Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudachudzinka

mąż czy nie mąż

Polecane posty

Gość chudachudzinka

Jesteśmy po ślubie 5 lat, mamy 4-letnią córkę. Ja kiedyś byłam pasożytem. Mąż opłacał wszystko, a ja zajmowałam się dzieckiem. To znaczy pasożytem w jego mniemaniu, bo przeciez wychowywałam nasze dizecko. On nie dawał mi na jedzenie, ale opłacał rachunki, więc musiałam wziąć kredyt. Jednak kredyt był zbyt duży - 60 000 - zaszalałam. Potem wymyśliłam, że jestem ciężko chora i potrzebuję 1600 zł miesięcnie na leki. On niechętnie dawał mi te pieniądze przez 6 miesięcy. Potem dla żartu ogłosiłam się na stronie o sponsoringu. On to znalazł i od tego czasu stał się potworem. Nie daje żadnych pieniędzy, ja muszę spłacać swój dług w wysokości 2000 zł miesięcznie plus opłacać rachunki. On płaci tylko odstępne dla właściciela mieszkania. Nie robi nic - twierdzi, że ja mam zajmować się domem bo on WSZYSTKO opłaca. Dyskusja nie ma sensu. Pracuję po 10 godzin dziennie, a i tak o 22.00 po powrocie muszę po nim sprzątać. Wiem, że zrobiłam głupio biorąc kredyt i ogłaszając się na stronie erotycznej, ale czy jego zachowanie teraz jest ok? Dodam, że twierdzi że jestem najbardziej niewydarzoną żoną i matką jaką zna. Moja praca się nie liczy, bo twierdzi, że to przez moje "wysysły życiowe" musze tylke harować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markowe ubranka
Bardzo współczuję takiego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×