Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amoreamorepensoate

co robic z facetem w kolejny deszczowy weekend?

Polecane posty

Gość gość
ja swojemu proponowalam ze zaprosze kolezanke ktora sie mu bardzo podoba i sie razem pobawimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobcie sobie dziecko. Przy nim zawsze jest cos do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania3000
My w ostatni weekend wybraliśmy się na strzelnicę http://www.shooting-academy.pl/ Fajnie było. Niezapomniane wrażenia :D Dla mnie bomba he he Mój chłopak często tam chodzi, a ja byłam dopiero pierwszy raz i na pewno nie ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"moje pomysly, ktore juz zostaly jednak zrealizowane niedawno w inne deszczowe dni: kino, kawiarnia, restauracja, sauna, centrum handlowe, wspolne gotowanie, wspolne ogladanie filmow w domu" no to faktycznie błysnęłaś żeby teraz obrabiać dupę facetowi, to wszystko to naturalne czynności wynikające z sytuacji a nie żadne pomysły, a to że wykorzystane już, to nie znaczy że facet ma wymyśłać coś innego co tydzień, że to teraz jego broszka a nie twoja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...dodać należy też że on spędzał czas z tobą tak jak ty chciałaś, a ty jeszcze narzekasz, gdyby on zaproponował coś pod siebie to byś założyła temat o facecie idiocie który lubi np. komputer, motocykl i go to bawi... zastanów się czy ty czasem nie jesteś egoistką zapatrzoną w siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te wszystkie larwy które krzykną że rozrywki faceta to żadne rozrywki, że to głupie, niech powiedzą co mądrego i głębokiego jest w kinie, restauracji, czy w galeriach handlowych w których zaspakajają prymitywny odruch gromadzenia wokół siebie różnego najczęściej niepotrzebnego g****a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamsik
Np. http://sebateks.pl/ Choćby teraz - wiesz jaka to jest przygoda? W sumie koszty groszowe, a jednak atrakcja na całego. Mnie takie klimaty zdecydowanie odpowiadają, ale wiadomo - zależy od osoby i waszych zainteresowań. No i tego gdzie mieszkacie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam QUEST ROOM, w Warszawie, przy ul. Mazowieckiej 7. Już tłumaczę co to. To taki niby hotel. Zaraz po wejściu do jednego z pokoi, drzwi zatrzaskują się i zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Musisz rozwiązywać zagadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seksowny weekend we dwoje, w ciepłym domku, od świtu do zmierzchu :) na pewno się ucieszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pograjcie w bierki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danika3
Tutaj http://wydarzenia.kiwiportal.pl/lodzkie jest wiele pomysłów na deszczowe dni. Wszystkie wydarzenia w jednym miejscu. Jest tam wyszukiwarka, która Wam znaleźć interesujące nas imprezy. Obsługa portalu jest banalnie prosta. Korzystam z niego od dłuższego czasu i muszę przyznać, że w końcu jestem na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można popływać do woli aquaparku w Redzie. Jest dużo miejsca, różne baseny i zjeżdżalnie dopasowane do możliwości różnych osób, starszych czy młodszych. Ja już najmłodszy nie jestem, także jakieś ekstremalne zjeżdżalnie mi nie w głowie. Aquapark Reda jest jednym z tych gdzie mają prawdziwe rekiny w basenie, podczas zjeżdżania widać ****ardzo dokładnie z bliska. Nietypowe doświadczenie, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pada to najlepiej gdzieś w środku :) Ostatnio jako świetną opcje odkryłam escape roomy. Sama mieszkam w Warszawie wieć byłam w kilku tutaj. Dla fanów czegoś wyjątkowego polecam New World 22 przy Nowym Świecie. Świetna lokalizacja, bardzo ciekawe rozwiąznia i niesamowity klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×