Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie podoba mi sie ten pomysl

Jestem lesbijką i jestem przeciwna legalizacji małżeństw tej samej płci

Polecane posty

Gość nie podoba mi sie ten pomysl

Pomijam moją sytuacje, ale Wy nie wiecie jak to wygląda od drugiej strony, chodzi o facetów. Jest taki portal randkowy dla gejow Fellow.pl, tam 80% ludzi na oko szuka tylko seksu albo zwiazku bez zobowiązan. Nie ma mowy o czyms takim jak randka, poznawanie się nawzajem, planowanie przyszlosci. Jest głownie ''fajność'' i seks, najczesciej na pierwszym spotkaniu. Poznają kogoś a gdy trafi sie lepszy zmieniają partnera. Przeciętny gej nie chce ślubów ani związków partnerskich, im to nie jest potrzebne...mi w sumie tez nie ani mojej dziewczynie. Jesli bedziemy razem dalej to na pewno załatwimy to u notariusza, nie chciałabym ślubu cywilnego ,calego tego cyrku. Legalizacji chce grupka aktywistów ktorzy walczą ze wszystkim plus sami zainteresowani ślubami ale ich jest garstka. Zobaczcie na inne kraje np Holandie, tam jest zaledwie kilka tys malzenstw homo, malo jak na 15mln kraj, wielu to obcokrajowcy. Faceci ogolnie chcą ciagle seksu, to wiecie wszyscy, a co bedzie gdy spotka sie dwoch facetow ? W tym środowisku liczy sie tylko wygląd i kasa. U lesbijek jest inaczej bo zyjemy w cieniu, nie ma parcia na wspolzycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghntbgvfecdxs
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie ten pomysl
25 znam gejów i uwierzcie mi, wiem co mówie. Mam jednego dobrego przyjaciela, ktory jest sam jak palec, nie moze nikogo poznac bo wszyscy chcą seksu, klamią, zdradzają, oszukują, wielu psychopatów, setki żonatych facetów umawiających się na numerki na boku. Tragedia i tyle, gdybym miała dziecko nie oddałabym go na wychowanie dwom facetom, nie chodzi o wzorce matki i ojca...bo wiele dzieci wychowuje sie w niepelnych rodzinach ale o to jak oni zyją, co to dziecko zobaczy? Kolejnych wujków i kolegów? To ze tatusiom w glowie imprezy? Ciezko mowic w takim srodowisku o odpowiedzialnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez lesbijka
Moze jestes wyjatkiem, moze twoi znajomi tez sa wyjatkami? Nie kazdy spotyka sie dla sexu, sa ludzie ktorych laczy milosc i chca czegos wiecej od zycia niz tylko zwiazku. Ja znam wiele par hetero, ktore wola konkubinat, bo slub im do niczego nie potrzebny. Czy to znaczy ze slubu wsrod par hetero nie sa potrzebne? bo kilka par znajomych nie jest za tym? jestem lesbijka, nie jestem w stalym zwiazku, w zadnym obecenie nie jestem. Jednak wiem, ze jak pokocham to bede chciala stworzyc rodzine. Jestes przeciwna, bo? nie jestes za, ale zeby od razu przeciwnym? powinno ci to byc obojetne po prostu. Dobrze wiesz, ze pary homoseksualne nic zlego nie robia, procz niby gorszenia ale ja nigdy ze swoja miloscia sie nie obnosze. Nawet bedac w zwiazku hetero sie nie obnosilam, bo od tego jest zacisze domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez lesbijka
małżeństwo nie wiąże się od razu z prawem do adopcji. Chciałabym by zostały zalegalizowane małżeństwa, by dwie kobiety miały do siebie prawa w każdym aspekcie życia. Co do adopcji powinien to byc proces bardzo wnikliwy i dlugotrwaly by zbadac dwojga ludzi. Psychppatow jest tez bardzo wielu wsrod hetero. Kochacy tatysiowie tlukacy i zabijajacy wlasne dzieci. Nie uogólniaj prosze. A na portalach radkowych kto normalny szuka czegos powaznego? to chyba oczywiste, ze ludzie rejestruja sie tam dla seksu i przygody. Takze w zwiazkach hetero. Nie wiem o co tobie w ogole chodzi i z czym masz wlasciwie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhgfjhj
dziewczyna widac ma problem z akceptacją wlasnej orientacji, w sumie nie wiem jak dwóch facetow moze sie zapoznac poza internetem, nie zagadają do kogos kto im sie podoba bo dostaną w ryj a najlepszym przypadku zostaną wyśmiani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iufegirygf
he to nie chodzi o styl życia . tu chodzi o przyzwolenie społeczne. dlaczego homo ma czuć zażenowanie gdy idzie po ulicy z partnerem a hetero nie. chodzi o takie samo traktowanie. nie będzie wieców, szumu, nie bedzie eksponowania swojej orientacji na siłe w celu zwrócenia uwagi na siebie. gdy bedziemy szanować inność innych ludzi i uznawać ich prawo do bycia sobą . znam rodziny które nie zasługują na miano rodziców czym sie różnią od opisywanych przez ciebie mężczyzn z homo związków? Problemem jest tutaj napietnowanie dzieci przez rówieśników które wychowują sie w takiej relacji . ale to również wynika z homofobii w społeczeństwie. szczerze powiem że jestem hetero bez jakichkolwiek skłonności do homo ale z pewnościa jestem bardziej popieprzony niż nie jeden homoseksualista a mam rodzinę :) orientacja nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja i moja dziewczyna chcemy we własnym kraju móc normalnie się pobrać. Nie chcę kiedyś usłyszeć "wypierdalaj" stojąc u drzwi szpitala, gdzie będzie nie daj bóg leżeć moja ukochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm1234
Jestem z moim facet 7 lat w związku. Nigdy nie było zdrady czy łażenia na parady, do klubów. Masz rację że większość gejów szuka tylko na sex dla samego kaprysu. To inna zupełnia grupa ludzi z mentalnością również dziwną. Nie oceniaj wszystkich tak samo. Mamy swoje pasje jak samochody filmy muzyka. Również jesteśmy zabezpieczeni głównie ja przez niego u Notariusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×