Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lewkoziorozecbaranbyk

najbardziej beznadziejni faceci jakich spotkałyście - a znaki zodiaku

Polecane posty

Gość gość
bizniak klamie . zdradza.pijak .agresywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie sa barany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chytre i cwane, obludnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, jakie bzdety :o Wynika z tego, że... nic nie wynika. Jedne posty przeczą drugim. Po prostu ludzie są różni i znak zodiaku NIE MA ŻADNEGO znaczenia. Jedna ma faceta wagę zdradzacza, a druga wiernego. I co? I nic. Znak zodiaku nie determinuje charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lew taka k****a skorpion s****wo bez skrupułów bli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blizniaki - dwulicowe c**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorpion to szmata wredna szuja bawidamek kobieciarz alfonsisko dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie byki podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koziorożec. najlepszy. forever :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubię skorpiony. Nienawidzę za to wag i bliźniaków. A jak widzicie narzekanie na wagi i bliźnięta powtarza się często, więc coś w tym musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE WCHODZIC NA TE STRONE SENNIK . BIZ !!!!! Tam są wirusy, kiedyś zawirusowała mi na amen komputer !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinwestorka
Kuźwa dałaś linka do tego horoskopu! Mój:Szczęście dopisze ci nie tylko w grach liczbowych. Będziesz mieć nosa do interesów, które przetrwają długie lata. Możesz być więc spokojny o swoją przyszłość w sprawach finansowych. A ja akurat mam dziś straszny dylemat Mam otwartą pozycje na amerykańskim indeksie która mi generuje stratę i nie zamykam tylko dlatego że nie mogę uwierzyć w to że to potrwa dłużej...A tu takie bzdety j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koziorozec?? Nie potrafie go roszyfrowac. Czlowiek zagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baran. Falszywy egoista, a ja i tak nie moge przestac o nim myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorpion to najukochanszy przyjaciel/ malzonek, ale koszmarny wrog/ rywal, sa uparte i lojalne, szczere, bezposrednie, bez obludy i hipokryzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Baran - przystojny, zaradny, aczkolwiek "po trupach do celu", od razu dąży do "zaliczenia", agresywny, porywczy, gwałtowny, nie obraża się, szczery, mówi, co mu leży na sercu 2. Byk - przystojny, niekiedy z urodą amanta filmowego, dobre maniery, prawi komplementy kobietom, materialista,pracowity, bywa nudny 3. Bliźnięta - Kłamca, fałszywy, rozrywkowy, ma dużo znajomych, umie rozbawić kobietę, nigdy nie znudzisz się w jego towarzystwie, choć może zamęczyć gadatliwością 4. Rak - OBRAŻALSKI, zazdrosny, nudny, potrafi dowalić (słownie) 5. Lew - pozer, aktor, robi dobre wrażenie, optymista, pomocny, hojny, łasy na pochwały - powiesz mu kilka komplementów i jest Twój, bez przerwy mówi o sobie 6. Panna - przystojny, zaradny, drobiazgowy, małostkowy, zabawny, inteligenty, martwiący się, pedantyczny 7. Waga - nie byłam z żadnym, ale tych co znam są weseli, dowcipni, towarzyscy, ugodowi 8. Skorpion - umie podejść kobietę, rozmawiać z nią i słuchać, czyta w myślach kobiet, wie co chcą usłyszeć. Dowala (słownie), docieka, podejrzewa, depresyjny 9. Strzelec - wesoły, pogodny, lubi imprezy, dyskusje, ale i spory, nie delikatny, szczery, bywa kłótliwy (kłóci się do upadłego) 10. Koziorożec - nie byłam z żadnym 11. Wodnik - podrywacz, dusza twarzystwa ale i odludek, ciekawy 12. Ryby - nie byłam z żadnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorpion ----------- UCIEKAĆ gdzie pieprz rośnie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorpion psychol masakra,wodnik podrywał wszystko co się ruszało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baran i Panna, koszmary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnyznakzodiaku
SKORPION-manipulator do perfekcji, obrażalski, samolubny, nieokazujący uczuć, cały czas gra, popisuje się szczególnie słownie, podejrzliwy, zazdrosny, zaborczy. Lubi być w centrum uwagi. Nie okazuje uczuć, jedynie w łóżku. Ma być tak, jak on chce. Dąży do celu po trupach. Przedni manipulator. Podrywacz, zdradza bez skrupułów, robi to tak ze kobieta z która jest, niczego się nie domysla. Ma zazwyczaj krzywy, fałszywy uśmiech, taki "na siłę". Popisuje się swoją elokwencją, wie najlepiej, nawet jak nie jest specjalista w danej dziedzinie. Wiecznie krytyczny. Jest bezwzględny, jak się mu podpadnie, tak koniec.. Nie potrafi kochać (nie mylić z seksem, ale i tu cienkawy, pomimo krążących pozytywnych opinii). Szczerze odradzam! Jak poznaję jakiegoś faceta, a mam szczęście do skorpionów, od razu wyczuwam ich na odległość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i podejrzliwy i zaborczy i mściwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorpion- najlepszy choc trudny ale da sie rozgrysc nie ma przy nim nudy a sex najlepszy - sama jestem skorpionica :P waga- nudna meczaca niezdecydowana chyba najgorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie bźdźągi są dobre w te klocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorpiony najgorsze skoorfysynstwo swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) Lew-zarozumiały przemądrzały maminsynek egoista, myśli tylko o sobie, mamusia najważniejsza, chudy garbaty brzydal okularnik ale mniemanie o sobie jak z kosmosu, nie chce być na stałe z dziewczyną ale doopę jej zawraca ciągle, opisuje swoje stany emocjonalne, leje wodę aż do obrzydzenia, bardzo męczący tak że aż musiałam zerwać kontakt; 2) Panna-strasznie brzydki, chudy, niedojrzały (takie duże dziecko) ale mniemanie o sobie kosmiczne, uważa się za księcia, egoista dla którego najważniejsze były jego upodobania (zboczenia sexualne), porzuca dziewczynę z dnia na dzień i olewa całkowicie, ona cierpie bardzo, on ma to w doopie. 3) Kolejny mój ex też Panna, o dziwo ma wiele cech z panny 2). Też takie duże dziecko mimo 30tki na karku, koledzy najważniejsi, na stałe wiązać się nie chce, też brzydal ale mniemanie o sobie kosmiczne, startuje do najładniejszych dziewczyn, i też doopę zawraca licząc chyba na sex choć nie myśli o dziewczynie poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×