Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amoreamorepensoate

co robic z facetem w kolejny deszczowy weekend?

Polecane posty

Gość amoreamorepensoate

moje pomysly, ktore juz zostaly jednak zrealizowane niedawno w inne deszczowe dni: kino, kawiarnia, restauracja, sauna, centrum handlowe, wspolne gotowanie, wspolne ogladanie filmow w domu, sesja foto v czy ktos moze cos doradzic? co mozna robic w deszczowy, burzowy, pochmurny dzien? v co wy robicie w takie dni? (prosze nie pisac o seksie, to rozumie sie samo przez sie :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frgnf3kw
a moze niech on teraz cos wymysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co już na niego zwalacie
robotę? Niech kobieta też się wykaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoreamorepensoate
On nie ma pomyslu. Bo w sumie ciezko chyba cos wymyslic do roboty na tyle godzin. Ale moze ktos z Was nie ma problemu ze zorganizowaniem czasu pomimo deszczu? Wiadomo gdyby nie bylo ulewy to rowery, spacery, wyjazd poza miasto na jakis maly piknik itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoreamorepensoate
No tak sie sklada, ze na ogol to on mnie pyta co bedziemy robic i ja wymyslam zajecia. Nie ukrywam, ze troche mnie to meczy juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frgnf3kw
on nie ma pomyslu to niech szuka na necie masz lenia za faceta cale zycie bedziesz wszystko z aniego robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frgnf3kw
to mu napisz kochanie dzisiaj ty organizujesz nam czas-czekam na cos extra i z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoreamorepensoate
Mamy spedzic ze soba cala sobote. Cos robic musimy. Moze jednak udamy sie do centrum handlowego w taka ulewa. Pojdziemy do kawiarni, na zakupy odziezowe - popiescimy sie troche w przymierzalniach ;) :D, potem wrocimy do domu, cos ugotujemy wspolnie, zjemy z winkiem przy swieczkach, poogladamy jakis film...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoreamorepensoate
Moze byc muzuem (nie przepadam), teatr - za pozno na kupienie biletow teraz. No nie wiem, nie wiem... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoreamorepensoate
Nikt nie doradzi? Nie podzieli wlasnymi doswiadczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frgnf3kw
,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan brunet
Nie trzeba robic czegos specjalnego zeby bylo fajnie. Siadzcie sobie pogadajcie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrrrrrrrrrrr
pograjcie na konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjjdjd
Wysłac do rano po bułki i niech potrenuje jogging

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś na pomarańczowo
on nie ma pomysłu :D to niech w końcu wpadnie na jakiś pomysł. nie cierpię takich facetów, zresztą nadaktywnych też nie lubię. a w taką pogodę jak dziś mam ochotę jedynie obejrzeć film, poczytać książkę albo pogadać z kimś przy winie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoreamorepensoate
nie mam konsoli :D Rozmawiamy zawsze o roznych sprawach :) Widze, ze chyba troche na sile chcialam wymyslic nie wiadomo co, a kazdy spedza takie dnie podobne. W domu, na rozmowie, na filmach, grach. Nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoreamorepensoate
dzis na--> chyba wlasnie tak bedzie. Posiedzimy troche w jakiejs knajpce czy kawiarni, potem w domku ugotujemy cos dobrego, co lubimy na kolacje, winko i film. I seks. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoreamorepensoate
Troche jednak meczy mnie to, ze zawsze ja cos wymyslam. Ze ja po niego jade, ze ja jestem kierowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowanek
spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannakoloplota
Basen, bilard, kręgle, piwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoreamorepensoate
kręgle są fajnym pomysłem- dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannakoloplota
Gokarty, ścianka wspinaczkowa, a jak nie macie, co robic w weekendy, to zapiszcie sie na jakis kurs tanca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannakoloplota
Squash, tenis, siłownia, wyjście z przyjaciółmi, robie sushi wspólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to powiedz autorze jakie masz
posprzatac piwnice, naoliwic rowery, wyczyscic obuwie, napastowac, zrobic porzadek w komputerze, posegregowac rzeczy, stare powyrzucac, zrobic porzadek ze zdjeciami, wyszukac konkretnie przepisow kulinarnych takich co sie nie jadlo do tej pory i jechac na zakupy (bo chyba nie kazdy ma w domu melise cytrynowa), pojechac gdzies za granice na jeden dzien, np niemcy, czechy etc, wyprac firany, zaprosic znajomych na grila pod zadaszeniem, wybrac sie do innego kina w innym miescie na cos czego nie graja u was, np Konzert Jakis odwiedzic, umowic cie na Jakis Termin z jakims poliykiem, odwiedzic, jakies schronisk dla zwierzat, szpital np psychiatryczny, dom dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoreamorepensoate
Na silownie, fitness kazde z nas chodzi osobno w tygodniu. Tenis to troche droga przyjemnosc. Myslelismy o kursie tanca, ale niestety zajecia sa tylko w dni robocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoreamorepensoate
Wyjazd w deszcz to kiepski pomysl. Raz, ze nie lubie jezdzic w ulewie, dwa- bez sensu zwiedzac miasto w strugach deszczu. Ja naprawde wiem co mozna robic w ladny dzien. Ale chodzi o taki dzien jak dzis. Inne miasto z innym kinem. To juz bylo. Bardzo dziekuje wszystkim za pomysly :) najbardziej chyba te kregle przypadly mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek_19
też zawsze się nudzę w takie weekendy, pogoda kiepska, a ile można siedzieć przed TV? teraz coraz więcej takich weekendów, niestety. w zeszłym roku często z moim narzeczonym jeździliśmy do Uniejowa żeby rozgrzać kości w basenach :) mam nadzieję, ze w tym roku też uda się nam kilka razy wyskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×