Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość morekanto

kiedy prosiliscie swiadkow ?

Polecane posty

Gość morekanto

jw. powiem tak moja siostra wychodzi za maz. razem z narzeczonym poprosila juz wszytskich gosci, ale nadal zastanawiaja sie kogo brac na swiadka - mnie, albo najblizszego przyjaciela pana mlodego. troszeczke mnie to irytuje, nie zebym chcial byc swiadkiem , bo sa to przeciez obowiazki. chce po prostu wiedziec czy ide sie bawic na wesele, czy jednak bede musiala miec jakas "funkcje". aha do slubu niecaly miesiac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filigranka z okienka
my świadków prosilismy wczesniej bo pół roku przed ślubem ale to dlatego, że oni się zupelnie nie spodziewali tego gdybym miała siostrę czy brata to pewnie poprosiłabym trcohe pózniej. mimo wszystko miesiąc to mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paplitos
Oczywiście że miesiąc to mało... zależy też jak duże wesele, jak bardzo eleganckie ale świadek przeważnie musi dobrze się prezentować, czasem ma jakieś obowiązki dodatkowo... I ja, i siostra prosiłyśmy świadków jak tylko ustaliłyśmy termin wesela, zresztą tak jest chyba w całej naszej rodzinie praktykowane, jeszcze przed zapraszaniem gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukratywna
najlepiej 2 dni przed ,no bo po co wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morekanto
no wlasnie wesele jest na 150 osob, jest organizowane w 4 gwiazdkowym hotelu - wrecz palac. wszedzie przepych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×