Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minut

słowa męża...

Polecane posty

Gość minut

Byliśmy na imprezie i mąż z kolegą trochę zapił. I położył się ma kanapie po powrocie i zaczął sumować swoje życie. I stwierdził że seks ze mną jest z tego wszystkiego najlepszych. Kurde Wasi mężowie też tak mają ? I teraz nie wiem czy mu wierzyć czy nie bo był pijany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minut
Zaskoczył mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsjfsjkfnlsdknfkls
Podobno jak człowiek jest pijany to jest szczery do bólu. A mój to jest wyjątkowo szczery do bólu, często słyszę jak jest po wypiciu: "chodź tu suko, zerżnę Cię aż będziesz kwiczała" :o. Ma tak perwersyjną gadkę że głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsasas
A Co Ty jakas głupia pinda jestes ze nie wiesz czy mezowi dogadzasz czy nie .My mamy wiedziec podeslij go do mnie to ja juz wyciagne od niego wszystko :P czy mu dobrze robisz czy nie , może lepiej od Ciebie to ja zrobie he he Koorwa rozpierda...ja mnie takie pindy gupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsjfsjkfnlsdknfkls
Bo co innego gdyby nas nie kochali mężowie, to znowuż usłyszałybyśmy przykre słowa - tego jestem pewna. Moja koleżanka żyje w nieszczęśliwym małżeństwie, jak jej mąż się upije, to mu za przeproszeniem odpierdala, dużo jej wygarnia złego. Raz nawet doszło do tego że rzucał nożami. Byli nawet u psychologa... Ale są razem bo są... Mają dziecko. Więc sobie pomyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz problemy
dzieciarnia tu siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba,
Mąż jest z tobą szczęśliwy gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagmdjg.
Ciekawe z ilu wszystkich. Ja mam to szczęscie, ze mąz miał przede mną tylko jedną dziewczynę, sexu nie uprawiali. Poznałam go jak miał 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minut
Mój mąż miał jedną partnerkę, z którą sypiał. Mój mąż wyjechał ma staż rzadko był w domu. Mieli mieć ślub i miesiąc przed ślubem dowiedzial się że go zdradza. Odwołał wszystko. Poznaliśmy się 2 miesiące po tym wszystkim i za dwa lata byliśmy już po ślubie. Jesteśmy razem 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×