Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja mam to w dupie jjjjjjjjjj

jutro ide przeklyc uszy corce

Polecane posty

Gość a ja mam to w dupie jjjjjjjjjj

tyle tu czytam tych pojebanych topikow o przeklowaniu uszu niemowlakom.... po pierwsze takie male dzieci nie maja dosc mocno unerwionych uszy... po drugie wiekszosc dziewczynek chce kolczyki wiec zaoszczedze jej pozniejszego stresu ( na pewno bedzie wiekszy niz twn jutro ) corka ma 6 miesiecy... TAK IDE ZROBIC CORCE KOLCZYKI.... I CHCE DODAC ZE Z PATOLOGIA NIE MAMY Z MEZEM NIC DO CZYNIENIA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghjgjhjhj
w doopie mam twoje dziecko, dla mnie to możesz jej nawet zrobić tatuaż na pipie! a że będzie wyglądać w tych kolczykach jak stara malutka, córka tandeciary to juz nie moja brocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topiku..../
idz idz, masz racje przygotuj za wczasu dziecko na to,ze bedzie za pare lat niezłym latarnianym kurwiszonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 784584587485
to idź z nią jutro i jej zrób, i zobaczysz jak będzie ryja darła. przekłuj jej od razu pępek i pizzzde, to też jej zaoszczędzisz nerwów, bo zapewne jak urośnie to będzie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligunka
no niestety, ale patologią jestes, bylas i bedziesz...co lepsze patologiczna wsiura bedzie od malego twoja corka, ktora na bank wychowasz na maloletnia kurwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam to w dupie jjjjjjjjjj
kurwiszonem to mozesz byc ty a nie mija corka jebana szmato !!!!! znam duzo kobiet co uszy przeklute mialy jak mialy pare miesiecy i jakos zadna kurwiszonem nie jest w porownaniu do ciebie jebana kurwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklanka z colą i cytrynką
patrzcie jak się odgraża że córce uszy przekłuje, haha żałosna jestes! a czy ty myślisz ze kogokolwiek interesuje twój zasrany bachor?? a że będzie w tych kolczykach wyglądać jak idiotka to co mnie to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahhahahha
twoja corka jest taka sama szmata jak ty debilna mamusiu:D dziecko kurwy jest kurwa, nie skacz tak yebana dziffko bo tylko utwierdzasz wszystkich w tym przekonaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgfhjhgjhmy
k**wiszonem to mozesz byc ty a nie mija corka j**ana szmato !!!!! znam duzo kobiet co uszy przeklute mialy jak mialy pare miesiecy i jakos zadna k**wiszonem nie jest w porownaniu do ciebie j**ana k**wo xxx NIE RÓB Z GĘBY DOOPY!!! PO SŁOWNICTWIE WIDAĆ ŻE JEDNAK PATOLOGIĄ JESTEŚ!!! I TY MASZ DZIECKO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam to w dupie jjjjjjjjjj
jestem kurwą a moja córka to dziwwwwwwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urzekła nas twoja historia autorko:D tak nas interesuje twoje dziecko i jego uszy jak ubiegloroczna zima:D ps. dziecku wspolczujemy mamusi za dyche:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam to w dupie jjjjjjjjjj
podejzewam ze to wasze coreczki ktore sa wychowywane po ,,religijnemu,; predzej kurewkami beda.... kiedys czytalam gdzies arttykul ze ponad 80 % prostytutek pochodzi z dobrych domow... pozdrawiam przyszle kurewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjikjikjikjikj
dobrze że masz córke, za niedługo będziecie razem chodzic pod latarnie zarabiac dupskiem na chleb z pasztetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjlfgfghgjl
chelb z pasztetem:D dobreeeeee autorko, jestes tak zjebana ze szkoda nawet z toba dyskutowac, jak dla mnie mozesz ujebac swojemu dziecku kulasy do kolan nawet, chooooj z toba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam to w dupie jjjjjjjjjj
ktos sie podszywa.... chuj wam w dupe i bachory to mwciw wy szmAty jebane wasze bachory mama przejebane z takimi matkami jak wy.... ale chuj nie wspolczuje im bo to bekarty i ochydne bachory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga autorko!
Biedne dziecko. Za klapsa można iść do więzienia, za takie okaleczanie tymbardziej. Ps. Jesteś patologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam to w dupie jjjjjjjjjj
dupskiem to dwoja matka zarabiala ale nie stac jej bylo na aborcje i teraz taki kurwiszon jak ty chodzi po swiecie... szmaty z wad i kurwy ide spac... i chuj mnie to boli co sobie myslicie idzcie lepiej utulic bachornie di snu i zmowic paciez kurwiszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do droga autorko
a Ty się skąd urwałaś?? od kiedy za klapsa można iść do więzienia???? albo za przekuwanie uszu?? śmiech na sali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaha87w389223
autorko szkoda że jak twój stary nalał starej spermy do dziury gdzies za stodołą to nie abortowała bachora, tylko urodził się taki jebany wrzód jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siadły na ciebie mochery
autorko nie przejmuj sie idiotycznymi mamusiami zalatującymi mocherem one są wszechwiedzące i naj naj naj i o co tyle krzyku? dziwie sie,że im sie jeszcze nie znudziło i nie wyżyły sie widac jeszcze bo juz były na innym topiku o przekłuwaniu uszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko a po co komu
takie info że idziesz dziecku przekłuć uszy??? :D. Masz mózg wielkości orzecha laskowego. Jak ktoś chce to idzie, nie trzeba tego uwieczniać na kafe pomylona krowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfgfhikjolkol
autorko jesteś patologią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga autorko!
Jest ustawa taka, że nie wolno uderzyć dziecka. Zanim obrazisz poszukaj w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdz
Nie przejmuj sie bachornią piszącą na kafe/ Dobrze robisz ! Moja córka miała wręz zalecone przez lekarza złote kolczyki , miała dużo ropy w głowie która fajnie wychodziła uszami , co prawda co dnia musiłam te kolczyki czyścic ale opłacało sie, już jest zdrowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga autorko!
A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najmądrzejsza tu!
Tą ropę w głowie to po mamie odziedziczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,l
.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do droga autorko
owszem jest ustawa o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie i inne ważne akty prawne zabraniające bicia dzieci (KK czy konstytucja) jednak żaden z tych dokumentów prócz zabraniania nic innego nie może zdziałać - wobec rodziców nie wyciąga się żadnych sankcji :D więc pojechałaś z tym więzieniem nieziemsko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do droga autorko
aaaa i niby w którym momencie mojej wypowiedzi obraziłam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×