Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matkaaa2453

Powrót do domu mojej córki.

Polecane posty

Gość matkaaa2453

Witam. Mam do was pytanie - na ile pozwalacie swoim dzieciom jeśli chodzi o imprezy etc? O ile oczywiście na nie chodzą, bo są takie które po prostu dobrze czują się same. Czy raczej trzymacie swoje dzieci pod kloszem i potwornie się o nie boicie czy raczej macie z nimi dobry kontakt, nie zawiodły waszego zaufania i mogą wracać o której chcą? Ja mam córkę, ma 17 lat i może wracać o której chce, zależy mi tylko na tym żeby wracała trzeźwa i w czyimś towarzystwie. I wcześniej poinformowała mnie o której wróci telefonem. Jak na razie mnie nie zawiodła. Myślicie że dobrze robię? W sumie co to za różnica czy ona wraca 1 czy o 3? W kontekście bezpieczeństwa to na jedno wychodzi, bo sama wracam o różnych porach do domu i widzę, zresztą ona zawsze ma kogoś obok siebie i mniej się o nią martwię.Jakie są wasze zasady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiiikaa
Moim zdaniem robisz dobrze. Tym bardziej, ze dziewczyna nie naruszyla Twojego zachowania. Jeszcze jest inna kwestia... Czesto wychodzi na imprezy? Zeby czasem nie miala naruszonego systemu wartosci i priorytetow. Impreza nie powinna byc najwazniejsza, a mozna sie od tego uzaleznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfrvghjungb
gorzej jak wroci kiedys z brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×