Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość olenka10

DIETA KETOGENICZNA

Polecane posty

Gość olenka10

Stosował ktoś?? jakie efekty ile udało się wam zrzucić i w jakim czasie???? ja waże 73kg wzrost 164 cm chcę mieć 60 kg albo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na LCHF ,
Efekty marne , ale innej lepszej drogi nie ma . Zaczynasz od diety ketogenicznej ( lchf , Atkinsa , optymalnej ) , potem wchodzisz na Intermitent Fasting czyli okresowa glodowke , jesli nadal efektow nie bedzie , zostaje tylko glodowka przerywana dniami z jedzeniem .Ja jestem obecnie na IF ale przymierzam sie do jednodniowej a potem do dwodniowych glodowek . Sproboj jesli nie masz nadwagi od dziecka , to dieta najprawdopodobniej zadziala , a jesli jadlas do tej pory duzo slodyczy i weglowodanow ,to mozesz nawet stracic 4 kg w tydzien . Dieta ketogeniczna napewno jest najlepszym wprowadzeniem do glodowki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na LCHF ,
Jednak bede Cie namawiac bys sprobowala bo jesli nie jedzenie jest Twoim problemem a gubia Cie slodycze to na pewno bedziesz miala super efekty .Po pewnym czasie traci sie tez chec na slodkie . Moim problemem nie sa slodycze ani weglowodany ale duze ilosci jedzenia ,dlatego dieta na mnie narazie nie dziala zabardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na LCHF ,
Jeszcze tylko dodam, ze diety NIE WOLNO stosowac ludziom z cukrzyca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież dieta optymalna leczy cukrzycę, dlaczego pisze, że nie wolno jej stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na LCHF ,
Agnissia masz racje , nawet TRZEBA ja stosowac ,ale pod kontrola scisla lekarza i poziomu cukru .Przepraszam zle sie wyrazilam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego trochę się zdziwiłam, bo mam książkę Kwaśniewskiego i właśnie tam jest napisane, że ta dieta leczy cukrzycę, ale oczywiście pod kontrolą lekarza. Z tym, że większość lekarzy nie wierzy w tę dietę, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na LCHF ,
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka10
Dziękuję, za super odpowiedzi, cukrzycy nie mam, mam za to mega niedoczynność tarczycy biorę Novothyrol 180!!! jestem po 2 ciążach, i oczywiście dużo jem wszystkiego, co się nawinie, ale teraz koniec z tym!!! Chcę do końca czerwca zrzucić 10 kg, biorę linea 30+, może pomoże, będę dawać znać o efektach tej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killl
!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Na tej diecie ma się omdlenia, osłabiony organizm, ospałość itp... A to się dzieje przez brak węglowodanów które też są ważne na co dzień. Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia Dubicka, Reklamujesz środek z garażu, który sprzedajesz na Allegro bez podanego składu i bez danych firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka10
Cześc, przerwałam diete , bo , chyba 5 dnia dostałam tak silnej migreny, że aż wymiotowałam, stało się tak (moim zdaniem) bo zażywałam witaminy i linea 30 +, i chyba przedawkowałam chrom ( brałam 200%) . Efektów więc nie mam, waże nawet 1 kg więcej niż przed dietą. Nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję dietę MŻ i ruch :) ja jestem teraz na Norweskiej , żeby przykurczyć żołądek, po 14 dniach robię dietkę 1300 kcal plus ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pozytywne odczucia w stosunku do diety ketogennej. Chociaż dla mnie istotniejszy jest antynowotowrowy wpływ diety ketogennej, a dokładniej produktu który stosuję - Dekarcenalu. Czuję, że mi pomaga, a diety też udaje mi sie przestrzegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam świetny artykuł o diecie dla mężczyzn: prawdziwysamiec.pl/blog/dieta-dla-mezczyzn. Bardzo ciekalwie napisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaak
A ja ze swojej stron mogę zaproponować Acai Berry Extreme to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukol203
A ja ze swojej strony mogę polecić African Mango http://szczupla-kobieta.pl jak dla mnie to NUMER 1! A dlaczego spytacie? Dlatego że dla mnie zawsze dużym problemem było utrzymanie się godzin i nie podjadanie zawsze a na tym polegałam bo dieta ok można się przyzwyczaić do takich posiłków , wysiłek również ale te pokusy to nie do opanowania jak dla mnie i tak właśnie African pomógł mi to przezwyciężyć ;) schudłam już 10kg w 2 miesiące !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Ketoza to jest inny plan żywienia niż  diety niskowęglowodanowe. Choć zalożenia są podobne. Ja ze swojej strony bardzo polecam ketozę. Warto się pomęczyć tydzień, dwa a niekiedy i więcej  i odzwyczaić organizm od węglowodanów. Przy zbilansowanych posiłkach (nie obejdzie się bez aplikacji liczącej białka, tluszcze i węgle) dieta ta daje rewelacyjne wyniki. Ważna jest oczywiście suplementacja i nawadnianie organizmu. Warto też ruszyć tyłek i zacząć ćwiczyć. Jestem ponad 8 miesięcy w ketozie, robię regularne badania i sprawdzam poziom ciał ketonowych. Ani razu przez ten czas nie wyrzuciło mnie jesszcze z stanu ketozy. Wszystko super. Schudłam przez pierwsze 3 miesiące 16 kilo, potem przez kolejne 5, spadlo mi jeszcze 10 kilo. Czuję się rewelacyjnie. Ale przyznaję początki były trudne, potrzebna jest duża samodyscyplina. Dodam jeszcze, że startowałam z wagi 83 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ketometr

