Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość srgds

probelm z posladkami

Polecane posty

Gość srgds

biegam, srednio 4 razy w tygodniu, zdrowo sie odzywiam, a mimo to nie widze jakis super efektow. wczesniej cwiczylam tez na silowni, ale teraz jest cieplo, wiec glównie biegam. mimo to moje posladki maja wciaz brzydki ksztalt, cellulit i sa galaretowate. cwicze od ponad 2 miesiecy. jestem w miare szczupla, tylko mam boczki itakie galaretowaty tylek, maloksztalty. co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
biegaj dalej , kilka dni w tygodniu ale musisz też mieć trening mocniejszy , może być np siłownia , ale możesz też ćwiczyć w domu na pośladki dobry jest trening taki jak na wątku sexi pośladki w 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
o, tutaj masz :) ożesz połączyć jedno z drugim tzn stosować trening aerobowy dzieki ktoremu schudniesz i trening siłowy na wybrane mięsnie , dzięki którym "podniesiesz i ujędrnisz" a co do obciążenia to zależy , na początek półprzysiady wystarczą , pełnych przysiadów nie rób bo to zza bardzo obciąża kolana i rób w seriach tzn np 20 przysiadów , chwila odpoczynku , druga seria , trzecia, do powiedzmy pięciu możesz spokojnie robić , a przerwy tak żeby oddech całkiem uspokoić jak widzisz , że za dużo robisz przysiadów, powiedzmy tak koło 40 , to możesz robić ćwiczenie tylko na jedną nogę tzn stoisz koło krzesłą żeby utrzymać równowagę , i pochylasz się w przód , prawie do poziomu a drugą nogę dla rownowagi do tyłu , jakbyś robiłą jaskółkę i wtedy uginasz nogę , na której stoisz , tyle ile się da hardkorowe ćwiczenie ale bardzo skuteczne i jak dasz radę to też kilka serii , oczywiście raz jedna raz druga noga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukam za chmurek :D
a ile już biegasz ? czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srgds
biegam od 2.5 miesiaca, 30-40 minut srednio 4x w tygodniu. teraz zaczelam tez jezdzic na rowerze.:) widze rezultaty, ale jeszcze za male dla mnie i mnie to irytuje. dieki za info, czekam na wiecej i zagladam juz na polecony watek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mari12
Wiesz co, jak masz cellulit, to może jakaś dieta antycellulitowa. Ja sama mam od kilkunastu tygodni problem z cellulitem na udach i też staram się sporo ćwiczyć. Do tego biorę i nakładam codziennie taki preparat http://dermalab.pl/150,dermology-cellulite-solution.html i chodzę na masaże. Już powoli widzę rezultaty, ale jeszcze do ideału sporo mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby mieć uniesione i pełne pośladki trzeba je ćwiczyć siłowo, rozbudowywać w nich mięsnie bo to mięsnie nadają im wypukły kształt Jeśli miałaś na tyłku tłuszcz to biegając będziesz go spalać a jeśli masz mało mięśnia to będziesz miała obwisły tyłek jeszcze bardziej przysiady ze sztanga i w 2-3 miesiące masz pupkę marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pośladki robie przysiady z piłką opartą o ściane,wykroki :D po nich i martwym ciągu nie mogłam 2dni siedzieć na tyłku,bo czułam mięśnie pośladków :D i cały tył :D fajne też jest łatwe ćwiczenie :D leżysz na brzuchu,unosisz prawą ręke i lewą nogę trzymasz pare sekund opuszczasz,następnie lewa ręka,prawa noga ;) A po wykrokach naprawde poczujesz moc :D na maszynie też możesz sobie poćwiczyć nogi i pośladki.Nie mam pojęcia jak ona się nazywa,ale leżysz na brzuchu i podnosisz nogi z obciążeniem w pion ;) Angażuje i nogi i pośladki ;) Jeśli znajdziesz dobrą instruktorkę TBC,która ma parcie na ćwiczenie pośladków,to też warto Się przejść ;) ja mam dwie instruktorki dobre,ale mi zalezy i na pośladkach i brzuchu ;) I właśnie jedna katuje brzuch a druga pośladki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprócz aerobo na spalanie tlszczu cwiczenia na ujenie miesni z cyklu 'iron ass' sa super;) w pozycji klęczącej robisz wymach jedną noga (ze 30-50 powtorzen) napinajac mocno posladek i stope naciagasz pod katem 90st w sosunku do piszczeli. nie rob duzych wymachów. inne w ten desen to takie, ze wymac***esz noga jak sikajacy pies do boku, noga zgieta pod katem 90st, napiete miesnie i mocne, wysokie spiecia do boku. no i cwiczenia na boku, jedna noga lezy, druga tuz nad nia do gory. cwiczenia tego typu sa lepsze niz przysiady z obciazeniami, bo nie angazuja kolan, oszczedzaja kregoslup. poszukaj w necie dokladny instruktarz dla tego typu cwiczen, sa mega mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Obecnie ćwiczę z ciężarkami 2 kg( robię przy tym chyba wszystkienajbardziej znane ćwiczenia na wybrane przeze mnie partie ciała) Biegać nie będę ponieważ mam bardzo szybką przemianę materii i nie chce schudnąć. Chceprzybrać na masie, żeby wyglądać jak kobieta a nie jak 10 letni chłopiec" xxx Kochana dlaczego wkleiłaś zdjęcie mojego tyłka :D hahahahahaha.żartuje. miałam identyczny,teraz troszkę lepiej z nim... :D na biust to nie mam pojęcia co się robi :( Ale na tyłek to to co pisalam robie ;) Mam ten sam problem co Ty...niska masa :P ale ćwicząc siłowo z dietą w 8tyg.mam 1,5kg do przodu...:] Niby mało,ale dla mnie to sukces bo mam duży problem z przytyciem :p a więc każdy kg jest dla mnie radością :) Teraz przez upały mi się waga waha od 52,7 do 54kg :( ćwicze 3x w tyg.i po każdym treningu pije odżywke węglowodanową ;) Przy łapaniu kg.może pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W pozycji klęczącej robisz wymach jedną noga (ze 30-50 powtorzen) napinajac mocno posladek i stope naciagasz pod katem 90st w sosunku do piszczeli. nie rob duzych wymachów. inne w ten desen to takie, ze wymac***esz noga jak sikajacy pies do boku, noga zgieta pod katem 90st, napiete miesnie i mocne, wysokie spiecia do boku. no i cwiczenia na boku, jedna noga lezy, druga tuz nad nia do gory. cwiczenia tego typu sa lepsze niz przysiady z obciazeniami, bo nie angazuja kolan, oszczedzaja kregoslup. poszukaj w necie dokladny instruktarz dla tego typu cwiczen, sa mega mocne" xxx takie ćwiczonko uskutecznia moja jedna instruktorka TBC :D po tym naprawde czuć mięśnie pośladków :D a co do ćwiczeń z obciązeniem to nie prawda,że osłabiają kolana :P jak dobrze się wykonuje to je wzmaciają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×