Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna221991

zupa kapusciana na diete.

Polecane posty

Gość Justyna221991

Czy która z Was wie czy zupa kapuściana pomogła w diecie ? Ja od jutra chce właśnie taka dietę zacząć czytałam w internecie na kilka forum ze Wszyscy polecają dieta kapuściana niektóre w 3 dni schudły 4kg oczywiście w tym ćwiczonka i duża ilość wody. Boje się jednak ryzykować i efektów jo-jo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NanaGrubcia
Wolę dietę 500 kcal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietka01
Ja dzisiaj zaczęłam. Jestem nie przyzwyczajona do diet, ale jakoś daje radę jak narazie! Zupę da się przeżyć, nie jest najgorsza. Inni inaczej stwierdzą, ale - gusta i guściki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhcxx n
Ja mialamwzdecia i bole brzucha pare dni po 1 dniu diety wiec wole jyz liczyc kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Nienawidzę kapusty więc nigdy jej nie będę jadła a w szczególności zupy. Jeśli będziesz się żywić samą zupą to będziesz spalać wodę z organizmu i masę mięśniowa i z tond ten spadek wagi ale tak z rzeczywistości tłuszcz zostanie a organizm przestawi się na gromadzenia tłuszczu i efekt odwrotny. Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×