Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kahahaha

BIOTEBAL jakie macie doświadczenia/obserwacje na temat tego leku?

Polecane posty

jak w temacie :) Jakie efekty po nim?włosy i paznokcie się poprawiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfeeeehhhhe
To nie jest lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale suplementem też nie jest :P napisałam,w ten sposób ponieważ,nasza polska mentalność jest taka,iż każdy specyfik z apteki to lek:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję od miesiąca z hakiem i czuję, że włosy przy samej głowie naprawdę są miększe. Zamierzam brać jeszcze przez 5 miesięcy, potem 3 przerwy i kolejne pół roku łykania. Z tego co slyszałam od koleżanek, nie tylko poprawia kondycję włosów, ale też przyspiesza ich wzrost i sprawia, że pojawiają się nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie było praktycznie żadnych rezultatów. Na początku, tak może przez miesiąc, włosy przyspieszyły, i pojawiło się parę baby hair, ale potem zero efektów, a brałam prawie pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
efekty podczas brania jakies tam byly ale po odstawieniu wlosy zaczely masowo wypadac :O chyba jestem juz zmuszona brac to do konca zycia ale teraz zmniejszylam dawke dzielac te tableteczki i biore je co3 -4 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan884
Miałem duży problem z wypadaniem włosów do czasu gdy zacząłem stosować Profolan http://wypadaniewlosow.milejdi.pl już po pierwszym miesiącu widziałem jak moje włosy stają się gęstsze i mocniejsze a i ich kolor stawał się bardziej wyrazisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie żadnych efektów. Przerzucam się na Gelacet plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam właśnie wrażenie że mi pomaga, ale pozbywać się włosów, czyli ze wypada mi wiecej. Ale może to dlatego że biorę falvit a tam już w 1 tabletce jest 100 proc zapotrzebowanie na biotynę. Tak czy inaczej lepsze efekty miałam chyba jak brałam falvit i tran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych efektów i bol brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×