DO POMIARU CIAL KETONOWYCH MOGE WAM POLECIC KETOMETR KUPIONY NA ALLEGRO PONIZEJ LINK DLA ZAINTERESOWANYCH

https://allegro.pl/oferta/keto-tester-ketometr-do-pomiaru-cial-ketonowych-8387250162

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecam tego spróbować przy diecie keto https://leadmy.pl/p/bbw3/lZ2h/URvt używałam podczas całego cyklu i efekty były bardzo przyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minty

Nie ma nic bardziej denerwującego niż ciągłe wciskanie ludziom reklam w odpowiedziach na posta! ogarnijcie się, pacany! to daje efekt odwrotny od zamierzonego- od tych waszych cudownych pseudospecyfików odrzuca jeszcze bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc, zaczelam keto 4 tygodnie temu. Pierwsze dwa tygodnie spadlam 3 kg (wiem, woda) a teraz jest zastoj. Zaczynam sie denerwowac. Mam apke liczaca tlyszcz, proteiny i cukier. mam przepisy. Nie jej cukru, ketostix pokazuje wysoki poziom ketonow a spadkow wagi nie ma.... jakies rady?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dieta ketogeniczna bywa bardzo skuteczna . Ale moim zdaniem nie powinno sie jej stosować bez zapoznania sie z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa. Jest to dieta, która wyklucza bardzo wiele elementow pożywienia, tak więc trzeba ją odpowiednio zbilansować.Tylko wtedy przyniesie dobre rezultaty, a jednoczesnie nie zaszkodzi.

Polecam zerknąc sobie do tej księgarni:

https://pzwl.pl/

Znajdziecie tutaj bardzo wiele opracowań na ten temat. Informacje w sieci nie zawsze sa właściwe. I warto jest poczytac sobie co o tym temacie pisza eksperci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktoś o Keto Switch Diet? Ciekawi mnie to, bo z tego, co czytałam wysyłają plan posiłków z odpowiednimi proporcjami makroskładników. Sama bym się bała, że źle je dobiorę, zjem za dużo białka i cały misterny plan pójdzie na marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2020 o 08:39, igson napisał:

Słyszał ktoś o Keto Switch Diet? Ciekawi mnie to, bo z tego, co czytałam wysyłają plan posiłków z odpowiednimi proporcjami makroskładników. Sama bym się bała, że źle je dobiorę, zjem za dużo białka i cały misterny plan pójdzie na marne

Ja polecam. Jak  na tę cenę, warto spróbować zamiast męczyć się z obliczaniem makrosów. Na początku keto może być szokiem dla organizmu, ale po jakimś czasie się przyzwyczajasz i na pewno dużym plusem jest sytość i różnorodność posiłków z Keto Switch

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2020 o 08:39, igson napisał:

Słyszał ktoś o Keto Switch Diet? Ciekawi mnie to, bo z tego, co czytałam wysyłają plan posiłków z odpowiednimi proporcjami makroskładników. Sama bym się bała, że źle je dobiorę, zjem za dużo białka i cały misterny plan pójdzie na marne

Są różne opinie użytkowniczek o Keto Switch Diet - jedna zrzuciła prawie 4 kilo w pierwszym tygoodniu, a druga 2. Po prostu każdy jest inny, ale ta platforma jest bardzo pomocna, aby wejść w ketozę. Mi też się udało i w pierwszym tyg straciłam może z 0,5 kilo, bo moja waga startowa to było 58 kg. A teraz już ważę 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np MsFox zapiekanka z kalafiora polecam

Wątróbka z Cebula 

I paczki keto na smalcu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×