Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antyperspirant

jaki antyperspirant polecacie?

Polecane posty

Gość antyperspirant

chodzi mi o damski, najlepiej w sztyfcie i zeby nie pachnial zbyt mocno. Kiedys byl bardzo dobry sztyft z nivea bezzapachowy ale juz od dawna nie moge go znalezc. Podkreslam ze nie chodzi mi o bloker tylko o zwykly codzienny antyperspirant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiusia 85
Ziaja w kulce, trzy rodzaje. Do kupienia w Rossmanie. Dziala super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mni dove
złoty i zółty,różowy też jest ok(taki jasny,delikatny róż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie lady speed stick o zapachu jabłkowym jest najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyperspirant
tylko tyle osob ma swoj sprawdzony antyperspirant? Czy po prostu nikt nie chce podzielic sie opinia na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy ziaja
Nie sprawdzily sie u mńie zadne sztyfty typu lady speed stick, zostawiały slady i brudzily. Uzywam Ziaja w kulce soft, zanim zalozy sie ubranie trzeba poczekac az wyschnie do konca. - dla mnie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 89233
Ja nie przepadam za antyperspirantami w kulce,zdecydowanie bardziej wolę w sprayu,są moim zdaniem skuteczniejsze. Zobaczcie kilka bardzo fajnych kosmetyków na stronie www.Nutrikosmetyka.pl moja znajoma bardzo ich zachwalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozesz sobie uwazac
Mozesz sobie uwazac ze w sprayu sa lepsze, a prawda jest taka, ze w kulce i sztyfcie jest wiecej substancji hamujacych wydzielanie potu niz w sprayu. Popostu fizycznie nie da sie wiecej ich "wcisnąc" do sprayu, zeby był sprayem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyperspirant
a u mnie najlepiej sprawdzają się właśnie sztyfty, mam wrażenie że trochę łagodzą podrażnienia po goleniu. I nie trzeba długo czekać aż się wchłoną tak jak to jest w przypadku kulek. Kiedyś używałam kulek z avonu np. little black dress i były nawet dobre jeśli chodzi o ochronę przed potem ale strasznie brudziły czarne ubrania. Poza tym mam tak, że jak używam tego samego antyperspirantu ciągle (tzn. 3 opakowania pod rząd) to już właśnie w tym 3 opakowaniu słabo na mnie działa. Zmieniam wtedy na jakiś czas na inny a pożniej wracam do poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyperspirant
hej no podpowiedzcie cos, jakich antyperspirantow uzywacie? A moze wcale nie uzywacie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza.k
Ja używam jedynie etiaxil, inne nie działały na mnie tak skutecznie jak ten z apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię w sztyfcie i w kulce, kupuję często z garnier, mają ładne zapachy Cotton fresh Sztyft, a po depilacji używam http://www.vichy.pl/produkty-do-pielegnacji-cia%C5%82a/beauty-deo-pierwszy-dezodorant-od-vichy-opozniajacy-koniecznosc-depilacji-dezodoranty/p10481.aspx, też jest ok, nie ma podrażnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dokładnie taka sama sytuacja. Naturalny dezodorant HB i wszystko śmiga jak powinno. Z mojego doświadczenia - zero problemów. Plusy długo można wymieniać, ale chodzi głównie o to, że pot rzeczywiście się nie pojawia, w sensie - jego zapach. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DEZODORANT NATURALNY W SPRAYU od HB testujcie. Powinno być w porządku, efekt będzie zauważalny, cera zrobi się zdecydowanie normalniejsza. Ale oczywiście - trzeba dbać o systematyczność. Jakość kosmetyków również ma tutaj ogromne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hildegard Braukmann ma fajny dezodorant naturalny - i tutaj przy nim widać fajną różnicę. U mnie też było tak, że tylko antyperspirant dawał radę. Ten kosmetyk był pierwszym, gdzie faktycznie normalny dezodorant zapewnił mi święty spokój. Teraz już nic złego się nie dzieje, na skórze też nie ma podrażnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cedar83
Sprawdź też naturalny antyperspirant magnezowy Zechsal http://zechsal.pl/ . Ma fajny skład - chlorek magnezu i mentol. Bez aluminium, o którym różne opinie się słyszy. Jest wydajny, delikatny i skuteczny. Warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aleksandra
Genialny jest dezodorant roll on Enilome, można zamówić on line w aptece internetowej doz na pewno. Paczka bardzo szybko dochodzi, nie ma obaw, że się zostanie bez na długo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×