jest sprawny,nie zawodzi i to sie liczy ( audi b4) natomiast drugi samochod jest zawsze wypolerowany,czysciutki,zadbany ( audi a6) ito nim jezdze np z rodzina, b4 tylko gdxy cos potrzebuje przewiesc albo do pracy bo mam tam gaz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×